2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Это не просто компания. Это друзья, интересные знакомства, позитив, карьерный рост, новые вызовы. Каждый сотрудник — это не тень какого то отдела, это личность. Руководство лояльное, адекватное.

Отличная компания!! Уже год работаю тут, есть профессиональное развитие и рост. Позитивная команда, все ребята с юмором, технические вопросы решаем быстро, руководство всегда идет навстречу

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.