3 червня 12:17
З огляду на попередні відгуки, принцип найму співробітників з роками не дуже змінився: проходив співбесіду 18.05.2026 — запросили намалювати 6 малюнків, при чому зауважили що бажано надіслати якомога швидше. Відправив свої «шедеври» на наступний день, відповіді не отримав і по сей день. Мабуть художник з мене не дуже, хоча й співбесіду я проходив на дата-аналітика. Додатково запитав чи можу я отримати фідбек щоб зрозуміти свою невідповідність до запланованої посади, але відповідь не отримав. Підхід, м’яко кажучі, не серйозний, раджу майбутнім кандидатам не витрачати час на цю контору.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.