DMS Solutions

21...80 спеціалістів
Київ, Гонконг (Гонконг)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Небольшая (пока еще) но очень динамичная компания, в которой можно быть уверенным в том, что скучать не придется. Основные направления деятельности: документооборот собственной разработки и сервисы в сфере роботизации. Интересные клиенты, минимум (а точнее никакой) бюрократии, команда, больше похожая на семью, возможность развиваться — это все про ДМС.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.