eZdorovya

81...200 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працювала в компанії EZdorovya впродовж 2 років. За цей час вдалося зробити багато корисного. Прекрасні люди в команді, надихаюча атмосфера і, звичайно, цікаві та важливі проєкти у сфері eHealth. Ніщо так не надихає, як усвідомлення того, що можеш впливати на розбудову цифрової медицини в Україні.
Тим, хто роздумує щодо співпраці з ДП, скажу так: ви будете багато, дуже багато працювати, але кайфувати будете ще більше!!

Проходила в кінці жовтня інтерв’ю з Євгеном Вишталюком. Одна фраза на початку інтерв’ю вже мала б насторожити — «я буду вас перебивати». Інтерв’ювер переходив на особистості й давав недоречні й хамські коментарі. Рекрутер була присутня на інтерв’ю доречі, але це нічого не змінило. Не рекомендую.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.