9 лютого 20:57
Дуже дивна компанія. Інтерв’ю на годину з тех спеціалістом, ПМ і рекрутером. Рекрутер кудись поділась за 10-15 хв інтерв’ю. Жодного зв’язку після не було. Навіть стандартної відписки. В компанії трекер часу.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.