Склалось враження певного безладу всередині компанії. Кожен з нижчеперелічених факторів сам по собі може ні про що і не свідчити, але в сукупності вони вже наштовхують на роздуми:
1) По плану 2-ю мала бути співбесіда з СЕО, але на самій співбесіді сказали, що непланова перестановка і зараз буде технічна.
2) В перші ж 10 хв мені заявили, що вакансія на Senior, але шукають/співбесідують на Tech Lead (!)
3) По самій співбесіді склалось стійке враження, що потрібна людина з хорошими знаннями в мікросервісах та їх архітектурі. Звісно ж, в вакансії про це ніяких згадок немає.

Як результат, витрачений час.

Вітаю. Дякую за Ваш фідбек.

Я той СЕО, що не зміг провести співбесіду і передав на іншу людину. Вибачте, сподіваюсь вас це не образило.
Здивований, по другому пункту: у нас вакансія в архіві лежить з тайтлом «Full stack developer senior/lead».
По третьому пункту не знаю, що відповісти: можливо, це і дійсно недопрацювання з нашого боку, але у нас позиція, що знанням архітектури та мікросервісів — достатньо базова вимога для фінтека.

А так, я все-же сподіваюсь у вас чудовий день і хороший настрій, що не спаганені годиною технічної співбесіди.

Дякую і успіхів)

Нещодавно прийшла працювати в компанію, а таке відчуття, що знаю всіх дуже давно. Для мене дуже важливо працювати в колективі, де всі відкриті і йдуть на допомогу в будь-якій ситуації. Приємно здивував вільний графік роботи. Розпочала роботу із чіткого плану і прикріпленого наставника.

Дужеее хочу поділитись тим позитивним досвідом, який я отримала за рік роботи в Devurai.
Це компанія, яка, в першу чергу, дбає про кожного із своїх співробітників. Саме тут я відчула, що важлива не лише як фахівець, а й просто член великої родини.
Також як професіоналу, для мене надзвичайно важливо те, що компанія надає різні варіанти розвитку: курси, трейнінги, цікаві проекти, постійні перегляди заробітної плати.
До кожного з працівників є індивідуальний підхід: створюється план розвитку, за яким компанія, надає можливість підвищувати свої знання та скіли.
Вдячна керівництву Devurai за те, що надали повну захищеність та стабільність навіть під час війни.
Тут я отримала надзвичайно корисний досвід, багато чому навчилась в крутезних спеціалістів.
Devurai — це про позитив, розвиток, амбіції та максимальний комфорт.

Devurai — это определённо лучшая из всех компаний, в которых мне приходилось работать. Комфортный офис в центре, душевный коллектив, гибкий график, нескучные проекты и самое главное — это человечное отношение к сотрудникам. Обычно бывает что-то одно, а тут прямо джекпот)

Працюю в компанії трохи більше року. Чудове місце для розвитку. Люди в команді привітливі і небайдужі один до одного. Гроші платять своєчасно, жодного разу не було затримок. Вільний графік та багато чого прекрасного чекає вас тут) рекомендую)

Замечательный коллектив, больше года работаю, отношения у всех дружественные, как в рабочее время, так и после. График позволяет работать в удобное для тебя время. Зп вкусная. Все супер, рекомендую)

Уже более 3 лет работаю на фирме и мне все нравится. Отличный коллектив где тебя всегда поддержат и помогут как в работе, так и по личным вопросам. В компании Devurai можно получить хороший карьерный рост и регулярный пересмотр заработной платы что, не может не радовать.

Чудовий колектив. Вже більше 4 років працюю с задоволенням. Було різне але все вирішується. Оплата ринкова. Проекти цікаві. Технолоогії на любий смак.

Отличный коллектив и здоровая атмосфера в команде, интересные проекты и гибкий график. Времени тупить и прокрастинировать нет)))

Працюю в Девурай майже два роки.
Цу компанія в якій відповідають за свої слова.
Відпустка — тебе ніхто не чіпає
Зарплата — завжди вчасно, а то і раніше, повному обсязі, стабільний перегляд зарплатні який не треба просити або нагадувати

Повага, соціальна відповідальніть, жодної духоти, цікаві та різноманітні проекти, якість, чесніть — це все про Девурай.

Мені дуже пощастило сюди потрапити і стати частиною команди. Якщо хочеш з задоволенням розповідати про свою роботу і компанію — приєднуйся

Devurai — це чудовий колектив, відкритий до діалогу та прийняття швидких та якісних рішень. Я пропрацював у компанії 7 повних місяців на позиції Web Developer. За час роботи дуже прив’язався до колективу, молодого, амбітного та безстрашного. Сам був для чуваків першим досвідом роботи з Казахстанським розробником, за що їм вдячний і за що перепрошую, якщо десь якось допускав помилку. Кожна абсолютно кожна людина в команді Devurai є майстром своєї справи і навіть молоді розробники дадуть велику фору людям зі стажем. За час роботи жодного разу не виникало проблем ні з оплатою, ні з розумінням з боку менеджменту проектів, продуктів та співробітників. Хлопці надали всі можливості мені, як молодому розробнику розвинутися та розкрити таланти. Якщо ви молодий фахівець, спеціаліст зі стажем або досвідчений розробник, тобто будь-яка категорія нашої великої індустрії — обов’язково розглядайте цю компанію як роботу мрії, тому що у відповідь отримаєте лише професіоналізм, розуміння, глибоке співробітництво та пиво по суботах з кльовими та живими хлопцями , у найскладніший для України час. Дуже сподіваюся на успіхи у всьому, від А до Я та від А до

Кана, спасибі тобі, що був з нами! Ти неймовірно крутий, як особистісно, так і професійно) Бажаю надалі стрімкого ровзитку і окреме дякуємо тобі за те, що відгук українською! Команданың бір бөлігі болғаныңыз үшін көп рахмет! Сіз кереметсіз, болашақта жолыңыз болсын!

Devurai — компанія якій не байдуже. Компанія, яка ставить цілі і досягає їх. Компанія яка розуміє і дбає про своїх клієнтів та працівників.

Тут тобі не нав’язуватимуть «супер селф імпрувмент планів», а вестимуть з тобою діалог про шлях розвитку який тобі дійсно цікавий.

Міліонногодинні дзвінки з водоспадом тексту? Забудь — не має тут такого :)

Процеси чіткі, прості і зрозумілі.

Дякую обставинам які привели мене сюди — love you guys 🤎

Вже півроку, як працюю в компанії
В Devurai о крім досвіду та навичок, не меньш важливі людські якості. В компанії панує атмосфера дружньої сім’ї.
Головні, як для мене, показники, які є в компанії:
— дійсна приємна атмосфера
— зп день в день (іноді раніше)
— дійсно цікаві проекти там можливість розвиватися (я прийшов на проект з Vue (маю гарний доствід), зараз вже працюю в проекті на Angular (не мав до цього досвіду)
— організація заходів, всі в команді мають голос (де, як, коли і тд) провести той корпоратив, кожно враховують і за кожного переживають
— графік, всі держ вихідні — вихідні, нічого не відпрацьвуєемо, можна години, за обставин відпрацьвувати в ті дні коли зручно... наприклад у фас форс (труба потекла) день не працювали, просто кожно дня на можна годину більше, або якись вихідний відпрацювати той день,

Для мене різниця відчулася особливо тоді коли я захотів у відпустку. Просто до цього часу (до роботи в девураі) я жодного разу не був у справжній відпусці, завжди то не час (дедлайни, стартапи, тощо), то за свій рахунок, то «їдь але будь на зв’язку» потім сидиш з тим ноутом в номері на морі або біля басейну... Мене просто відпустили, без додаткових умов, ноут сказали залишити в дома, за весь час ніхто по роботі не звертався, дні відпустки оплачені... Перший раз в житті був за кордоном, перший раз коли захотілося відпочити, не захотілося звільнитися з компанії.

Поделюсь своим отзывом о компании...
Я успел поработать в компании 1 год и 4 месяца на позиции Project Manager, очень рад был присоединится к коллективу молодых амбициозных профи, для меня это был серьезный карьерный рост от менеджера в веб-студии к уровню проджекта в аутсорс-компании с иностранными клиентами, с Agile-ом, Jira, web app development и всеми вытекающими.
В компании действительно создана хорошая дружественная атмосфера для работы, чтобы каждый себя чувствовал ninja, иногда удивляло внимание к каждому сотруднику. Мне довелось поработать на нескольких довольно сложных и в то же время интересных проектах, были конечно взлеты и падения, но в целом все остались довольны результатом. Скажу честно, тупил иногда, но отдавался задачам на все 100%.
Могу с уверенностью сказать что многому научился у ребят, в частности под руководством СEO. Поработал с отличными ребятами на проектах, общался с интересными и замечательными заказчиками.
В определенное время принял для себя решение закончить сотрудничество с ребятами и немного сменить и компанию и профиль работы, хотя возможно и не стоило)
Хочу выразить огромную благодарность за сотрудничество, внимание, понимание а также хорошо проведенное время вместе. Компании желаю счастливого пути, успехов во всем, достигать вершин и радоваться результатам!

Насправді, було весело і круто) Заходь)

Перед тем, как пригласить меня на собес мне задали вопрос: «есть ли у меня опыт работы в тестировании соц. сетей?» я ответила, что нет и меня пригласили на собес. На собесе мне отказали из-за того, что у меня нет опыта в тестировании соц. сетей. Отвратительно.

Підтримали: Bogdan Verbenets

Привіт!

Віка, не ображайтесь. Я нажаль не пам’ятаю ситуацію, але мені прикро, що у Вас залишились негативні почуття.

Гарного дня)