3 червня 14:06
Працюю в Panem майже рік. Починала свій шлях у компанії як trainee, тому особливо ціную можливість розвиватися, навчатися на практиці та поступово зростати як спеціаліст.
За цей час отримала багато нового досвіду, працювала над різними задачами та змогла значно розширити свої знання.
Найбільше ціную команду, відкриту комунікацію та готовність колег допомагати й ділитися досвідом. Тут є можливість брати на себе нові виклики, розвиватися та бачити результат своєї роботи.
Вдячна Panem за довіру, підтримку та можливості для професійного росту.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.