21 березня 2023 14:01

Борис Савченко, QA Engineer в Digis

Не дуже часто залишаю відгуки якщо чесно, проте іноді є бажання висловити думки не тільки у нотатках. Поїхали. Як і багато інших людей починаючи з «ковідних» часів прийняв рішення змінити фах. Вибір пав на IT, бо вагомими факторами для мене були — постійний розвиток та необов’язкова фізична присутність на роботі для виконання задач. Після величезної кількості інформації стосовно довгих відповідей компаній і ще ряду нюансів, був приємно здивований швидкістю фідбеку та постійним підтриманням зв’язку на етапах від подачі резюме до запропонування оферу. До компанії потрапив якраз на річницю і мав змогу побачити людей відразу як окремих особистостей, а вже потім як майстрів своєї справи. Так як я тільки почав свій шлях і ще дуже багато чому треба навчитися, хочу відмітити, що кожен до кого я звертався чи звертаюся, завжди приходять на поміч і пояснюють як зробити так, щоб було краще і дають додаткові орієнтири для цього. І одним з головних моментів від якого ти розумієш, що це не тільки команда, але й велике дружнє товариство, це коли не залежно від того чи йде звичайна робота чи якийсь форс-мажор, це все вирішується с жартами та постійним появленням якихось ситуативних мемів та приколів :)

Підтримали:  Ilona Flokos Kateryna Suprunova