Digia Technology

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Я подавала резюме на позицію QA в цій компанії. Пройшла технічне інтерв’ю, а потім відбулося інтерв’ю з CEO компанії. Після останнього інтерв’ю мені обіцяли повідомити результати протягом тижня, але відповідь так і не надійшла.

Я надсилала їм повідомлення на Djinni (де ми вели спілкування) і бачу, що моє повідомлення було переглянуте. Дуже шкода, що компанія вирішила не витрачати час на надання зворотного зв’язку, тому я не рекомендую подаватися до цієї компанії.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.