4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії більше півроку, тому хотіла б поділитися своїми враженнями тут! Eastoner — це про дружню атмосферу, віру у тебе та можливість бути собою. Якщо ти ініціативний і готовий змінювати світ — тобі сюди. Класна команда та затишний офіс ще більше сприяють продуктивній роботі в компанії.

Підтримали: Viktoriia Rolia

Майже другий рік працюю з командою Eastoner і можу впевнено сказати, що тут дуже позитивна атмосфера. Справді дружній колектив, комфортний офіс, лояльне керівництво, цікаві проекти.

Попрацювавши в компанії Eastoner деякий час, хочу відзначити її, тільки з позитивної сторони! Приємна атмосфера, дружній колектив і в цілому хороші умови праці. Компанія надає можливості для розвитку та дбає про комфортне робоче місце.
Якщо ви в пошуках роботи, то Eastoner вдалий варіант однозначно)

Підтримали: Eduard Mosesov

Працюю в Eastoner пів-року і хочу виділити наступне:
-цікаві проекти ;
-колектив: дружній на всі 100!абсолютно кожен готовий помогти в будь-який момент. А чого варті корпоративи :)))
-керівництво: мега-адекватне,завжди йде на зустріч і помагають вирішити всі питання.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.