4 відгуки

Працюю в компанії більше півроку, тому хотіла б поділитися своїми враженнями тут! Eastoner — це про дружню атмосферу, віру у тебе та можливість бути собою. Якщо ти ініціативний і готовий змінювати світ — тобі сюди. Класна команда та затишний офіс ще більше сприяють продуктивній роботі в компанії.

Підтримали: Viktoriia Rolia

Майже другий рік працюю з командою Eastoner і можу впевнено сказати, що тут дуже позитивна атмосфера. Справді дружній колектив, комфортний офіс, лояльне керівництво, цікаві проекти.

Попрацювавши в компанії Eastoner деякий час, хочу відзначити її, тільки з позитивної сторони! Приємна атмосфера, дружній колектив і в цілому хороші умови праці. Компанія надає можливості для розвитку та дбає про комфортне робоче місце.
Якщо ви в пошуках роботи, то Eastoner вдалий варіант однозначно)

Підтримали: Eduard Mosesov

Працюю в Eastoner пів-року і хочу виділити наступне:
-цікаві проекти ;
-колектив: дружній на всі 100!абсолютно кожен готовий помогти в будь-який момент. А чого варті корпоративи :)))
-керівництво: мега-адекватне,завжди йде на зустріч і помагають вирішити всі питання.