Після роботи в doCode залишилися тільки позитивні враження, компанія цінує людей, поважає думки та бажання кожного і допомогає розвиватися. Особливої уваги заслуговує класна команда та дружня атмосфера, які ще більше сприяють продуктивній роботі в компанії.
Однозначно рекомендую компанію!

Підтримали: Natalia Yakymiv

Нещодавно проходила інтерв’ю в компанії, спілкування з рекрутером було чудове, проте обіцяного фідбеку після технічного інтерв’ю так і не отримала, через що складається негативне враження про компанію.

Привіт Іванно! Дякую за відгук. Насправді, як я писала, у нас ще триває відбір кандидатів. Після технічного інтерв’ю ми не змогли відповісти відразу «так» або «ні», оскільки хочемо для порівняння поспівбесідувати ще кількох людей, щоб прийняти остаточне рішення.
Мені також було приємно з тобою спілкуватись і отримала лише позитивні емоції від нашого знайомства. Дуже прикро, що вийшла така ситуація. Ми врахуємо це в майбутньому.

Працювала в компанії близько року. Враження залишилися чудові. По-перше, атмосфера в команді — супер, не відчуваєш тиску. По-друге, керівництво дуже розуміюче, завжди заохочує розвиток працівників і допомагає в цьому. По-третє, до думки працівників прислухаються.

+крутезні тімбилдінги. Ніколи не забуду як ми разом стрибали з парашутами!

Словом, рекомендую компанію на всі 100%

Підтримали: Platon MykhalchukNatalia Yakymiv

Дякую Андріана за твій відгук! Приємно читати такі позитивні слова. Працювати з тобою також було чудово. Успіхів тобі!

Чудова компанія, яка надала чимало можливостей та мотивацію рости і розвиватись в професійному плані. В .doCode завжди панує затишна атмосфера та не реально крутий колектив який допомогає відчути себе більше чим просто програмістом якого залишили сам на сам з тасками. Часто проводяться цікаві тімбілдінги які допомогають відновити сили. Що тижня є можливість відвідувати розмовний клуб з Англійскої мови. Комфортні робочі місця, потужна техніка. Самі теплі і хороші спогади зі всіх компаній де доводилось працювати отримав саме тут)

Прийшов в компанію пів року тому. З того часу не виникало жодних проблем. Мені подобається, що можу працювати і дистанційно і в офісі. Обираю для себе зручний варіант і працюю.Найбільший плюс — це розуміння і гнучкість компанії. Я не відчуваю себе як на галері і це вже радує:))

Вакансії .doCode