Doxy.me

81...200 спеціалістів
Київ, Лондон (Велика Британія), Солт-Лейк-Сіті (США), Rochester, USA, Charleston, USA

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отличная компания, которая даёт возможность реализовать все свои возможности, а так же промоутит твои скрытые возможности. Тут ты можешь делать все что хочешь, ни кто тебя не ограничит.
Дружный коллектив, куча тимбилдингов и корпоративных ивентов раз в квартал. Работа только с новыми технологиями и инновационными подходами.
Любой реквест по девайсам удовлетворяется очень быстро, только работай)
Ни какого тайм трекинга, гибкий график, куча разных плюшек типа страховки, компенсации на спорт и прочего.

Ваня, приятно удивился, случайно заметив твой отзыв тут. Спасибо за теплые слова

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.