EasyPay.UA

200...800 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював тут майже рік тому.
З відвертих плюсів маю наголосити на дуже крутих тімлідах та процесах в команді — якщо є бажання рости та розвиватися то можливості для цього є, ніхто не створює перепон, усі допомагають якщо допомога потрібна.
Для початківця/новачка, якщо готові вчитися та слухати це одне з найкращих місць для старту.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.