2 липня 18:42

Kanat Bektursyn, Web Developer в Devurai

Devurai — це чудовий колектив, відкритий до діалогу та прийняття швидких та якісних рішень. Я пропрацював у компанії 7 повних місяців на позиції Web Developer. За час роботи дуже прив’язався до колективу, молодого, амбітного та безстрашного. Сам був для чуваків першим досвідом роботи з Казахстанським розробником, за що їм вдячний і за що перепрошую, якщо десь якось допускав помилку. Кожна абсолютно кожна людина в команді Devurai є майстром своєї справи і навіть молоді розробники дадуть велику фору людям зі стажем. За час роботи жодного разу не виникало проблем ні з оплатою, ні з розумінням з боку менеджменту проектів, продуктів та співробітників. Хлопці надали всі можливості мені, як молодому розробнику розвинутися та розкрити таланти. Якщо ви молодий фахівець, спеціаліст зі стажем або досвідчений розробник, тобто будь-яка категорія нашої великої індустрії — обов’язково розглядайте цю компанію як роботу мрії, тому що у відповідь отримаєте лише професіоналізм, розуміння, глибоке співробітництво та пиво по суботах з кльовими та живими хлопцями , у найскладніший для України час. Дуже сподіваюся на успіхи у всьому, від А до Я та від А до

Підтримали:  Yulia Cherevko

Кана, спасибі тобі, що був з нами! Ти неймовірно крутий, як особистісно, так і професійно) Бажаю надалі стрімкого ровзитку і окреме дякуємо тобі за те, що відгук українською! Команданың бір бөлігі болғаныңыз үшін көп рахмет! Сіз кереметсіз, болашақта жолыңыз болсын!