10 серпня 2025 15:53
Працюю в Eastoner вже 8 місяців на посаді Frontend Developer і можу з упевненістю сказати — це компанія про людей і для людей.
Ще на етапі співбесіди я відчула себе частиною команди завдяки відкритості колективу — і це тепло відчуваю й досі.
Щира комунікація, підтримка у будь-яких питаннях, цікаві проєкти, корпоративні івенти, нові ініціативи та чудовий офіс у Львові — усе це про Eastoner.
Тому, якщо маєте змогу податися на вакансію в цій компанії — щиро рекомендую!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.