Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові
096 702-15-46

Три роки приємної співпраці на одному з кращих моїх проектів в технічному плані. Керівництво приємне, співробітники веселі, заплата вчасно і конкурентна, на жаль COVID розлучив нас :(

Підтримали: Lyubomyr Reverchuk

Я пропрацював в Ехо майже рік. В мене залишилось позитивне враження від керівництва і умов. Менеджмент компанії дружелюбно і по-доброму ставиться до своїх співробітників і готовий допомогти, якщо треба. Проект був хороший, зарплату платили вчасно.

Підтримали: Lyubomyr Reverchuk

Пропрацювала в компанії близько року і залишились тільки позитивні враження. Компанія потужно розвивається, проекти збільшуються як в обсягах, так і в тривалості. Проекти цікаві та різнопланові, замовники із США та Європи. Є можливість професійного розвитку. Дружній колектив і хороша підтримка з боку керівництва, досить прозорі внутрішні процеси. Адекватний стандартний пакет бенефітів. Налагоджені процеси в компанії/менеджмент компанії. Своєчасна зп. Індивідуальний підхід до кожного.

Підтримали: Lyubomyr Reverchuk

Працюю майже пів року в компанії, за цей час хочу відмітити гарну роботу менеджерів та рекрутерів з якими щодня контактую, дуже приємно бути частиною команди яка звертає увагу на твої ідеї та допомогає їх реалізовувати. Рекомендую для будь якої спів праці. Дякую Любомиру та Echo, бажаю успіхів всім нам!

Підтримали: Lyubomyr Reverchuk

Євген, дякую за відгук та довіру!

Я працював в Echo трохи більше року. Хочу відзначити адекватний менеджмент компанії, який завжди йде на зустріч. Будь то перегляд ЗП або зміна проекту всередині компанії. Навіть якщо це абсолютно новий стек технологій з якими раніше не працював багато.

Підтримали: Lyubomyr Reverchuk

EchoUA была моей первой компанией, сотрудничество длилось около 7 месяцев (январь-июль 2017 года). Так как это был мой первый опыт работы в компании и на коммерческом проекте в целом, за мной был закреплён Senior разработчик в роли ментора.
Благодарна компании за полученный бесценный опыт работы в команде на интересном проекте, за изучение новых технологий, за то, что дали шанс и возможность начать свой путь в IT :)
Особенно впечатлил тот факт, что руководство пошло на встречу и предложило финансовую помощь в нужный для меня момент. Доброжелательный коллектив, корпоративы, поздравления с праздниками, хорошие условия работы и интересные задачи — это всё присутствует здесь. К слову, с некоторыми бывшими коллегами до сих пор поддерживаю связь :)
В целом, от этой компании остались только положительные впечатления. К сожалению, пришлось покинуть компании в связи с учёбой в родном городе.

Співпраця з EchoUA тривала більше 1.5 роки і за цей час залишились лише позитивні враження.
З плюсів: компанія пропонує конкурентні ЗП, сприяє професійному росту, дуже сподобалось, що допомогли зі зміною проекту, коли захотілось спробувати новий стек технологій, соцпакет, є все необхідне для роботи, а головне дуже позитивний колектив і лояльне керівництво. Дуже хороший досвід.

Дякую, Павло. Особливо приємно, що ти повернувся в Ехо в кінці 2020 і ще близько року працював. Виключно позитивниий досвід співпраці з тобою. Ти мабуть один з найкращих фронт-енд розробнкиків з якими я мав справу. Може ще з тобою в майбутньому підемо і на «третій раз». :-)

Проходив співбесіду в дану компанію. Виконав тестове завдання, проходив технічну співбесіду. Фідбек не отримав — як повідомила мені рекрутер, технічний спеціаліст, який проводив інтервю, пішов у відпустку на дві неділі по сімейним обставинам. Після ще двох тижднів очікування фідбек так і не надійшов, в результаті вакансія на DOU вже закрита. Хочу з цього приводу відмітити непрофесіоналізм рекрутера (чи, можливо, технічного спеціаліста).

Антон, справді вийшло не гарно. Хочу вибачитись перед тобою за це від імені компанії. Вини нашого рекрутера тут не має, бо вона все, що залежало від неї робила. Навіть ще мене просила сконтактувати клієнта особисто і я теж «пінгав» його щодо фідбека на твоє тестове завдання. На жаль, через сімейні проблеми спочатку, а потім карантин та ситуацію з вірусом у всьому світі клієнту стало різко не до нас та цієї вакансії, тому ніякої внятної відповіді ми так і не отримали.

Працював у компанії Echo півроку, залишилися лише позитивні спогади. Умови роботи хороші, ставлення до працівників лояльне. На жаль, довелося йти, бо моя спеціалізація не входить до переліку їхніх основних, і на своєму проекті в мене було мало роботи за профілем (це не з провини Echo, специфіка проекту від замовника). Приєднуюся до позитивних коментарів нижче, там чиста правда.

Відзначу один не дуже позитивний, як на мене, момент: salary raise після випробувального терміну в 3 місяці відбувається на наступний місяць після того місяця, у якому завершився випробувальний. У мене по факту додався ще один місяць меншої зарплати, бо я прийшов на самісінькому початку березня. Але про це попереджали заздалегідь, тому несподіванкою для мене це не було, так що з боку Echo все чесно.

Підтримали: Lyubomyr Reverchuk

Вирісши на романах Дюма про мушкетерів, моє відчуття справедливості не дозволяє мені не залишити цей відгук на противагу попередньому.

Вже більше 9-ти місяців працюю в «Echo».
Серед найбільш приємних для мене плюсів:
* Дружній колектив. З багатьма колегами проводжу час і поза межами офісу і робочого часу
* Конкурентна фінансова оцінка тебе як професіонала
* Підтримка в розвитку. Часткова компенсація курсів, івентів та надання офісного стафу для проведення самих курсів
* Швидке вирішення питань по всіх процесах співправці.
* Покриття витрат на поїздки до клієнта на онбоардинг
* Турніри по настільному тенісу

З мінусів, які кидаються в очі — не завжди є молоко для кави) Нічого, щоб мене розстроїло більше не згадав)

Загалом, радий, що прийняв оффер від компанії. Мені в ній комфортно.

Поки найгірший досвід який мав з компаніями. Від топів що вішають лапшу на вуха і шумного офісу, до «ми тебе зробили тім лідом, але більше не платитимемо». Багато речей поставлені кепсько або ніяк. Дуже не рекомендую.

Підтримали: Artem KІван Довгай

Максим, як керівник компанії мушу відреагувати на твій коментар, який абсолютно не відповідає реальності. Ми повністю виконали всі свої зобов’язання перед тобою згідно джоб-оффера, який ти прийняв, а також інвестували час та ресурси в твою поїздку в Лондон до клієнта та онбординг там. Тільки от, на жаль, ти з самого початку «забув» повідомити, що ти й не мав наміру працювати на проекті довший час і основна твоя ціль — це переїзд в Канаду на ПМЖ. Що власне ти і зробив через 3 місяці від початку роботи. Щиро бажаю тобі гарного досвіду з новими твоїми роботодавцями!

Проходил собеседование в этой компании. От самого процесса остались очень приятные впечатления. 10 из 10, 100 из 100. В частности должен отметить работу Елены, которая работает в этой компании рекрутером. Во время выполнения тестового задания она была постоянно на связи со мной. Отдельное спасибо Саше, который помог в тех. нюансах. В итоге — очень приятные люди, с которыми всегда будет желание работать.

Підтримали: Andrii Velhan

Більше півтора року працюю в EchoUA. В цілому — позитивні враження.
Компанія пропонує конкурентні ЗП, соцпакет, є все необхідне для роботи та розвитку.
Є проекти на яких можна серйозно прокачати скіли спеціалістам різного рівня.
Приємний колектив і особливо мені імпонує команда — атмосфера чудова!

Дякую за відгук, Юра!

Працювала у компанії близько пів року рекрутером. Можу виділити декілька плюсів та мінусів.
Щодо першого, компанія радо вітає початківців та дає можливіть себе реалізати. Перевагою також є дружній колектив та приємна атмосфера.
Пропри це відчуваються проблеми у нагалодженні процесів та комунікації у команді, тому цьому плані надіюсь відбулось покращення.

Підтримали: Andrii VelhanLyubomyr Reverchuk

Працював в даній компанії всього 4 місяці (не тому що погана компанія, а з особистих причин), але в пам’яті залишилось в основному позитивні спогади. Компанія не велика, але є цікаві проекти, ставлення з боку керівництва хороше, вчасна виплата зп та цілком нормальний соцпакет і є можливість працювати частково в графіку який зручний для тебе, що мені й подобалось)