Drum'N'Code

Запоріжжя

За три роки трудової діяльності в Drum’N’Code я накопичив значний досвід, яким хочу поділитися.

На початку свого професійного шляху я зіткнувся із викликами мікроменеджменту у робочому середовищі, де домінували фахівці рівня Junior. Будучи фахівцями на позиції Junior, нас часто відправляли в проекти під лейблом сеньйорів. Хоча концепція мені цілком зрозуміла, гостроту ситуації додавала необхідність самостійного вирішення проблем, що приносило чимало стресу і розчарувань.

Такий досвід підштовхнув мене до пошуку компанії з більш дружньою атмосферою та командним підходом. Орієнтуючись на чутки від знайомих та сайт доу, я вирішив пройти інтерв’ю у Drum’N’Code. На співбесіді мені дуже сподобалося як ми поспілкувалися та я відразу відчув що це буде зовсім інший досвід роботи.

У складі Drum’N’Code я почав свій шлях як фулл стак розробник з менш ніж роком досвіду. Мій перший проект подарував мені можливість працювати у команді досвідчених розробників, звідки черпав класні знання та навички. У цей період мені надали необхідний час для плавного входження до справи без зайвого стресу, і складність завдань зростала разом з моїми компетенціями на проекті.

Протягом часу, як проект закінчувався, команду почали зменшувати і переводити на інші проекти. У результаті у мене був перехід у нову команду, де зараз я виступаю в ролі тимліда на аутстафф-проекті в німецькій компанії. Проект мені дуже подобається, тому що в ньому використовуються сучасні технології, і я маю безпосередній вплив на ухвалення технологічних рішень.

Важкі часи, пов’язані з війною, не зуміли підірвати мою впевненість у компанії, я завжди відчував стабільність. Проект також продовжує бути стабільним і з кожним місяцем набирає обертів у розвитку. А разом із розвитком проекту я відчуваю свій професійний розвиток.

У компанії є викладач англійської мови, яка добре володіє мовою і вміє класно навчати, за що я теж дуже вдячний компанії.

Крім того, варто наголосити, що все, описане в розділі «Про компанію», повністю відповідає дійсності. Вже протягом трьох років я є частиною команди, де принципи та цінності компанії не просто декларуються, а й активно підтримуються. Скажу більше — моя довіра та повага до компанії настільки великі, що я без вагань рекомендую цю компанію своїм друзям, що саме по собі є найкращим свідченням якості та культури всередині компанії.

Дякуємо за можливість залишити відгук.

Drum’N’Code — появився в моєму житті в самий довгоочікуваний період, я дуже довго шукала роботу у важкий час і не очікувала, що це буде неймовірно крута, українська ІТ-компанія, з такими цінностями, які потрапили в моє серденько одразу.

Пам’ятаю, як я з нетерпінням чекала оферу, це був найдовший тиждень в моєму житті. Я хвилювалась але ніби відчувала, що буду тут працювати. Дуже чітко співпали мої цінності і цінності компанії і вже 9 місяців, як я стала частинкою такого потужного механізму.

Хочу відмітити окремо людей, бо тут зібрались найкращі, сміливі, чуйні, професійні, приємні, справжні, турботливі, драйвові, позитивні, хочу продовжувати ще довго але просто додам — це тільки хороше. Я готова рекомендувати цю компанію найдорожчим мені людям, бо тут справді чудово.

Компанія завжди приймає тверезі та справедливі рішення у будь-якій ситуації і підтримує коли хтось із нас потребує допомоги (я її тут отримала у самий потрібний момент). Мене вражає скільки всього ми робимо — розвиваємось, робимо збори, запускаємо круті проєкти, співпрацюємо з країнами Європи, допомагаємо українській армії і багато іншого, я пишу і розумію, що це честь бути разом з DNC.

Тут є неперевершені музиканти, завжди присутній гумор, посмішки, переживання одне про одного під час тривог, тут багато підтримки і сили. Я хочу надалі тут розвиватись і досягати успіхів з цими людьми.

Окремо дякую тим хто повірив в мене на перших етапах це Recruiter Катя і Design Team Lead Аня.

Також дякую своїй команді, що допомагає мені розвиватись, направляє, аргументує рішення і прислухається до моїх ідей та пропозицій.

Умови праці в Drum’n’code на високому рівні. Тут надаються всі необхідні ресурси для ефективної роботи та постійного професійного зростання. Важливим елементом для мене є розваги, тут влаштовують онлайн зустрічі на яких ми весело проводимо час, це допомагає сприяти командному дусі та створює приємні моменти взаємодії з колегами. Це чудовий спосіб розслабитися та зміцнити взаємні зв’язки.

В цілому, працюючи в Drum’n’code, я не тільки знаходжу можливість розвивати свої професійні навички, але й отримую підтримку великої та дружньої команди. Це дійсно неймовірне та неповторне робоче оточення, яке додає впевненості та задоволення від своєї роботи.

Я працюю в Drum’N’Code викладачем англійської з серпня 2022 року. Хочу зазначити, що до цього я не мала досвіду в IT сфері, тому після роботи в гімназії та мовних центрах, я була неймовірно здивована умовами праці та компанією в цілому.

У компанії є свій дух і своя унікальна історія створення. Drum’N’Code — позицінує себе як драйвовий бенд, в якому кожний як інструмент в музиці, неповторний і незамінний!
Ти завжди знайдеш, що тобі довподоби на кухні: фрукти/сухофрукти/капуччіно/чай/цукерочки та інші смаколики.

Ти можеш працювати в центрі міста в сучасному офісі, дизайн якого було виконано за Європейськими стандартами або ж працювати з дома.

Окремо хочу зазначити можливість працювати в режимі який тобі зручний: Ідеально для тих хто любить починати працювати з 10 —11 ранку.

Ти маєш свободу! Тут нема гіпернадзору. Неймовірне лояльне керівництво, все працює так, щоб створити тобі ідеальні умови для тебе)

Ти познайомишся не тільки з топ спеціалістами, наставниками, але й знайдеш дійсно класних друзів!
Атмосфера та друзі ось, що мабуть для мене найголовніше!
В понеділок я йду на роботу з радісттю, бо чекаю зустрічі з усіма!

Ти не тільки працюєш в офісі ти ще маєш можливість зробити собі перерву та пограти на електро гітарі/ударних, зіграти партію в теніс, позайматись спортом в міні спорт зале, після роботи ми збираємось поспілкуватись та покурити кальян.

На останок хочу дати фідбек саме як викладач англійської.
Раніше я не мала досвіду викладання в айті, на початку це було щось кардинально нове. Я кайфую від уроків з колегами. Вони надзвичайно освідчені, обізнані,підтримують будь-яку розмову, жартують та кажуть дотепні коментарі і я це обожнюю. Інколи мені здається, що вони мене вчать, бо знають фізіку, історію, географію, соціологію, психологію і ще багато всього, бо я все і не перерахую. Спілкування з такими людьми це обмін енергією та знаннями :)

До Drum’N’Code я долучилась у квітні 2022 року, що було особливо важливо на той момент — адже в той кризовий час це була нереальна підтримка і надія на краще майбутнє. І перше, що я б хотіла відмітити в компанії — це люди. Тут працюють дивовижні, надзвичайні, чутливі, емпатійні, сміливі, надихаючі та комфортні у спілкуванні люди. Я була приємно здивована, познайомившись ближче з колегами, оскільки мені здавалося, що у такому великому колективі важко зберігати теплу атмосферу, але виявилося зовсім інакше — регулярні зустрічі в зум навіть в умовах дистанційки допомагають триматися разом.
Стосовно робочого процесу — це найбільш кайфова частина, як на мене. Тільки тут я зрозуміла, що прокидатися з бажанням працювати, а також спокійно виконувати свою роботу без відчуття тиску і стресу — це реальність, а не вигадка. За цей рік я працювала на багатьох цікавих і незвичайних для мене проєктах, кожен з яких кидав для мене певні виклики — і я кайфувала, знаходивши рішення самостійно або за допомогою команди. Я просто не встигала втомитися від рутини, адже постійно стикалась з чимось цікавеньким. До речі, тут команда — це не пусте слово, а група людей, дійсно зацікавлених в результаті і щиро готових допомогти тобі у будь-якій ситуації.
В організаційних питаннях тут завжди йдуть тобі назустріч, менеджемент надзвичайно чуттєвий і емпатіний. Відчувається рівень довіри до працівника, завдяки чому нереально росте мотивація і продуктивність.
У компанії працює викладачка з англійської мови, яка проводить уроки 3 рази на тиждень з усіма бажаючими. Групи формуються за рівнем знання англійської, тому нудно там точно не буде нікому. Для мене це величезний плюс, і я дуже вдячна за таку можливість підвищувати свій English skill.
Під час блекаутів офіси оперативно зробили автономними, що дало змогу працювати незалежно від сумнозвісних обставин.
Drum’N’Code — це та команія, в яку закохуєшся з першого робочого дня, з максимально екологічною атмосферою, де працюють розумні та надихаючі люди; компанія, яка допомагає тобі розвиватися та відкривати нові здібності всередині себе. Я у захваті від того, наскільки тут комфортно, і вдячна кожному і кожній, хто приклав купу зусиль для того, щоб це було саме так.
Let’s rock!

Проработав в компании более трёх лет, у меня сложилось определённое мнение о ней, которым хочется поделится в данном отзыве.
Именно здесь я очень сильно вырос и научился почти всему что умею сегодня. Высокий технический и организационный уровень на всех проектах, с которыми мне доводилось иметь дело. Сложные бросающие вызов задачи, над которыми надо сидеть, включать мозги и напрягаться.
Локация офиса лично для меня очень удобная, гибкий график работы. Атмосфера взаимоуважения и взаимоподдержки всегда и во всем. Много всяких бесплатных вкусностей на кухне. Бесплатные курсы английского и крутейшие корпоративы!

Впечатления только позитивные — хороший офис, дружный и веселый коллектив, понимающее начальство, достойная оплата труда.

Я работаю в компании с 2017 года.
За это время мне удалось увидеть многое: как расширялся штат сотрудников, как преображались рабочие места, как обновлялось рабочее оборудование, как увеличивалось разнообразие всяких плюшек и многое-многое.
Но одно оставалось неизменным с первого моего рабочего дня и остается неизменным по сей день — позитивная обстановка и крутая атмосфера в коллективе.
Чтобы не повторять плюсы компании описанные моими коллегами (с ними я полностью согласен), я хочу отметить несколько вещей, которые важны лично для меня:
⁃ адекватность руководства. Любые вопросы можно обсудить и своевременно решить. Да и в целом, никто не будет тебя трогать без наличия веской на это причины
⁃ отсутсвие тотального контроля (жестких трекеров активности, жесткого контроля твоего появления на работе, каких-либо мониторингов твоей сетевой активности и т.д.). Это так же отсылка к адекватности руководства. Да и в этом нет никакой необходимости если ты ответственно относишься к работе
⁃ возможность remote-a (как полная так и частичная). Проблем никаких нет — просто предупреди
⁃ корпоративы. Они были крутыми и раньше. Но с каждым годом подымаются на новый уровень

На этом список, естественно, не заканчивается.
В общем, рекомендую!

Имел позитивный опыт работы здесь

Кухня:
На кухне вы можете найти бананы, фрукты, конфеты, кофе, чай воду
Все эти продукты довольно быстро бодрят и дают энергию, это вроде маленький но довольно продуманный момент. Как говорится мелочь, а приятно.
Так же если что то сьедают, то сразу пополняют этим занимается оффис менеджер

Рабочее пространство:
Раньше были на советской сейчас насколько мне известно в самом центре. На креслах, столах, мониторах не экономят, когда я устраивался меня спросили на чем я буду работать,
я сказал что у меня мак, и мне предоставили монитор который подходит для мака с usb type c, как говорится мелочь, а приятно.

Микроклимат
Микроклимат это не про систему вентиляции и кондиционер, а про организацию взаимодействий в команде таким образом что б не возникали и не накапливались микроконфликты и я до конца так и не понял как это получается но здесь реально атмосфера доверия и что все как будто твои друзья и тебе реально приятно находится в коллективе, как у них это получилось я хз но сделано круто
Так же здесь очень яркие корпоративы)))

Менеджмент
В менеджмент здесь подбирают людей у которых хорошо развита эмпатия, которые не раздражают и с которыми в целом приятно общаться

Из всего вышеперечисленного вы можете заметить что компания дорожит репутацией, совершенствует механизмы работы и таким образом создавая атмосферу в которой очень комфортно работать, если вы ищете работу в офисе то это действительно достойный вариант.

Я в этой теплой компании уже больше двух лет и время летит как-то незаметно. А это дорогого стоит :) Когда ты занимаешься интересным делом в компании интересных людей — это здорово! На моих глазах компания выросла с чуть больше десятка людей до сегодняшних размеров, шлифовала и совершенствовала свои процессы. Но что самое главное для меня, обстановка в компании остаётся искренней.
Для любителей плюшек всегда есть что-то интересненькое.
Для супер-интровертов — удаленка.
Для senior-ов — есть интересные задачи и кого поучить (кому эти задачи поручить).
Для junior-ов — опытные наставники и та же куча интересных задач :)
И да, у нас есть классные барабаны :)
В общем рекомендую вам прийти и проверить мои слова самим. Заодно и узнаете какие у нас очаровательные HR

«Drum’N’Code принял меня с абсолютным отсутствием опыта и знаний в IT, но вот уже 8 мес я наблюдаю следующие:
Говорят работать надо на подходящей работе, в подходящей компании и с подходящим начальником и тогда твои результаты будут максимально успешны!
То есть, где дух свободного творчества поощряется, а не сдерживается. И такая компания к счастью есть!
Drum’N’Cоde — это компания в которой идёт активное развитие, а участники команды счастливы, и кажется я знаю почему :)
— Лидер с амбициозными и новаторскими идеями — done! ✅
— HR который заботиться о коллективе иногда даже больше чем о самом себе — done ✅
— Принципы — которые в первую очередь, про людей, репутацию и качество работы ✅
— Команда сильных и целеустремлённый, но при этом таких душевных людей! ✅
— Рост и развитие — как основополагающая идея реализации! ✅

Компания в которой по истинные заботятся о людях, о развитии и росте каждого отдельного сотрудника, где все честно и открыто, где тебя слушаю и слышат. Компания в которой тебя могут научить всему с «0» если у тебя есть желание!
Все очень разные, со своими вкусами, привычками и взглядами, но есть одна особенность которая объединяет этих людей в сильную команду:
Желание получить самый крутой результат и уважение личности и свободы друг друга.
Как по мне это очень ценно!

Первые дни в DNC переживала касательно адаптации, поскольку опыта работы в IT как такого не было и я не знала, чего мне ожидать. Работаю в компании пятый месяц и с каждым днем все больше убеждаюсь в том, что все мои опасения были напрасными.

Что впечатлило меня больше всего, насколько крутым может быть коллектив, насколько все открытые и классные ребята. Из абсолютно разных людей получается такая дружная и профессиональная команда, что не может приятно не удивлять.

Я с полной уверенностью могу сказать, что Drum’n’Code — это лучшая компания в Запорожье и не только. Никогда не думала, что я буду работать в таком классном месте и мне приятно об этом говорить. Я понимаю, что все сказанное мной и ребятами, что оставили комментарии до меня, может прозвучать приторно, но это абсолютная правда и я подписываюсь под каждым словом.

D’n’C — самая крутая компания в ЗП. Почему такое дерзкое утверждение сходу? — очень просто, потому что это правда:

1. Суперкрутой коллектив, состоящий из людей, у которых в голове происходит вообще непонятно что, но в этом и весь кайф. Наши взгляды, мысли и идеи могут быть синергичны настолько, насколько и кардинально отличаться, но тем не менее, мы всегда на одном вайбе и наше взаимодействие друг с другом напоминает тусовку кентов, где мы балансируем на грани серьезности общего дела и простого беззаботного, порой, отбитого общения. И не важно кто ты, дев, пм, ХР или СЕО :)

2. Справедливое отношение компании, к членам команды. Неважно кто ты и сколько у тебя опыта, если ты толковый человек, у которого есть стремление расти и развиваться — тут тебя быстро научат, расскажут и покажут все, что нужно. Я пришел сюда абсолютно не имея опыта работы в сфере, но в меня поверили и научили всему.

3. Мощные спецы. В команде, есть много людей различных по возрасту, опыту и скиллу. Когда тебе нужна помощь ты знаешь к кому обратиться и уверен в том, что тебе помогут, а не пошлют туда, куда идти не особо хотелось бы... хотя нет, тебя пошлют, но это никак не связано с запросом о помощи, а просто так, почему бы и нет?

4. Самир. В компании есть я.

5. Крутое отношение к индивидуальности членов команды. Ходи в чем хочешь, делай че хочешь, говори, че хочешь, кастомизируй своё рабочее место как хочешь.

6. Большая ставка на взаимоотношения в коллективе и на благополучие членов команды. Естественно, утилитарные ценности важны для любой компании и не удивительно, ведь нужно как-то выживать и при этом обеспечивать всю команду. Однако, на мой взгляд, инструментальные ценности здесь не ушли далеко по значимости и это чётко, потому что бабки можно заработать, а построить вокруг крутую команду с крутыми людьми, не пытаясь этих людей удержать вокруг себя очень сложно. Хотелось бы уточнить, что «пытаться удержать свою команду» — это плохо и неправильно. Правильно — это когда команда держится вместе просто благодаря общему позитивному фону, который начинается с личности и заканчивается группой. Формально — мы компания, фактически — мы команда, при том, что это не просто слово, которое принято говорить в сфере IT, чтобы прикрыть свой бюрократический зад. У нас есть капитан, но нет начальника и это важно.

Это всё, конечно, может прозвучать слишком вычурно, но мне пофиг. Я люблю свою команду, что, нельзя чтоль? :)

Не смотря на то, что я работаю в Drum’n’Code относительно недолго, о компании сложилось самое приятное впечатление!

В частности радует человеческое отношение к каждому сотруднику — руководство и HR-менеджер заботятся о том, чтобы обеспечить всем максимально комфортные условия труда.

Коллектив очень позитивный и дружный. Все те, с кем мне довелось поработать — профессионалы своего дела, готовые помочь в работе над общим проектом.

Получаю удовольствие от работы и ни разу не пожалела о том, что стала частью компании 🙂

Работаю в компании уже почти полгода и хочется как-то подытожить мой опыт пребывания здесь :) С самого первого дня раззнакомился коллективом, все было очень просто и непринужденно, создавалось впечатление, что знаком с каждым уже не менее 10 лет. Ребята очень открытые, позитивные, все на одной волне и за все время, что я здесь, не возникло, без преувеличения, ни одной конфликтной ситуации ни у меня, ни у кого-то между собой.
Корпоративная жизнь не ограничивается простой попойкой — крутой HR Артур каждый раз заморачивается с культурной частью праздника :))
Отдельно хочу сказать про начальство — таких лояльных чуваков я еще не встречал ни на одной работе. Всегда скептически относился со абсолютным скептицизмом к клишированной фразе «работа стала моим домом» и не думал, что из моих уст это когда-то сорвется, но так вот и произошло... :) Крутое место, классные ребята и каждый профессионал своего дела.
В общем, рад что здесь работаю и надеюсь проработать не одну зиму :)

Вакансії Drum'N'Code