30 березня 12:04
Працюю в Digital Method і можу сказати, що тут реально комфортно працювати. Подобається, що є можливість пробувати нове, брати на себе цікаві задачі й розвиватися без зайвого тиску. Керівництво відкрите, без проблем можна обговорити ідеї або отримати фідбек.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.