Digicode

Київ, Полтава, Братислава (Словаччина), Даллас (США)

Часто вважають, що хороші відгуки від HR є заангажованими. Насправді, їх відсутність — привід задуматися, а наявність — хороший знак. Я так само як і всі хочу працювати в хорошій достойній компанії, то ж мій відгук про те, що через декілька місяців буде вже 3-й рік, як я розпочала роботу у Діджикод. Найбільше, що імпонує — високий професійний рівень колег, чітка проукраїнська позиція без всяких «але» та напівтонів, здорова атмосфера та корпоративна культура, яку приємно розвивати й підтримувати, прості та швидкі процеси з мінімумом бюрократії, відкрита комунікація та довіра від менеджменту та до нього. Рада бути тут

Підтримали: Olena ZhubinskaJulia Rybalko

Іра, дуже дякуємо за твій теплий відгук. Продовжуємо вдосконалюватись та разом рухатись до нових високих досягнень! 🚀

Пропрацював 3 роки в компанії на позиції Delivery Manager, після 3х місяців роботи на новому місці, ретроспективно можу дати конструктивний відгук. Що можу відмітити:

З плюсів це:

• Дійсно класні проекти з цікавими\перспективними бізнес-моделями
  • Клієнти з різних точок планети, що дозволяє побачити менталітет різних країн та практикувати на постійній основі англійську мову
  • Класний офіс у Києві та Полтаві
  • Круті вечірки в довоєнний час
  • Дружній колектив професіоналів
  • Компанія вкладає в твій розвиток — організовує курси або дає бюджет на курси підвишення кваліфікації
  • Класний список бенефітів від компанії з акцентом на твій розвиток
  • Власна зручна hrm та особистий кабінет, гнучка та ефективна система відпусток
  • Класний та якісний свій мерч, хоч свою лінійку одягу запускай! Це запам’ятовується та використовується навіть після закінчення співпраці 😀
  • Мачурний та стресостійкий топ-менеджмент з великим досвідом. І який попри все залишається та веде бізнес в Україні
  • Топ-менджмент та ментор завжди готовий прийти на допомогу
  • Висока лояльність компанії до співробітника
  • Сильна про-українська позиція компанії навіть до повномасштабної війни

Що можна покращити:

• Більше вкладатись в розвиток менеджменту та зробити гайдлани, бест практики ведення проектів які будуть маяком\напрямком для менджера

За цей час я став краще як спеціаліст та людина, підняв свою стресостійкість та комунікаційні навички на декілька голів вгору. Дякую компанії за досвід та вклад, діджик завжди закарбується в моїй голові як приємний момент життя. Успіхів та процвітання!

Підтримали: Julia Rybalko

Саша, дуже дякуємо, що поділився своїм позитивним досвідом та не зупиняємось на вдосконаленні. Щиро бажаємо кар’єрних успіхів та лише драйвових проектів! :)

Працював в компанії 1.5 роки. Прийшов інтерном. Відразу хотілось би звернути увагу на позицію компанії під час повномасштабної війни:

1) компанія не просто продовжила найм, але й проводила навчання трейні і готувала нових спеціалістів (в т.ч. і мене, за що завжди буду вдячний)
2) допомога ЗСУ, як на рівні компанії так і на рівні колег

В компанії дуже дружня атмосфера, на всіх етапах роботи є підтримка від колег, сінк апи з піпл партнером.

Гарний соцпакет та зарплата з регулярними переглядами. Мінімум бюрократії. Якісна техніка для роботи.

Дякую за можливість попрацювати разом, бажаю успіхів та розвитку :)

Рекомендую Digicode для роботи!

Вадим, вдячні за твій відгук, дуже цінимо. Співпраця з тобою була в задоволення. Щиро бажаємо професійних успіхів та захоплюючих проектів попереду)

Працюю в компанії вже третій рік і хочу підкреслити що це чудове місце для роботи і розвитку. Керівництво завжди допомагає з вирішенням питань і прислухається до співробітників. Бюрократія на найнижчому рівні що допомагає зосередитися на важливих речах в роботі. Навчання і розвиток завжди заохочується. Окрема вдячність компанії за патріотичну позицію під час війни та допомогу з забезпеченням всього необхідного, а саме «офісу незламності» під час блекаутів та обстрілів. Щиро рекомендую Digicode всім!

Підтримали: Julia Rybalko

Аліна, вдячні тобі за те, що поділилася своїми враження. Дякуємо за твою проактивність і дуже раді бути в команді з тобою 🚀

Хочу подiлитися своїм враженням від процесу найму. Я нещодавно прийняла офер, процес був дуже дружнім, а головне — швидким, ніхто нічого не затягував, відразу відповідь, це у наш час дуже підкорило. Й усі етапи були досить приємними. Дякую всім хто прийняв участь у цьому. Сподіваюсь на тривалу, приємну й продуктивну взяємопрацю ;)

Алла, щиро вдячні, що поділилась враженнями. Зробимо разом усе можливе, щоб співпраця тривала довго та продуктивно :)

Працювала у Digicode майже 3 роки і можу сказати, що це дуже приємне місце для роботи. Хоч це і аутсорс компанія, але тут всі орієнтовані на якість і розвиток. Тут тебе завжди будуть слухать і вислуховувать:) Менеджмент завжди шукає способи вирішення питань, ініциатива тут дуже заохочується, і це дуже важливо!!!

Атмосфера в колективі, то окрема любов)) хоч і достатньо багато працівників не часто приходять в офіс і не приймають участь у активностях, що організовує компанія, але!...є і офісні жителі, котрі постійно щось вигадують (музичні вечори, вечора серіалів, ігри, волонтерська діяльність) і формується якась особлива дружня атмосфера. Тому кожний знайде для комфортний варіант спілкування)

Ще окремо можна сказать про патріотичні настрої компанії!!! Digicode із самого початку до сих пір активно допомагає ЗСУ, постійно організовує всіляки збори, закупівлі всього необхідного, тут багато активностей, корпоративів із волонетрським уклоном. І не тільки компанія, і самі люди такі, постійно роблять щось корисне. Це дуууууже круто!!!

Дякую компанії за дуже класний досвід і бажаю всього найкращого!!!

Валя, дякуємо за теплі слова! Були дуже раді співпрацювати з тобою. Можливо, наші шляхи ще перетнуться :) Успіхів тобі!

Під час навчання у виші мала чудово можливість пройти навчальне стажування з айті права у полтавському офісі. Приємно вразила атмосфера в колективі: дружньо і привітно). Окремі слова вдячності Ігорю Шейко за підтримку ініціативи (до розмови з Ігорем здавалося, що ця ідея була highly unlikely) та допомогу у її реалізації. Також щиро вдячна Ані Пахнюк за професійне наставництво та практичні поради. Щиро бажаю успіхів і процвітання)

Підтримали: Julia Rybalko

Юлю, дуже вдячні тобі за те, що поділилася своїми враженнями, це дуже цінно для нас. Бажаємо тобі успіхів та блискучого кар’єрного зростання! :)

Влаштувався до компанії під час війни, що здавалось неможливо) Попрацював 10 місяців і це було дуже круто. Онбордінг, навчання, крутий ментор, постійна допомога, хочеться тільки подякувати за таку організацію роботи.
І ще під час війни компанія та співробітники дуже багато допомогають ЗСУ. Хотілось би щоб компанія більше розповідала про це. Це був би гарний приклад для іншіх!

Саша, щиро вдячні тобі за відгук. Нам було в задоволення з тобою працювати. Бажаємо тобі професійних успіхів і, сподіваємося, ще зустрінемось в нашій Digi Family! 🤗

Працюю в компанії 2 роки. Компанія мрії. Вельми дружня команда. Керівництво максимально дбає щодо співробітників.

Андрій, дякуємо! Круто, що тобі подобається в нашій команді, ми цьому щиро раді! Віримо, що так буде і надалі :)

Працюю в компанії 1,5 року і можу сказати, що дуже задоволена.

Відношення до співробітників тут правда на вищому рівні, команда супер дружня, відкрита, бюрократія непомітна, дуже крутий та адекватний менеджмент, який завжди відкритий до діалогу та пропозицій, ініціатива тут дуже вітається. Приходи, пропонуй і тобі завжди допоможуть і підтримають.

В компанії гнучкий графік, який правда працює, а також можливість працювати в офісі чи віддалено. Немає ніяких тайм трекерів, понадконролю, нічних зідзвонів, усі відносини побудовані на довірі й взаємоповазі. Головний принцип — вчасно і якісно виконати свою роботу.

Компанія постійно провидить якісь івенти (англійська, йога, шахи, читацький клуб, різні мітапи, воркшопи тощо). Багато різних бенефітів, компенсація завжди вчасно та офіційно, що вважаю великим плюсом. Є усі умови для професійного зростання та комфортної роботи. Work-life balance — це не класна фраза на сайті компанії, а реальність у Діджикоді.

Окремо хочу зазначити позицію компанії під час війни — вона дуже однозначна і патріотична. На початку війни компанія надала усю необхідну підтримку, можливість пристосуватися до нових умов, швидко вдалося налагодити робочий процес. Не було ніякого скорочення, а, навпаки, компанія продовжувала наймати нових працівників, рости й розвиватися, усе керівництво залишалося на місці й власним прикладом показувало важливість підтримки країни й ЗСУ, що дуже мотивує і дає впевненість у завтрашньому дні.

Дуже дякуємо, Віка, тобі за спільну роботу та щирий відгук. Зробимо усе можливе, щоб наша співпраця тривала ще довгі роки 🤗

Працюю в компаніі майже 2 роки.
Чудовий колектив і атмосфера, завжди можна розраховувати на підтримку колег. В компаніі присутні всі умови для розвитку і довготривалої роботи.
Сміливо рекомендую друзям :)

Ярослава, дуже дякуємо за те, що поділилася своїми враженнями про Digicode та такі теплі слова. Це мотивує нас ставати ще кращими 🚀

Всім привіт.
В Діджикоді працюю вже більше 8 місяців.
І скажу я вам, що це офігенне місце роботи.
Топ-менеджмент завжди старається об‘єднати та позитивно налаштувати своїх співробітників.
Коли тільки-но почалась війна, компанія була поділена на групи, для того, щоб швидко проходила комунікація та була доставлена важлива інформація кожному діджикодеру. І в той момент це так було важливо.
Щодо співробітників — то компанія зібрала класний склад команд. Талановиті та розумнющі 🙂
Відчувається, що тут все робиться із душею та щиро.
Рада, що в свій час я вчасно звернула увагу на Діджикод. Навіть не уявляю себе на іншому місці.

Тому, якщо ви в пошуку роботи і натрапили на Діджикод — навіть не вагайтеся))

Олена, безмежно вдячні тобі за те, що поділилася своїми враженнями, це дуже цінно для нас. Сподіваємось, що в нашій команді тобі і надалі буде працюватися лише в задоволення 🤗

Пройшло тільки 5 місяців від початку мого старту в Digicode, але таке відчуття, що працюю вже не перший рік. Привітні колеги, дружня атмосфера, підтримка один одного не тільки по робочим питанням. Подобається відношення керівництва не тільки до компанії, але й до колег (допомога навіть по особистим питанням). З 24 лютого ми стали ще згуртованіші, ще дружніші.

Дякуємо, Саша, за твій фідбек та спільну роботу. Раді бути в команді з тобою та продовжуємо рухатись разом надалі до нових вершин.

Працюю в компанії зовсім недавно, щойно закінчився мій випробувальний термін. Дуже подобається проста і дружня атмосфера як в компанії загалом, так і безпосередньо в команді. Якщо потрібна допомога з тих чи інших питань, тобі тут завжди готові допомогти. По суті, особисто я знайшов компанію яку шукав.

Юра, дуже дякуємо за відгук та теплі слова. А ми продовжуємо
розвиватися та вдосконалюватися)

Працюю в компанії зовсім нещодавно, почав цього літа. Це перша на моєму досвіді компанія, де я міг би охарактеризувати менеджмент як щирий. Як є — так і скажуть. Допоможуть , підкажуть. Нові люди приходять і залишаються.

Ярослав, дякуємо за твій фідбек. Усе найцікавіше однозначно ще буде попереду :)

Працюю в Digicode бiльше року. Здобув хороший досвiд. Компанія дає можливість розвиватись та забезпечуе комфортнi умови для роботи, цiкавi проекти, хороший соц. пакет, крутий колектив.

Саша, дякуємо, що поділився своїм позитивним досвідом. Сподіваємося і надалі формувати гарне враження :)

В digicode я уже два года работаю, планирую сделать паузу в виде декретного отпуска и вернуться, в компании очень классная команда, интересные проекты, я впервые работаю не в продуктовой компании и мне очень нравится что проекты сменяют друга, это даёт классную динамику для роста как специалиста.

Оля, дякуємо тобі за класну спільну роботу. Двері офісів Digicode завжди для тебе відчинені. Ще багато цікавого попереду :)

Працюю в компанії 4й рік, за цей час не було жодного непроємного інциденту) Компанія завжди йде на зустріч, дуже приємне та лояльне керівництво та бест команда) Гарний соц пакет, всілякі приємні подаруночки та плюшки :)

Саша, дякуємо за твій фідбек. Раді, що тобі комфортно в нашій Digi Family та не зупиняємось на вдосконаленні :)

Зовсім недавно було 2 роки, як я з DigiFamily ^_^
За цей час я здобула не просто черговий досвід, а зустріла справжню dream team, чудових колег та друзів, які дарують неймовірний заряд енергією та позитивом кожного дня, але найголовніше — це відчуття і впевненість в тому, що ти у потрібний час і у потрібному місці.
Якщо охарактеризувати одним словом, то Діджикод — це компанія з душею, яка відкрита для кожного🤗💙
Тому, без будь-яких вагань — велкам!

Настя, дякуємо за теплі слова. Це відмінний стимул для нашого подальшого вдосконалення.
Цінуємо і дорожимо такими спеціалістами, як ти ❤️

Я дуже радий, що потрапив в Digicode 5 років тому назад.

Коли я вперше прийшов до офісу компанії, був дуже радий та здивований тому, наскільки всі відкриті та доброзичливі (це справжня IT родина!).

Компанія має величезну кількість переваг, і наступні зацікавлять та порадують будь-кого:

1. Класний колектив (дуже класний).
2. Наявність крутих скілових розробників.
3. Ліди, які можуть поділитися корисним досвідом в різних напрямках.
4. Корпоративи — окремий вид мистецтва :)
5. Дуже гарний соц.пакет.
6. За весь мій IT досвід найкрутіший «вожак стаї»))) (привіт, І. Шейко)

І найголовніший пункт особисто для мене:
Всі, з ким я спілкувався і спілкуюся на даний момент, «горять» своєю роботою, хочуть ставати краще, досягати результатів разом з компанією, і компанія цьому вкрай сприяє.

Женя, дуже цінуємо, що ти в нашій Digi Family. Сподіваємось, що роки співпраці зупиняться далеко не на цифрі 5 :) Дякуємо тобі за все!

В компании с 2016 года, ненадолго уходила (по личным причинам), вернулась и не жалею об этом :) Есть возможности для роста, много доверия и поддержки от руководства, даже если все идет не совсем по плану. Очень разнообразное портфолио проектов, для менеджера есть возможность попробовать себя в совсем непохожих друг на друга продуктах и составах команд, пообщаться с заказчиками из разных стран и культур, а это бесценный опыт.

Даша, благодарим за твой отзыв. Рады сотрудничать с тобой. Keep going :)

Работаю тут почти год на удаленке. Начали сотрудничество по парт тайму и меня сразу покорила дружелюбная атмосфера в команде, руководство которое готово идти на встречу. Через 2-3 месяца я приняла решение перейти на полную занятость и не пожалела) попала тоже в замечательную команду, в интересный проект. И как дополнения- радуют местные плюшки: страховка, англ/спорт компенсации :)

Аня, спасибо тебе за совместную работу и теплый отзыв! Рады быть в команде с тобой :)

Працюю в компанії більше року і маю чудову думку про Діджикод. Багато чуйних, дружніх людей, які зажди готові допомогти. Також, керівництво дуже лояльне до того, якщо ти хочеш змінити проєкт. Компенсації, бонуси, івенти — все це є. Дуже круто, що компанія цінує всіх своїх співробітників та піклується щоб кожен працював комфортно чи на офісі, чи на ремоуті.

Влад, спасибо за твой отзыв :)
Мы рады, что ты с нами вот уже более года и надеемся и в дальнейшем формировать хорошее впечатление.

Работал на part-time и не долго(были правки по проекту), это одна из немногих фирм, где очень лояльное руководство, это очень прияятно. Очень крутой коллестив, спасибо за опыт!

Коля, спасибо большое, что поделился своим положительным опытом. Желаем тебе карьерных успехов и интересных проектов!

Вот уже чуть больше года как работаю в этой классной компании, наполненной классными людьми. Всегда есть с кем посоветоваться или просто поболтать. На любые вопросы — можно найти ответы, с любыми трудностями — помогут справится.
Очень приятно видеть что компания всегда развивается, ищутся и находятся новые проекты, учитываются пожелания сотрудников по проектам или по улучшению офисов, появляются новые обучающие программы внутри компании для тех, кто хочет расширить свои знания или перепрофилироваться. Если наскучил проект, можно без проблем его пересмотреть и подищут что-то по твоему вкусу.
Сложно представить человека, которому бы здесь не понравилось.

Присоединяйтесь :)

Женя, благодарим за твой фидбек. Мы действительно рады, что тебе комфортно в нашей команде. Надеемся, что в дальнейшем будет еще лучше. Спасибо, что ты с нами :)

Проработала в компании три года 2D артистом.
Очень понравилась дружественная атмосфера и общение внутри компании. Не могу говорить про все проекты, но скажу, что у нас, художников, было все замечательно и душевно.
Хороший офис с местами для отдыха, много ивентов в коллективе. Вообще компания большая, на рынке чувствует себя уверенно, сотрудников ценит и предлагает им разные плюшки в виде страховки, оплаты спортзала и курсов, купоны на путешествия и прочее.
По таскам работа идет на результат, а не на трекинг времени — на карантине вообще можно работать хоть ночью, а днем посещать митинги.)))

В общем, компанией довольна, можете принимать офер)))

Пропрацював один рік в Digicode.

Більшість проектів це аутстаф або аутсорс в гейблінг індустрії. Не знаю як на інших проектах, але мій delivery mananger з боку кастомера був просто няшка. По технологіям та процесам, то тут все я думаю залежить від проекту, тому дивіться уже на ваш конкретно проект.

Мене зачепила дружелюбна атмосфера як в Києві так і в Полтаві, вони організовують різні цікаві події. Наприклад, досить несподіваними були дзвінки із засновником компанії. Це досить рідко для українського аутсорсу мати такі відносно часті дзвінки із СЕО. Взагалі атмосфера в компанії сімейна, на проектах очевидно може бути по іншому.
Є також курси внутрішні, по відгукам вони ніби досить непогані, але я сам не відвідував.

Офіси як в Києві так і в Полтаві не гірше чим в інших українських аутсорс компаній. Але я весь рік працював ремоутом, ніяких проблем із цим у мене не було. Видали гарний ноут, можна ще було забрати монітор, стілець також мабуть можна було взяти і тд
Є ще різні «плюшки», але вони легко гугляться)

Вцілому враження позитивні, можете приймати від них офер)))))

Підтримали: Diana ZhevedAnastasiya Bugaenko

Проработал полтора года.
Хороший коллектив, красивый офис, приличние прлюшки

Підтримали: Diana Zheved

Проработал в компании около 7 месяцев. Коллектив дружный, ребята классные. Правда, я приходил на позицию asp.net разработчика, но почему-то дали проект на вин формах, думал ну ладно, не много прокачаюсь в формах (до этого не работал с ними). Проект был не сложный, но вот сам процес менеджмента были просто ужасные. Спецификация проекта была написана на быструю руку на страницы 2-3 + эстимейт такой себе. Дальше — лучше, требования заказчика изменялись чуть ли не каждый день, толком не понятно что нужно было делать, это ок, если требования которых нет в спеке меняются и на это выделяют время, как бы change request зашел, нужно его проэстимировать + выставить заказчику время, НООО, каждый CR который заходил, время которое мы тратили на него почему-то заказчику не выставлялся, то есть, например проект всего : 600 часов + CR нагреблось на часов 200-300, но эти 200-300 часов никто не учитывал, все метушились, почему же мы так долго делаем.. вообщем бред. В проекте был win service, который дергал АПИ, который написал сотрудник этой компании. Нам сказали что вроде бы как этот АПИ уже продан клиенту, ну и по логике вещей, можно было нормально работать с этим АПИ, НОООО, апиха падала когда я слал 100 записей на любом энвайроменте (дев, прод) + еще какие-то траблы были там , не помню уже , в итоге паралельно фиксали еще и апи этого проекта..( опять же таки время которое мы тратили на это все не учитывалось), то есть есть 600 часов и все :D.
На моем проекте не было код ревью, то есть по сути можешь создать класс из 5к+ строк и продать его.

Работаю в компании уже почти год! Такой теплой,уютной и самое главное понимающей атмосферы я нигде не встречала! В компании все создано и продумано для того,чтобы каждый сотрудник чувствовал себя комфортно и ценно и хотел тут плодотворно и долго работать и развиваться!

Работаю в компании 3 месяца, очень нравится коллектив, соцпакет. Hr организовывают разные интересные мероприятия, за что им отдельное спасибо. Все очень дружные и приятные, очень комфортно работать.

Підтримали: Anastasiya Bugaenko

Прохожу испытательный срок, первые впечатление позитивные, организация среды и подход к сотруднику на очень высоком уровне.

Підтримали: Anastasiya Bugaenko

Прохожу в компании испытательный срок, работаю больше месяца. Здесь мне попались очень интересные вкусные и креативные проекты! Сам офис — удобный просторный и тихий, уютно приятно работать, много печенек, молока и прочих приятностей))!
Вокруг отзывчивые веселые люди, лояльное отношение и отличная атмосфера!

Підтримали: Zoriana StronaValeriia Voloshchuk

Работаю в компании больше года. Только положительные эмоции. Интересные проекты, открывающие возможность изучить что то новое и дающие реально полезный опыт.
Компания всегда заинтересована в развитии своих сотрудников и делает все возможное в этом направлении.

Підтримали: Anastasiya Bugaenko

Працюю в Digicode вже більше 4-х років. За цей час зміг взяти участь в розробці багатох цікавих проектів різної складності з різноманітними ідеями використовуючи широкий список технологій. Якщо є бажання розвиватися тут завжди допоможуть і підберуть проект в якому хочеться спробувати свої сили. В компанії знайдете чудовий колектив і стимул для розвитку

Підтримали: Anastasiya Bugaenko

За время работы в этой компании (>месяца) только положительные эмоции.Отличный колектив:) Есть своя система грейдров, которая способствует развитию каждого сотрудника.

Приятный коллектив, грамотный менеджмент, лояльное отношение к сотрудникам, а также удобный офис позволяют полностью и с удовольствием отдаться любимой работе.

В Digicode проработал уже месяц. Молодой и дружный колектив.Офис расположен рядом с метро, поэтому добираться очень удобно. В компании есть интересная система грейдов. Раз в квартал проходит тестирование и по результатам может подняться не только з.п., но и добавится куча разных плюшек. В компании зботятся о своих сотрудниках.

За все время работы в этой компании только позитив: отличный, дружный коллектив, уютная атмосфера. Есть своя система грейдов, которая позволяет получать больше плюшек.

Работаю 3 месяца. Первое впечатление хорошее. Приветливый коллектив и в целом атмосфера расслабленная, нет овертаймов. Расположение офиса тоже радует.

В Digicode работаю около месяца. За это время были только позитивные моменты. Офис расположен рядом с метро, поэтому добираться очень удобно. Коллектив молодой и веселый. В компании есть интересная система грейдов. Раз в квартал проходит тестирование и по результатам может подняться не только з.п., но и количество доступных дней для отпуска. Кроме этого есть еще куча всяких интересных плюшек.

Работаю в компании почти 3,5 года. Свой путь начинал с интерна. Работал на разных интересных mobile и web проектах. Коллектив хороший, всем доволен.

Работаю в компании около 3 месяцев. «Испыталку» прошел успешно. Коллектив приятный, все нравится, HR отдел всегда нас радует новыми развлечениями и плюшками.
Очень лояльное отношение к сотруднику, всегда пойдут на встречу, рассмотрят лично Вашу проблему. На данный момент всем доволен вполне
Буду надеятся на плодотворное сотрудничество и карьерный рост

A great place to work. Wide range of available projects with a possibility to switch a project, good opportunities for self-development and wonderful office.

В компании работаю почти 4 года. Тут ценят хороших сотрудников и дают возможность развиваться не только как специалисту, но и как личности. Есть возможность посещать конференции, заниматься спортивной активностью и т.д.
Смело можно предлагать варианты по улучшению не только своего рабочего места, но и всего, что касается компании в целом.
Если ты показываешь результат, и у тебя есть хорошие фидбеки от заказчиков или же сотрудников, ты можешь идти выше по карьерной лестнице, получая новые интересные задачи или же должность, но работать для этого нужно не просто ради работы, а с душой

На днях заканчивается испытательный срок в компании.
Всем очень доволен. Отличный колектив, разнообразные проекты, уютная атмосфера.
Ближайшие годы не планирую уходить с такой дружной семьи)

Работаю в компании 5,5 лет. Из них 2 последних года на позиции Team Lead-а. Выросла до лида именно здесь, построила свою команду, успела поработать на разнообразных проектах. В скором времени отправляюсь на доп обучение (за счет компании). Всем довольна, коллектив люблю, ничего менять не собираюсь.

A decent place to work.The last few years were dynamic enough to make optimistic prognosis.

Вакансії Digicode