Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine

Echo

Киев, Львов

Співпраця з EchoUA тривала більше 1.5 роки і за цей час залишились лише позитивні враження.
З плюсів: компанія пропонує конкурентні ЗП, сприяє професійному росту, дуже сподобалось, що допомогли зі зміною проекту, коли захотілось спробувати новий стек технологій, соцпакет, є все необхідне для роботи, а головне дуже позитивний колектив і лояльне керівництво. Дуже хороший досвід.

Поддержали: Yevgeny ZazdravnykhDmitry P

Проходив співбесіду в дану компанію. Виконав тестове завдання, проходив технічну співбесіду. Фідбек не отримав — як повідомила мені рекрутер, технічний спеціаліст, який проводив інтервю, пішов у відпустку на дві неділі по сімейним обставинам. Після ще двох тижднів очікування фідбек так і не надійшов, в результаті вакансія на DOU вже закрита. Хочу з цього приводу відмітити непрофесіоналізм рекрутера (чи, можливо, технічного спеціаліста).

Антон, справді вийшло не гарно. Хочу вибачитись перед тобою за це від імені компанії. Вини нашого рекрутера тут не має, бо вона все, що залежало від неї робила. Навіть ще мене просила сконтактувати клієнта особисто і я теж «пінгав» його щодо фідбека на твоє тестове завдання. На жаль, через сімейні проблеми спочатку, а потім карантин та ситуацію з вірусом у всьому світі клієнту стало різко не до нас та цієї вакансії, тому ніякої внятної відповіді ми так і не отримали.

Працював у компанії Echo півроку, залишилися лише позитивні спогади. Умови роботи хороші, ставлення до працівників лояльне. На жаль, довелося йти, бо моя спеціалізація не входить до переліку їхніх основних, і на своєму проекті в мене було мало роботи за профілем (це не з провини Echo, специфіка проекту від замовника). Приєднуюся до позитивних коментарів нижче, там чиста правда.

Відзначу один не дуже позитивний, як на мене, момент: salary raise після випробувального терміну в 3 місяці відбувається на наступний місяць після того місяця, у якому завершився випробувальний. У мене по факту додався ще один місяць меншої зарплати, бо я прийшов на самісінькому початку березня. Але про це попереджали заздалегідь, тому несподіванкою для мене це не було, так що з боку Echo все чесно.

Поддержали: Lyubomyr Reverchuk

Вирісши на романах Дюма про мушкетерів, моє відчуття справедливості не дозволяє мені не залишити цей відгук на противагу попередньому.

Вже більше 9-ти місяців працюю в «Echo».
Серед найбільш приємних для мене плюсів:
* Дружній колектив. З багатьма колегами проводжу час і поза межами офісу і робочого часу
* Конкурентна фінансова оцінка тебе як професіонала
* Підтримка в розвитку. Часткова компенсація курсів, івентів та надання офісного стафу для проведення самих курсів
* Швидке вирішення питань по всіх процесах співправці.
* Покриття витрат на поїздки до клієнта на онбоардинг
* Турніри по настільному тенісу

З мінусів, які кидаються в очі — не завжди є молоко для кави) Нічого, щоб мене розстроїло більше не згадав)

Загалом, радий, що прийняв оффер від компанії. Мені в ній комфортно.

Поки найгірший досвід який мав з компаніями. Від топів що вішають лапшу на вуха і шумного офісу, до «ми тебе зробили тім лідом, але більше не платитимемо». Багато речей поставлені кепсько або ніяк. Дуже не рекомендую.

Поддержали: Art KИван Довгай

Максим, як керівник компанії мушу відреагувати на твій коментар, який абсолютно не відповідає реальності. Ми повністю виконали всі свої зобов’язання перед тобою згідно джоб-оффера, який ти прийняв, а також інвестували час та ресурси в твою поїздку в Лондон до клієнта та онбординг там. Тільки от, на жаль, ти з самого початку «забув» повідомити, що ти й не мав наміру працювати на проекті довший час і основна твоя ціль — це переїзд в Канаду на ПМЖ. Що власне ти і зробив через 3 місяці від початку роботи. Щиро бажаю тобі гарного досвіду з новими твоїми роботодавцями!

Проходил собеседование в этой компании. От самого процесса остались очень приятные впечатления. 10 из 10, 100 из 100. В частности должен отметить работу Елены, которая работает в этой компании рекрутером. Во время выполнения тестового задания она была постоянно на связи со мной. Отдельное спасибо Саше, который помог в тех. нюансах. В итоге — очень приятные люди, с которыми всегда будет желание работать.

Більше півтора року працюю в EchoUA. В цілому — позитивні враження.
Компанія пропонує конкурентні ЗП, соцпакет, є все необхідне для роботи та розвитку.
Є проекти на яких можна серйозно прокачати скіли спеціалістам різного рівня.
Приємний колектив і особливо мені імпонує команда — атмосфера чудова!

Дякую за відгук, Юра!

Працювала у компанії близько пів року рекрутером. Можу виділити декілька плюсів та мінусів.
Щодо першого, компанія радо вітає початківців та дає можливіть себе реалізати. Перевагою також є дружній колектив та приємна атмосфера.
Пропри це відчуваються проблеми у нагалодженні процесів та комунікації у команді, тому цьому плані надіюсь відбулось покращення.

Поддержали: Lyubomyr Reverchuk

Працював в даній компанії всього 4 місяці (не тому що погана компанія, а з особистих причин), але в пам’яті залишилось в основному позитивні спогади. Компанія не велика, але є цікаві проекти, ставлення з боку керівництва хороше, вчасна виплата зп та цілком нормальний соцпакет і є можливість працювати частково в графіку який зручний для тебе, що мені й подобалось)