DIO-soft

200...800 спеціалістів
Київ, Мінськ (Білорусь)

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Кинули на 15 штук при окончательном расчете под предлогом неправильных логов в джире. Мог бы еще много всякого написать, но история сама уже «отозвалась» об этой компании.

Підтримали: John DoeYaroslav Lopushansky

Очень классно поздравили с Преображением (Яблочным Спасом). Неожиданно вкусно и очень приятно.

Здраствуйте, была 16-17 февраля в компании на Гранд Конференции в Киеве, мне очень понравилась компания Dio приятные менеджеры создают очень хорошую атмосферу, спасибо большое всем менеджерам которые принимали участие в этом мероприятии)) и удачи.

Підтримали: Pavel ReshetniakAndrii Palii

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.