28 вересня 2022 18:01

Yegor Gangalo

До того, як потрапив у Digis мав поганий досвід і погану думку про аутсорф/аутстаф ІТ-компанії. Але через декілька місяців зрозумів, що нарешті попав в коло людей, які тебе розуміють, поважають, як спеціаліста, і з якими ти отримуєш задоволення від роботи. Якщо тобі не подобається проект, без проблем знайдуть інший з врахуванням твоїх побажань. Не можеш комфортно працювати віддалено, компанія перекриє витрати на роботу в коворкінгу, в офісі. Хочеш розвиватись в певних технологіях, допоможуть побудувати план і нададуть спеціалістів, які підштовхнуть в правильному напрямку. Немає відповідної техніки для роботи — нададуть. Треба консультації психолога — звертайся. Потрібна допомога у зборі коштів на техніку для товариша на передовій — і тут окремо Digis мене приємно здивували, закривши немаленьку суму при зборі на тепловізор та автомобіль.
Коротко кажучи — тут класно. Тут переживають за твій комфорт. А люди в компанії — усі доброзичливі і ласкаві. Тому якщо попадете в Digis — вам пощастило.