Dream2Team

до 20 спеціалістів
Київ

2 відгуки

Як і багато інших спеціалістів на ринку було досить важко та довго знайти хорошу роботу.
Тому вірігив звернутися за консультаціюєю та допомогою до відповідних спеціалістів.

Перед початком пошуку ми познайомилися і провели зум дзвінок. Мене докладно опитали і вже на наступний день почали роботу над змінами за моїми профілями на платформах для пошуку роботи і звісно переписали резюме. Також команда Dream2Team, вже в процесі пошуку місця роботи, допомагала в написанні супровідних листів відповідно до вакансії. Кількість запрошень на співбесіди зросла суттєво.

Тому напевно рекоендую скористатися їхніми послугами, особливо якщо ви вже зневірилися. Вартість послуг напевно того варті.

Підтримали: Юля Омельченко

Не міг довго знайти для себе тепле місце після війни, так як ринок дуже упав.
Звернувся до команди D2T, взяв Senior Pack, і знову відчув життя немов до війни. Рекрутер Юлія обновила мій профіль, CV, лінкедін, та інші профайли. Консультувала мене, а також писала листи. Результатом я дуже задоволений!

Відтепер я більше буду довіряти свою кар’єру спеціалістам, і якщо щиття мене знов приведе до пошуку роботи, то Dream2Team — це перша компанія, в яку я залюбки знову звернусь!

Найкрутіше:
— Індивідуальний підхід, а тому вакансії завжди релевантні
— Прямий контакт з рекрутером
— Оплата після проходження випробовувального терміну
— Рекрутер допомогає здійснювати тайм-менеджмент
— Робота з різними ринками, в тому числі Європа та Америка
— Робота з тими, хто відчуває вітер трендів ринку праці

Однозначно рекомендую!

Підтримали: Юля Омельченко