DevsX

Київ

Працюю в компанії DevsX на посаді Growth manager протягом 4 місяців. Робота дуже добре організована, чітко розподілені обов’язки в колективі, завжди є можливість отримати відповіді на будь-які питання. DevsX — це про підтримку, відкритість та щирість. Мій супервайзер — це мій мудрий наставник та насамперед друг, який вчить мене аналізувати та виправляти власні помилки, а не боятися їх. Слід зазначити, що компанія пропонує для усіх співробітників безкоштовні заняття анлійською, компенсує витрати на абоніменти в спортзал, басейн, йогу і тд. Відчуваю свій професіональний розвиток паралельно з розвитком нашої чудової, молодої та водночас приреченої на успіх команди! Мрію одного дня зустрітися офлайн з усім колективом!

Підтримали: Yana ManziukVitaliy Artyukh

Люблю в цій компанії колектив, відкритість, завжди допомагають та йдуть на зустріч! Головне підтримують при реалізації себе

Працюю в компанії близько пів року, як React Developer.
Для мене ця компанія — це перш за все команда професіоналів. Тут я можу не тільки працювати, заробляти, але й вчитися. Кожен день я маю можливість розвиватись, бо компанія працює зі стартапами, отже можна використовувати новинки в технологіях.
Також, важливо що компанія проста по всім процесам. Отже, не потрібно витрачати зайвий час на адміністративні питання.

Я mobile developer в DevsX, работаю в компании уже год. Параллельно получаю высшее образование.
Хочу сказать, что чувствую в компании себя очень комфортно. Нет лишней бюрократии. Вопросы решаются быстро. Основатели компании — сами разработчики. Поэтому они максимально исключили все лишнее, что может мешать продуктивному процессу.
Гибкий график, полностью удаленная работа. Это дает возможность много успевать и быть эффективным.

Хочу оставить отзыв по поводу данной компании. Пробовался на вакансию QA. HR Яна очень вежливая, все объяснила и договорились на тех собес. После тех собеса ожидал фидбэк, сказали что он будет в среду. Дождался этого дня, на часах было уже 20:00, думаю что подожду ещё, в итоге на часа 22:00, думаю гляну или HR в сети, может забыли, думаю завтра отпишу...И какое у меня было удивление, когда обнаружил что HR Яна почистила переписку всю в телеграмме (общались только там). Так поступать некрасиво это как минимум. Такого ещё не встречал. Ну что ж, этот момент был очень неприятен, во всем остальном все прошло хорошо.

Доброго дня, Сергій! Дякую за зворотній зв’язок. Прийму до уваги. І бажаю вам успіхів та добра!

Працюю в компанії недовго, але вже зараз бачу, що люди, які працюють в компанії — це люди с добрими цінностями. Працювати дуже комфорно. Також я бачу, что є прозора система мотивації. Компанія молода, але ті результати, які досягненні за строк існування — надихають. Немає бюрократії. Засновники компанії з задоволенням ідуть на зустрічь в вирішенні робочих питань та моментів розвитку. Мене, як нового спеціаліста, «підхопили» та провели «за руку» по всім етапам адаптації. Дуже дякую! Рекомендую цю компанії до співпраці.

Розрахунок заробітної плати прозорий. Робота не забюрократизована. Комунікація всередині колективу є комфортною, завжди можна отримати пораду від інших розробників.

Якщо ви хочете себе реалізувати у своїй улюбленій справі, то ця компанія це саме те що тобі потрібно!