Dudka Agency

Працюю в Dudka.Agency трошки більше 2-х років на посаді особистого помічника керівника й офіс-менеджера. Приходячи на співбесіду шукала для себе цікаву позицію, яка б давала мені змогу проявлятися творчо й вільно, ділячись своїми навичками і знаннями, та набувати нових, бути всередині процесів й бачити різні підходи й ставлення до вирішення тих або інших ситуацій. І тут обидві ці цілі чудово закривались. Як писали мої колеги, колектив тут найдушевніший й домашній. Під час роботи й поза нею ти можеш ділитися й розкриватися як особистість, пропонувати проведення дозвілля (йога, гра на інструментах, спів, читанковий клуб, настолки, волейбол чи поїздка на шашлички). І такі дружні стосунки сприяють тому, що тобі хочеться приходити в офіс та спілкуватися. Наявність конструктивної критики, яка спрямована на розвиток — теж мені виглядає плюсом. Не без того, що бувають різні ситуації, але швидко ми доходимо згоди і повертаємося в позитивно-продуктивне русло. Адже за всіма процесами стоять люди і головне пам’ятати, що ми всі люди і задля чогось більшого тут зібралися.

Ще величезним плюсом я бачу те, що робота має певний простір для обговорення й присутності принципу «мене це торкається» на всіх етапах створення й усіма учасниками проєкту. Ми не просто намагаємося зробити проєкт і віддати його, а зробити його якомога крутіше й якісніше, щоб він допомагав клієнту змінювати світ на краще. Адже думка, з якою створювалась ця студія наступна: «Ми хочемо допомагати змінювати світ на краще тим, хто знає, як це зробити». Саме тому, мені було цікаво бути присутньої на всіх етапах створення й втілення проєктів й відчувати цей процес.
Хочеться зазначити, що робота у Dudka.Agency дає можливості адаптації свого графіку.

І якщо вибирати основні якості, які стали би в нагоді — це стресостійкість, вміння генерувати й розвивати ідеї, відкритість, вміння швидко адаптовуватися, вміння вести конструктивну комунікацію й працювати інколи в хаосі.
А взагалі, якщо є купа сил, енергії, ідей та розуміння, як їх досягати, і дещо «пробивна сила», то в Dudka.Agency ви будете квітнути.

Підтримали: Vladyslav Horodnychyi

Я працюю в Dudka.Agency вже майже два роки, але цей час проминув так швидко, що наче вчора я тільки вперше зайшла в наш затишний офіс та познайомилась зі своїми колегами. Звісно, деяких з них життєва тропа повела далі, проте багато хто залишився, і цей коннект, що відбувся майже з перших днів моєї роботи в студії залишається до сьогодні, і я впевнена, що він протримається ще дуже-дуже довго.
Студія весь час розвивається та розширюється, серед моїх колег зʼявляється все більше нових людей, і кожен з них — дійсно цікава та неповторна особистість. Компанія наймає працівників як з досвідом, так і без, і спостерігати як нові спеціалісти ростуть прямо у тебе на очах спонукає не стояти на місці, шукати щось нове, цікаве, що буде корисне особисто тобі та студії.

До речі, в Dudka.Agency ніколи ініціатива не буде покарана. Навпаки, кожна ідея буде розглянута, і якщо вона дійсно крута, то обовʼязково втілена у життя.

Окремо хочеться виділити різномаїття проєктів. Безліч сфер, що покриваються, цікаві задачі та ніякої рутини. У нашому прогресивному світі це дуже важливо)

Хоч я і працюю віддалено з низки причин, проте студія робить усе, щоб навіть віддалені працівники відчували себе частиною команди. Що казати про ту неймовірну кількість емоцій, коли зʼявляється можливість відвідати офіс особисто 🤩 Заряджає на дуже довгий час)

Отож, не хочеться дуже довго розтікатись думкою, адже краще один раз побачити, ніж сім разів почути ;😉 Буду рада бачити кожного та кожну в нашому колективі
 🖤

Я працюю в Dudka Agency на позиції PM протягом трьох місяців і хотіла би поділитися своїми враженнями. Перше, що хотілося б відмітити, це приємний колектив. Всі мої колеги є дружніми, сприяють співпраці і завжди готові допомогти з будь-якого питання, що особливо важливо, коли ти новенький. Спільна робота з ними є для мене додатковим джерелом розвитку.
Крім того, агентство надає широкі можливості для зростання. Проєкти, над якими ми працюємо, є дуже різноманітними, що дає змогу розширювати професійні навички. Це також надає можливість набувати досвіду у різних галузях і поглиблювати свої знання.
Також важливою перевагою для мене є можливість обирати, де саме працювати — в офісі або вдома. Цей формат є дуже комфортним, оскільки дозволяє гнучко організовувати свій робочий день, що забезпечує більшу робочу ефективність. Крім того, у нас є доступ до необхідних технічних засобів, що забезпечує зручність та продуктивність роботи в будь-якому місці.
Робота в Dudka Agency приносить мені не лише професійне задоволення, але й сприяє особистому зростанню. Тож я дуже рада бути частиною такої талановитої та підтримуючої команди :)

Я почав свій шлях в студії 2.5 роки тому. Тож мені є що сказати про всі аспекти роботи студії.
По-перше, колектив. Я починаю саме з нього, тому що він просто неймовірний. Всі працівники дуже відкриті, приємні та цікаві. В студії панує дружня та комфортна атмосфера, яка не переповнена зайвою формальністю в спілкуванні. Коли ти тільки приходиш в Dudka Agency, ти можеш бути впевненим, що тобі завжди допоможуть з будь-якими твоїми питаннями, як і стосовно процесів студії, так і по твоєму професійному напрямку (дякую нашим прекрасним менторам і тім лідам).
По-друге, проєкти. Проєкти в студії дуже різноманітні, як за направленням, так і за розміром. Ми співпрацюємо, як і з українськими проєктами, так і з закордонними (Європа, Америка, ОАЕ). Різноманіття в проєктах добре позначається на роботі, не вводячи тебе в рутину.
Ну і не менш важливим, є сам робочий процес. Графік роботи доволі гнучкий, що дозволяє тобі добре налаштовувати work-life balance. Дуже затишний офіс в центрі Києва, куди завжди можна прийти, щоб трошки соціалізуватися (не увесь же час вдома сидіти і сонячного світла не бачити).
Підсумовуючи усе вище сказане, я з впевненістю можу рекомендувати Dudka Agency, як місце для професійного та особистісного розвитку, де ти будеш отримувати неоціненний досвід та натхнення на створення крутих речей.

Моя робота в ІТ як РМ почалась і продовжується в Dudka Agency — чому я дуже рада!
Працюю 4й місяць — а вже впевнено рекомендую цю студію.

В першу чергу хочу відзначити чудову команду. Кожен співробітник не просто виконує свої задачі, а ще й сприяє покарщенню атмосфери в колективі, постійно підтримує та ділиться безцінним досвідом. Це надзвичайно важливий фактор коли ти новачок.

Керівництво вже кілька разів збирало фідбек для покращення умов праці.
За бажанням я можу працювати в прекрасному офісі з видом на Михайлівський собор (шкода не прикріплю фото), графік гнучкий.
Кожен вечір п’ятниці в офісі у нас розплановий. Учасники команди приїжджають навіть з сусідніх країн — війна розкидала багатьох по світу.

Також кожен має змогу відвідувати спікін-клаб (більшість клієнтів за кордоном).

Dudka Agency — це чудовий простір для вашого розвитку!
Тому велкам:)

Я працюю в Dudka.Agency протягом 2 років, і моє перше враження від цієї компанії залишається незмінним — це дійсно виняткове місце для професійного зростання.

Я розпочала свій шлях в Dudka.Agency як молодший спеціаліст, але завдяки підтримці і наставництву колективу, я швидко зробила значний прогрес і доросла до рівня middle. Одна з переваг роботи в цій компанії полягає у сприятливій та підтримуючій атмосфері, яка сприяє професійному зростанню та розвитку.

Колектив Dudka.Agency дійсно приємний і дружелюбний. Кожен учасник команди проявляє велике зацікавлення у роботі та створенні високоякісних продуктів. Завдяки цьому, навчання від інших членів команди стало невід’ємною частиною мого професійного зростання. Ми підтримуємо один одного і спільно працюємо над розв’язанням викликів, що виникають під час проєктів.

Для мене також дуже важливо, що в компанії Dudka.Agency є дозвілля. Наші керівники розуміють, що для досягнення високих результатів важливо мати збалансоване життя, і надають нам можливість відпочити та зарядитися енергією. Це дозволяє нам бути більш продуктивними та зосередженими на роботі.

Усе враховуючи, я дуже задоволена своїм досвідом роботи в Dudka.Agency. Я отримую неймовірну підтримку і можливість рости професійно. Колектив є приємним та дружелюбним, атмосфера — сприятлива та підтримуюча, а розуміння і дозвілля в команді — додаткові бонуси. Рекомендую цю студію всім, хто шукає місце для розвитку своєї кар’єри у сфері вебдизайну та розробки.

Працюю в компанії вже рік на посаді QA Engineer. Хотів би відмітити чудовий колектив, максимально лояльне керівництво, наявність цікавих та різноманітних проектів.
Між колегами завжди теплі й дружні стосунки, якщо потрібна допомога, ти завжди її отримаєш.
Робочий графік доволі гнучкий, що дозволяє чудово балансувати між роботою та особистими справами.
Працюючи в Dudka Agency я зовсім по новому відкрив для себе сферу веб-дизайну, адже студія приділяє багато часу роботі над креативними елементами, маючи в розпоряджені неймовірно крутих спеціалістів.
Також подобається наявність в компанії контрактів з міжнородними представниками, що дозволяє постійно покращувати свій англійський, та здобувати важливий досвід при роботі з міжнародними компаніями.
Чудові спікінг-клаби з носієм мови, вечори за настільними іграми разом з колегами, крутий офіс на Михайлівській — все це тільки додає плюсів в «копілочку» компанії.

Відправила резюме в данну компанію на позицію UI/UX дизайнера. Отримала відповідь, що в мне недостатньо досвіду, що треба більше року. Хоча в мене досвіду 2 роки і 4 місяці, і це прописано в інформації про останнє місце роботи в першій стрічці. Я на це зауважила, але відповіді так і не отримала. Що цікаво відмова надійшла мені не від HR, а від QA. Враження лишились не найкращі.