ДЗЕН

Відповідальність та уважність працівників залишає бажати кращого. Максимально дивна контора, яка «навчає професійній комунікації» натомість могла б навчити своїх співробітників.
Спочатку зі мною зв’язалася рекрутер Lesia Oliinyk, яка запропонувала нерелевантну посаду. Я одразу відповіла, що мене цікавить позиція лише Business Development Manager та відповіла на питання «які саме обовʼязки я б хотіла виконувати у цій ролі». І все було б добре, але
Наступного дня зі мною зв’язалася інша рекрутер Любов вже з пропозицією New business manager, де було вказано що потрібна присутність в офісі. Я своєю чергою в резюме зазначаю, що наразі знаходжуся закордоном. Тому така деталь, вже повинна зупиняти людей витрачати час один на одного 🚩🚩🚩
Але ні, далі отримую питання «Чи можна подивитися приклади моєї роботи з іншої абсолютно незв’язаної позиції.» На питання «Яке це має відношення до поточної вакансії», отримала відповідь «планується відкриття інших позицій та ми можемо обговорювати обовʼязки». 🚩🚩🚩
Дуже цікаво, яким чином відбувається комунікація між рекрутерами. І нащо витрачати час людини, яка вже зазначила, що розглядає лише певну позицію.
Компанія — суцільний red flag 🚩🚩🚩

Людмила, підкажіть, будь ласка, чи ми з вами в особистих розв’язувати всі питання, стосовно вашого відгуку. Можливо залишились те, що ми можемо зробити додатково для вас?

Привет, хочу оставить свой отзыв, но не о том, как рекрутер Дзен провела со мной собеседование, и не о том, как я сделала тестовое задание. И даже не о том, что меня взяли на работу. В Дзене есть уйма всяких плюшек для сотрудников, печеньки и кофе в офисе, своя библиотека, нутрициолог, и многое другое, чем могут похвастаться не все, но многие компании.

На написание этого отзыва меня мотивирует абсолютно не это. Все мы 24 февраля столкнулись с ужасной первой новостью о войне, когда просыпаешься и не понимаешь, что будет сейчас, через час и будет ли завтра. Ребята из компании сделали просто невероятную вещь, пока многие компании закрывались и не выплачивали зарплату, увольняли людей или просто не отвечали на звонки... Дзен не просто выплатил зарплату заранее, но и всем, кто был в небезопасности — помогли переехать. Вывезли не только сотрудников, а их семьи и даже домашних животных в более безопасное место. Организовали рабочее пространство для тех, кто хотел продолжить работу в офисе. Помогли закрыть юридические вопросы и даже оплатили первое время проживания на новом месте. Это было настоящим спасением в первые дни войны, когда никто не мог представить, что будет «сейчас», не мог думать о работе и просто молился за своих детей и родных.

Мне кажется это главный показатель — безупречная поддержка в самое тяжелое время, вот почему я хочу написать этот отзыв. Чтобы те, кто собирается выбрать Дзен знали. Что бы не произошло в этом мире — здесь есть замечательная команда, которая даже в самой ужасной ситуации не просто поддержит, а спасет! Я очень рада, что судьба однажды привела меня сюда.

Привет, работаю в компании на позиции Unity Developer. Сначала было собеседование с HR где мне рассказали про компанию, чем она занимается, что ожидают от меня, и если честно то после разговора вакансия заинтересовала меня намного больше чем до, что для меня большая редкость. После этого было техническое собеседование и обошлось даже без тестового. В итоге дали тестовый срок в два месяца, который я закрыл раньше.
Что очень приятно удивило, то это отношение к людям. Всегда можно договорится, если тебе что-то нужно для работы, то это выделяется буквально в этот же день.
И самое главное это команда компетентных людей которые знают зачем они здесь

Спасибо, Сергей, за такой комментарий. Я надеюсь, что мы еще долго и плодотворно будем сотрудничать вместе по модели win-win. Твоим идеям и предложениям мы всегда рады🤚

Всім привіт!
Працюю в компанії Front-End Developer(Vue.js) з кінця січня, строк, звичайно, не великий, але розповісти є що!
Загалом, етапи співбесід та сам onboarding process пройшли легко та приємно.
Відділ розробки дуже сильний та компетентний, хоч там, поки, не дуже багато людей але компанія розвивається і завжди прагне бути кращою.
Етапи розробки також мені повністю підходять та влаштовують, зранку невеликі day call, задачі розписуються класно, завжди отримуєш конструктивний фідбек та code review.
Всі питання завжди можна вирішити і завжди дійти до чогось!
Робоче місце прекрасне! Потужні машини, класні екрани. Та й загалом, офіси круто обладнані.
І атмосфера в інших відділах компанії дуже крута та лампова!

У моєму випадку все відбулось швидко і продуктивно.
Спочатку співбесіда з HR, в результаті тестове в узгоджений день (обраний мною, за що окремий +).
На наступний день відразу запросили на технічну співбесіду.
А через 5 днів я вже вийшов на роботу. Пройшовши етап «тест-драйву» та термін стажування та проробивши місяць після тестового , пишу цей відгук. Що я отримав? Класну команду компетентних професіоналів, які з перших днів тепло прийняли в колектив. Команда не велика, проте проект цікавий і є в кого повчитись та вдосконалити знання і навички. Окремий «Вау-ефект» справляють умови офісу — зручне місце, круті умови для відпочинку.
Я цілком задоволений тим, що серед інших оферів тоді обрав Dzen.

Привет, думаю справедливо будет оставить и мой отзыв. Компания посмотрела моё резюме, заинтересовалась, после чего убедилась в моих навыках, просмотрев портфолио. Выполнив их тестовое задание мне ответили Позитивно, назначили 2 собеседования. Пройдя вступительное собеседование и собеседование с гл.Дизайнером, который не задал ни одного вопроса по поводу тестового (вопросы шаблонные, что читали, что видели, слышали — психологическая давка, я ожидал от гл.Дизайнера проф. вопросы и обсуждение тестового задания). и подождав 3-4 дня — ОТКАЗ, где аргументация противоречит всему пройденному мной пути (не нужно было моё время тогда тратить). Назревает вопрос: зачем было самим мне писать, просить выполнить тестовое, после позитивного результата проходить 2 собеседования и просить ждать? В принципе, стандартно для тех, кто ищет высокопроф. специалистов, а не создает их внутри компании. Кто не любит делать много тестовых на ветер и терять время — не советую связываться с этой компанией.

Підтримали: Bohdan TovkachMaxim Kondratiev

Доброго дня!
Ярослав, хотілось би якнайшвидше розібратися в даній ситуації, адже нам не дуже приємно, що у публічному доступі висить неправдивий відгук про нашу компанію.

Ви надихнули нас розібратися у даній ситуації, і ось що вдалось з’ясувати:

Вакансія ui/ux дизайнера була відкрита у жовтні. Ви виконали тестове завдання, після чого, ми отримали фідбек від замовника, що Ваших скілів недостатньо для даної посади і наш рекрутер написав Вам на пошту лист з відмовою.

Жодних співбесід з Вами не було проведено. Політикою нашої компанії, ми не організовуємо співбесіди по скайпу, так як більшість вакансій, які ми шукаємо не є віддаленими. Лише під час карантину змушені використовувати відео-зв’язок через ZOOM.

Щоб дізнатися про ситуацію більш детально, наш HR/рекрутер Юлія зв’язалась з Вами по телефону, де Ви відповіли, що було проведено 2 співбесіди по скайпу та не могли назвати імена жодних людей, які з Вами контактували. На її прохання надіслати будь-які докази Вашого коментаря, отримали відповідь, що підтвердити ніяк не можете.

Ярославе, пропонуємо Вам більш ретельніше перевіряти інформацію перед тим, як публікувати відгуки. При потребі надішлемо всі докази листування з Вами.
Гарного дня!

Довго не хотів писати цей відгук, оскільки до останнього сподівався на зворотній зв’язок.
Історія з дзен почалась рівно місяць тому, 27 січня. Компанія пропонувала позицію контент менеджера до кулінарного проєкту і я був у захваті від цієї позиції! Мені скинули тест і наступного дня 28 січня я вже його надіслав назад. Мене швидесенько запросили на співбесіду і наступного дня я був там. Атмосфера була цілковито неформальною і ми спокійно спілкувались.
А от після цього починається все неприємне, яке тягнеться аж до сьогоднішнього дня. Рекрутер дала обіцянку написати мені в неділю з кінцевим рішенням. Цього не сталось. Потім, мені відповіли, що замовник все ще думає. Ну о’кей, чекаємо. Через декілька днів мені надіслали так званий «Тест-драйв», оскільки замовник так і не мав змоги вирішати кого брати, і вони залишили трьох кандидатів.
Цей тест-драйв був розрахований на три дні. Усі завдання я виконав за один день, окрім одного — написання 150 кулінарних рецептів (це немаленька така кулінарна книга). При всьому моєму палкому бажанні працювати на подібний проєкт, це було занадто круто. Всі три дні я не спав і намагався вичавити з себе унікальні тексти з візуалізацією продукту. За три дні я зміг зробити лише 30 рецептів (Хоча, як на мій погляд, було б достатньо і десяти рецептів, щоб зрозуміти, як я це описую!)
Після цього, настала тиша. Кожного тижня я намагався нагадати про себе хоча б раз на тиждень, і постійно отримував одну й ту ж саму відповідь «Замовник ще не прийняв рішення».
А минулого тижня, коли я написав їм знову, вони мені написали, що посилання на мій тест-драйв не в загальному доступі. Тобто до цього, вони не те що пробували прийняти рішення, а просто навіть не думали відкривати той довбаний тест!
Звісно ж, я виправив цю помилку в ту ж саму секунду, як отримав повідомлення. І от з того часу знову тиша та навіть ігнор. Оскільки на мої нові нагадування про себе вже немає відповіді.
До чого я написав такий великий текст? Розповісти про повну некомпетентність людей, які там працюють. Починаючи від так званого тест-драйву у 150 рецептів і закінчуючи цим нескінченним очікуванням відповіді.

Добрый день Данил!
Спасибо за Ваш отзыв 😊
Хотела бы внести немного ясности по данной ситуации. У нас была открыта позиция на контент-менеджера в кулинарный проект. Заказчик подал заявку, предусматривая наперед выполнение вступительного тестового задания и тест-драйва на 3 дня. После выполнения вступительного задания, кандидата приглашали на собеседование и, после него лучшим кандидатам, по мнению заказчика, отправлялся тест-драйв. Далее этап проверки работы зависел от заказчика. Дзен выполнял роль посредника, так как мы рекрутинговое агентство, которое помогает найти работодателя и соискателя друг друга.
Как только заказчик дал свой ответ, мы его Вам передали + предложили попробовать себя на другие вакансии, которые были открыты.
Если у Вас возникли еще вопросы, Вы можете написать мне лично или на почту [email protected]
Хорошего вечера!

Місяць тому залишила заявку, два тижні тому зі мною зв‘язався рекрутер, надіслав тестове завдання, після перегляду мене запросили на співбесіду. В кінці співбесіди сказали, що потрібно буде виконати ще одне тестове завдання, що мене дуже здивувало, адже вже було. Виглядали дуже зацікавленими, а по факту мали якісь інші наміри. На друге тестове я погодилась, та після цього рекрутер перестала відповідати. Дуже радію, що не працюю в Дзені, адже відповідальність працівників залишає бажати кращого, у нормальних компанія завжди відповідали — підійшов їм працівник чи ні. Не розумієш, шукати знову щось чи чекати відповіді.
Ніякої поваги до особистого часу претендентів.

Підтримали: Людмила Кравченко

Добрый день, Виктория! Спасибо за Ваш отзыв о нашей компании)
При подборе кандидата заказчику, процесс обработки резюме проводится ежедневно. Тестовый период и этап проведения собеседований может занимать от 14 дней до месяца, в зависимости от загруженности обеих сторон. Всех кандидатов мы предупреждаем о том, что в течение 7 рабочих дней рекрутёр проводит собеседования с другими соискателями и по их истечению, высылается задание на этап тест-драйва, который длится 3 дня. На нем мы проверяем, насколько интересно человеку и компании сотрудничать вместе, так как для нас особо важно, чтобы все пазлы сложились идеально. С нашей стороны, как рекрутинговое агентство, мы сделали максимум для того, чтобы вашу заявку проверили быстро и отказ по вакансии мы прислали Вам через 5 рабочих дней, с объяснениями и курсами, которые Вы можете пройти для того, чтобы попробовать свои силы вновь. Если у Вас возникли еще какие-либо вопросы, можете задать их мне лично или указать ниже под моим комментарием. Хорошего вечера!

З Дзеном маю позитивний досвід співпраці. Місце крутих, креативних людей) По ТЗ теж отримала швидкий фідбек. Процес найму не затягували, як в інших компаніях, а все відбулось швидко і безполісно, як то кажуть :)

Свое взаимодействие с компанией могу назвать только положительным. Ребята отправили тестовое, которое рассчитано на 2 дня. Я его выполнил, далее пригласили на собеседование сначала с рекрутером, потом и с представителем — заказчиком, на котором я получил фидбек по своей работе. Ребята были доброжелательными, на все мои вопросы ответили честно. Через 5 дней после второго собеседования мне предложили оффер.

После тестовой работы три неделю думали, хотя прошел собеседование. Сказали что сморят все работы. В итоге снова опубликовали вакансию. Что, в столице нет дизайнеров подходящих? Выбирают и никак не могут себе цену сложить. есть подозрение что они собирают идеи. Обратной связи так и не получил.

Максим, добрый день 👋
Процесс рекрутинга обычно дело не быстрое, особенно, если у заказчика есть четкое сформированное видение своего кандидата. Именно поэтому вакансия может быть закрыта за неделю, так как кандидат стажируется и потом вновь быть открытой, если кандидат не подошел. Тестовое задание заказчика было разработано специально, чтоб посмотреть на ход мыслей кандидатов, в дальнейшем его никто и нигде не использовал)
Отправить фидбек по вашей работе мы не смогли, так как вы решили меня заблокировать :)
Если у вас возникли какие-либо еще вопросы, можете написать или мне лично, или нам на почту [email protected]. Хорошего дня!

Пару недель назад связался с ребятами, мне скинули тестовое задание с дедлайном в 2 дня. Я добропорядочно выполнил его в указанные сроки, напомнил о себе через неделю, но обратной связи так и не получил.

Вакансії ДЗЕН