3 відгуки

Працювала в компанії близько року. Враження залишилися чудові. По-перше, атмосфера в команді — супер, не відчуваєш тиску. По-друге, керівництво дуже розуміюче, завжди заохочує розвиток працівників і допомагає в цьому. По-третє, до думки працівників прислухаються.

+крутезні тімбилдінги. Ніколи не забуду як ми разом стрибали з парашутами!

Словом, рекомендую компанію на всі 100%

Чудова компанія, яка надала чимало можливостей та мотивацію рости і розвиватись в професійному плані. В .doCode завжди панує затишна атмосфера та не реально крутий колектив який допомогає відчути себе більше чим просто програмістом якого залишили сам на сам з тасками. Часто проводяться цікаві тімбілдінги які допомогають відновити сили. Що тижня є можливість відвідувати розмовний клуб з Англійскої мови. Комфортні робочі місця, потужна техніка. Самі теплі і хороші спогади зі всіх компаній де доводилось працювати отримав саме тут)

Прийшов в компанію пів року тому. З того часу не виникало жодних проблем. Мені подобається, що можу працювати і дистанційно і в офісі. Обираю для себе зручний варіант і працюю.Найбільший плюс — це розуміння і гнучкість компанії. Я не відчуваю себе як на галері і це вже радує:))