Disoft

Нью-Йорк (США)

Хочу подякувати компанії за можливість набуття першого досвіду! Ще застав ту сімейну атмосферу яка була, коли більшість працювало в офісі. Також за можливість знайомства з людьми, особливо з мого кабінету, які завжди готові були допомогти і з якими досі маю дружні стосунки. Компанія дійсно для багатьох стала стартовим майданчиком у світі ІТ. Було багато цікавих подій, є що згадати:)

Після проходження співбесіди, під час оформлення офферу виявилось, що вакансію закрито. Сама співбесіда була дуже приємною, ліди та hr відповіли на всі запитання. Загалом залишилося позитивне враження, крім «нюансу» з першого речення.

Доброго дня, Олексій!

Ми дуже раді чути, що ваше перше враження було позитивним, при спілкуванні з нашою командою. Нажаль як компанія, що знаходиться в пошуку спеціалістів ми розглядаємо велику кількість кандидатів одночасно, тому іноді вибір може залежати також від відповіді інших кандидатів.

Також від усієї команди по найму перепрошуємо за ситуацію, що виникла вже на етапі обговорення оферу. Ми зробимо все можливе, щоб такі ситуації не повторювалися.
Ми бажаємо вам удачі в подальшому пошуку нової позиції і дуже дякуємо за приділений нам час.

3 повагою,
Disoft.

Ця компанія є однією з найкращих в Україні. Компанія має сучасну інфраструктуру та висококваліфікований персонал, який завжди готовий допомогти.

Одна з переваг роботи в цій компанії полягає у тому, що тут цінують і підтримують креативність своїх працівників. Кожен працівник має можливість реалізувати свої ідеї та пропозиції, що, безперечно, додає мотивації та стимулює до досягнення успіхів.

Крім того, в компанії великий наголос приділяється навчанню та розвитку працівників. Тут можна вдосконалювати свої професійні навички та здобувати нові знання, що допомагає зберігати високий рівень роботи та забезпечує кар’єрний ріст.

Загалом, я дуже задоволений роботою в цій компанії. Я рекомендую її як місце для праці тим, хто цінує високу якість роботи, професійний розвиток та підтримку креативності.

Підтримали: Artem ZhmurskyDmitry Fedorenko

Хотів би залишити відгук про Disoft.
Працював в цій компанії пару років тому, залишилось дуже хороше враження. Адекватне ставлення до коллективу, відсутність мікроменеджмету та можливість впливати на на всі процесси в компанії(авжеж, коли це доречно). Складні та цікаві проекти, які приносять реальну користь бізнесу та кінцевим юзерам. На мою думку це гарне місце як і для людей з досвідом, так і для новачків які зможуть вирости в середині компанії.

Підтримали: Oleksandr AfonichevDmitry Fedorenko

Проработал в компании пол года.
Небольшое ревью )))
Хорошо организован менеджамент проектов и распределение времени разработчика. Овертаймов не было. Периодически проходят миты с разработчиками где обсуждаются новые технологии и способы внедрения их в проекты. Очень радует стабильность компании в военное время.

Підтримали: Oleksandr AfonichevDmitry Fedorenko

Начальник Никита — мошенник, негодяй и бездарный руководитель! Вот что я могу сказать про эту кампанию... Не ведитесь.

Доброго дня, Олександре!

Нам дуже шкода, що ви зіштовхнулися з несправедливістю по відношенню до вас.
Підкажіть, будь-ласка, більше деталей, в якій саме компанії стався інцидент? Можливо сталося непорозуміння.

В нашій компанії немає і не було співробітників на керівних позиціях з імʼям Микита. Також, в нашому штаті співробітників поки що не було людей з імʼям Олесандр Володей. Скоріше за все ваш відгук був залишений для іншої компанії.

Будемо вдячні вам за відповідь.
3 повагою,
Disoft.

Працював у компанії Disoft понад півтора року і з упевненістю можу стверджувати, що тут ви знайдете цікаві проекти, сприятливу атмосферу в колективі (незалежно від того, чи працюєте ви віддалено) та можливості для професійного розвитку. Проекти допомагають поглиблювати знання у технологіях, а колеги завжди допоможуть вам у випадку складної таски. Варто відзначити, що ніколи не було проблем із виплатою зп, враховуючи період після повномасштабного вторгнення. Бажаю компанії подальшого успіху та розвитку!

Пропрацювавши в Disoft близько 2 років тільки приємні спогади спадають на думку. Дружній колектив, кар’єрний ріст та взаєморозуміння, також слід відзначити тімліда Ваню — дуже крутий професіонал. Однозначно рекомендую та бажаю компанії успіхів у подальшому розвитку!

Проработал в компании удалённо около полу года, могу сказать, что условия очень комфортные, не было бесполезных ежедневных митингов с отчетами, ревью кода делалось, всегда было у кого спросить в случае каких-либо трудностей. Атмосфера в компании хорошая, адекватное руководство без преувеличений.
У компании есть собственные программные продукты, которые они успешно развивают.
Отмечу, что наблюдал кратковременный сложный период в компании, когда резко пришлось приостановить работу над несколькими большими проектами, и тем не менее никого не сократили и не порезали зп, а распределили по другим командам на другие проекты.
Уходить было сложно, ведь условия были действительно комфортные, но амбиции свое сделали ;)
Спасибо за опыт, Disoft!

Прошел HR и техническое собеседование в Disoft. И хотя я и принял оффер другой компании, могу сказать что ребята супер профессионалы своего дела и вообще отличные ремесленники. Дай вам бог здоровья и найти подходящего человека на позицию :)

От лица всей команды, благодарю вас за столь тёплые слова)

Работать в команд разработчиков Disoft — больше чем писать код и создавать программные продукты высокого качество. Быть частью коллектива — это ежедневное решение интересных задач, постоянный рост и развитие.

Disoft — это крутая компания, где я познакомился с замечательными людьми, профессионалами своего дела. Мне было приятно быть частью этой команды).

Компания с сильной корпоративной культурой, дружным коллективом и доброжелательной атмосферой. Очень просто работать со строгими, и в тоже время заботливыми project-менеджерами и team-лидерами.

Работал в компании совсем недолго (Ушёл по семейным обстоятельствам). Но остались только положительные воспоминания. Руководство любит свою работу и сотрудников. Финансами не обижают. Всячески способствует развитию сотрудника. Проекты интересные технологии используют современные. Отношение человеческое!
Руководитель пашет сам и подает пример другим.
Тим лид фронтендеров с пониманием относится к коллегам и где надо — помогает без унижения и пафоса