4 відгуки

Devurai — компанія якій не байдуже. Компанія, яка ставить цілі і досягає їх. Компанія яка розуміє і дбає про своїх клієнтів та працівників.

Тут тобі не нав’язуватимуть «супер селф імпрувмент планів», а вестимуть з тобою діалог про шлях розвитку який тобі дійсно цікавий.

Міліонногодинні дзвінки з водоспадом тексту? Забудь — не має тут такого :)

Процеси чіткі, прості і зрозумілі.

Дякую обставинам які привели мене сюди — love you guys 🤎

Підтримали: Mykyta Skibinskii-Morozov

Вже півроку, як працюю в компанії
В Devurai о крім досвіду та навичок, не меньш важливі людські якості. В компанії панує атмосфера дружньої сім’ї.
Головні, як для мене, показники, які є в компанії:
— дійсна приємна атмосфера
— зп день в день (іноді раніше)
— дійсно цікаві проекти там можливість розвиватися (я прийшов на проект з Vue (маю гарний доствід), зараз вже працюю в проекті на Angular (не мав до цього досвіду)
— організація заходів, всі в команді мають голос (де, як, коли і тд) провести той корпоратив, кожно враховують і за кожного переживають
— графік, всі держ вихідні — вихідні, нічого не відпрацьвуєемо, можна години, за обставин відпрацьвувати в ті дні коли зручно... наприклад у фас форс (труба потекла) день не працювали, просто кожно дня на можна годину більше, або якись вихідний відпрацювати той день,

Для мене різниця відчулася особливо тоді коли я захотів у відпустку. Просто до цього часу (до роботи в девураі) я жодного разу не був у справжній відпусці, завжди то не час (дедлайни, стартапи, тощо), то за свій рахунок, то «їдь але будь на зв’язку» потім сидиш з тим ноутом в номері на морі або біля басейну... Мене просто відпустили, без додаткових умов, ноут сказали залишити в дома, за весь час ніхто по роботі не звертався, дні відпустки оплачені... Перший раз в житті був за кордоном, перший раз коли захотілося відпочити, не захотілося звільнитися з компанії.

Підтримали: Mykyta Skibinskii-Morozov

Поделюсь своим отзывом о компании...
Я успел поработать в компании 1 год и 4 месяца на позиции Project Manager, очень рад был присоединится к коллективу молодых амбициозных профи, для меня это был серьезный карьерный рост от менеджера в веб-студии к уровню проджекта в аутсорс-компании с иностранными клиентами, с Agile-ом, Jira, web app development и всеми вытекающими.
В компании действительно создана хорошая дружественная атмосфера для работы, чтобы каждый себя чувствовал ninja, иногда удивляло внимание к каждому сотруднику. Мне довелось поработать на нескольких довольно сложных и в то же время интересных проектах, были конечно взлеты и падения, но в целом все остались довольны результатом. Скажу честно, тупил иногда, но отдавался задачам на все 100%.
Могу с уверенностью сказать что многому научился у ребят, в частности под руководством СEO. Поработал с отличными ребятами на проектах, общался с интересными и замечательными заказчиками.
В определенное время принял для себя решение закончить сотрудничество с ребятами и немного сменить и компанию и профиль работы, хотя возможно и не стоило)
Хочу выразить огромную благодарность за сотрудничество, внимание, понимание а также хорошо проведенное время вместе. Компании желаю счастливого пути, успехов во всем, достигать вершин и радоваться результатам!

Насправді, було весело і круто) Заходь)

Перед тем, как пригласить меня на собес мне задали вопрос: «есть ли у меня опыт работы в тестировании соц. сетей?» я ответила, что нет и меня пригласили на собес. На собесе мне отказали из-за того, что у меня нет опыта в тестировании соц. сетей. Отвратительно.

Підтримали: Bogdan Verbenets

Привіт!

Віка, не ображайтесь. Я нажаль не пам’ятаю ситуацію, але мені прикро, що у Вас залишились негативні почуття.

Гарного дня)