DOOR3

81...200 спеціалістів
Київ

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Одна з найкращих компаній де мені доводилось працювати. Дуже крутий колектив і підхід до роботи, особливо до делівері і роботі з клійнтами.
За рахунок відносно невеликої кількості співробітників це дає можливість мати персональний підхід до кожного члена компанії що дає круте відчуття причетності до історії компанії.
І мабуть найбільшим плюсом є те що DOOR3 продовжує пітримувати всіх співробітників і продовжує хайрінг, особоливо в час коли наша країна захищається від навали болотних.

Підтримали: Tatiana Babiy

Знаю про цю компанію не з чуток.
У компанії відчувається командий підхід та професіоналізм. Цікавий стек технологій на проектах.
Також важливо зазначити, що компанія піклується про своїх співробітників. Навіть під час складної ситуації, як війна, вона активно надає підтримку своїм українським працівникам.

Підтримали: Tatiana Babiy

В компанії працює дуже крута команда спецілістів, з якими цікаво спілкуватися і є чому навчитися.

Подобається гнучкий підхід до роботи, можна працювати на ремоуті з будь-якої точки світу. Тут всі орієнтовані на результат і люди дійсно люблять те, чим займаються. Класні проекти, є можливість працювати з новими технологіями і складиними задачами.

Також подобається, що компанія відкрита до всього нового і тут дійсно є простір і можливість розвиватися.

Підтримали: Tatiana Babiy

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії DOOR3