DiJust Development

Київ, Харків

25 квітня 2023 21:36

Andrew Avramenko, Business Development Manager в NetGame

Доброго дня! Працюю в компанії більше 2 років.
Звичайно є як + так і -, як і в будь-якому бізнесі.
Але в цілому можу сказати, що якщо ви маєте бажання та амбіції, компанія вам завжди буде йти на зустріч та давати можливості для розвитку.🤝

Що мені подобається, так це дружня та невимушена атмосфера в колективі. При чому спілкуючись з різними відділами можу з упевненістю це підтвердити.

Також виділив би зручний та сучасний офіс у зручному місці.
Постійно проводяться різні заходи які об’єднуть людей та покращують відносини між колегами.
+ компанія завжди намагається зробити різні подарунки для співробітників на свята. Це, звичайно, дрібниці, але важливі і приємні. Так само із смаколиками на кухні)😊

Звичайно є свої мінуси, і я впевнений що компанія працює над цим.
Наприклад: якщо працівник виконує свою роботу гарно і всіх це влаштовує то було б круто якщо він міг в будь-який момент взяти віддалену роботу у певні дні на тижні. Я сам топлю за офіс, бо робота — це офіс, а дім — для відпочинку.
Але було б величезним + якщо б створили таку можливість.

Щодо дівчат з HR відділу можу сказати лише позитивні відгуки. І це не лише особиста думка, а відгуки багатьох моїх колег)
Трішки смішно читати деякі відгуки) Навіть якщо хтось комусь не відповів (це ще треба перевірити), то як на мене це нормально. Мені раніше також іноді не відповідали і я сприймав це як те, що є над чим працювати. Це життя)

Якщо ви кваліфікований фахівець, то ви завжди будете мати декілька пропозицій)) (І точно не включати «обіженку», писати негативні відгуки, на те що вам десь не відповіли😅)

(Як на мене, то саме завдяки дівчатам з HR відділу в тому числі в компанії гарна атмосфера і кваліфіковані кадри, бо без них цього б точно не було)

Окремо хотів би відзначити одного з моїх колишніх керівників — Альону, яка є прикладом професіоналізму. Завдяки таким менеджерам бізнес завжди буде розвиватися й виходити на новий рівень👍🏻

Так само вдячний керівникам компанії за можливості для розвитку та цікавий досвід💪🏻

Дякуємо за позитивний відгук, Андрій!

Ми маємо можливість залишатись на ремоуті в будь-який день тижня:)
Дякую, що звернувся з цим питанням до мене!