DINO

21...80 спеціалістів
Одеса

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отличная атмосфера, дружный коллектив, постоянный профессиональный рост. Отличная слаженная работа, всегда помогут решить твою проблему.

Хороший коллектив и начальство — залог приятных эмоций и ощущений от работы.

Отличный коллектив и самое главное — это атмосфера ,все работники квалифицированные специалисты своего дела!

Підтримали: Vladik Vasilenko

Приятные люди работают в компании, отличные условия, комфортный офис в центре города, как говорится «для людей»

Підтримали: Vladik VasilenkoNodar Giorgadze

Отличная компания. Коллектив и руководство — слаженная команда профессионалов, которая тепло принимает новичков, и отлично проводит совместно время. Есть мотивация личного роста.

Підтримали: Nodar GiorgadzePetro GROM

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.