1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проработав в Dewais год, могу сказать, что это прекрасная компания в случае, если вы ищете роста, спокойной работы, интересных проектов.
Руководство активно слушает и главное слышит сотрудников, обеспечивая всем необходимым для комфортной работы.
Ни разу не было случая, чтобы сотрудника отправили на проект, который ему не нравился. Зато было обратное — разработчик проработал пару месяцев на проекте и понял, что он ему не заходит и его быстро перевели на другой проект.
Корпоративы проводятся в Харькове, но компания оплачивает дорогу и проживание иногородним. В целом, как писал в начале этого отзыва, компания замечательная!

Підтримали: Nataliia DrozdHanna Ruban

Дякуємо Євген, за плідну роботу. Успіхів на новій позиції!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Dewais