Пропрацювала в компанії більше 3,5 років. Враження залишились дуже позитивні.

Головна цінність компанії — людяність, що дуже відчувається — нема бюрократії, складних узгоджень відпусток, то що. Керівництво завжди йде на зустріч і підтримує команду під час війни — покриває психологічну підтримку, забезпечує всім необхідним. Навіть в часи, коли команда розкидана по Україні і світу, HR знаходять способи згуртовувати колектив. Часто проводяться цікаві онлайн івенти: книжкові та україномовні клуби, квести та ігри у мафію:)

Дякую компанії за досвід і щиро бажаю успіху та розвитку!

Підтримали: Daria AnzhyievskaNataliia Drozd

Я пропрацював у Dewais 1.5 роки і я точно можу рекомендувати цю компанію!
По перше, що я хочу відзначити це — колектив, це люди з якими приємно працювати та поспілкуватись на не робочі теми. Також я зміг попрацювати з насправді крутими спецами своєї справи та багато чому у них навчився. Ще одна, позитивна для мене, річ у компанії це те що весь цей час я працював над досить цікавими проєктами, яким компанія надає перевагу, також беручи до уваги твою думку про те на якому проєкті ти хотів би попрацювати.
За той час що я провів у Dewais я бачив як компанія розвивається і дослухається до фідбеку своїх працівників. Тож я мав цілком позитивний досвід у цій компанії й може одного разу наші шляхи знову перетнуться)

Привіт DOU-рідери)) Я приєдналась до Dewais як CMO рік тому. І дуже цьому тішуся. Найбільше — людяному колективу та C-levels. СЕО тісно працює з командою, та завжди готовий допомогти і вислухати. Тут можна бути абсолютно відвертими та проявляти ініціативу. Що дуже допомагає у вирішенні питань будь-якої складності.

Найяскравіше humanity підхід проявився у дуже складні перші місяці війни. CEO, CTO та співробітники щиро підтримували одне одного словом, ділом та фінансово. Така єдність дозволила нам розвинутися та збільшити команду у 2022, попри всі труднощі.
Оплату праці переглядають регулярно кожні півроки, при цьому проводячи review результатів та загального враження команди. Що також класно мотивує. Маю ще відмітити рівень обізнаності та щирості в переданні знань нашого CTO. Багато розробників приходять за його знаннями. Гнучкий графік. Крутий соцпакет, який включає медстраховку та психолога поміж іншими плюшками. Нема бюрократії.

Коротко кажучи, I like it і вам рекомендую:) Багато хто ставиться до аутсорсу недовірливо, але Dewais дійсно вирізняється поміж більшості інших.

Проработав в Dewais год, могу сказать, что это прекрасная компания в случае, если вы ищете роста, спокойной работы, интересных проектов.
Руководство активно слушает и главное слышит сотрудников, обеспечивая всем необходимым для комфортной работы.
Ни разу не было случая, чтобы сотрудника отправили на проект, который ему не нравился. Зато было обратное — разработчик проработал пару месяцев на проекте и понял, что он ему не заходит и его быстро перевели на другой проект.
Корпоративы проводятся в Харькове, но компания оплачивает дорогу и проживание иногородним. В целом, как писал в начале этого отзыва, компания замечательная!

Дякуємо Євген, за плідну роботу. Успіхів на новій позиції!