Dragons Lake

200...800 спеціалістів
Київ, Львів, Бухарест (Румунія), Варшава (Польща)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пропрацював у Dragons Lake майже три роки (з вересня 2020 до липня 2023) на позиції unreal engine програміста. Наразі вирішив перейти на більш цікавий для себе проект в іншу компанію, але хочу залишити позитивний відгук.

Це була моя перша компанія, пройшов через інтернатуру (дуже якісна штука, насправді) і попрацював на двох великих проектах.
Сподобалося, що дійсно даються можливості для розвитку, незалежно від того якого рівня ти спеціаліст. Ні разу не відчував зверхнього ставлення до себе, навіть коли я був junior програмістом.
За час роботи у мене не виникло ніяких конфліктів ні з ким, ліди та менеджери дуже адекватні та приємні люди (принаймні, на тих проектах, де я працював).

Щодо процесів: все досить налагоджено і якихось проблем у мене особисто не виникало. Звісно, за час моєї роботи тут бюрократії стало трохи більше, але абсолютно в межах норми для компанії такого розміру.

Затягнув сюди кількох друзів і не жалкую про це!)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.