DevsX

Віддалено

DevsX — це професіоналізм, коммунікація та підтримка. Компанія не тільки заохочує, але й підтримує розвиток співробітників, надаючи можливості для вдосконалення навичок та реалізації нових ідей. Дуже рада бути частиною колективу! :)

Підтримали: Olha Dudyk

Я маю велике задоволення працювати у цій IT компанії, оскільки кожен аспект їхнього підходу до роботи налаштований до дрібниць. Всі етапи проекту, від концепції до виконання, обдумано і налагоджено з урахуванням найменших деталей. Команда професіоналів своєї справи, які завжди готові допомогти та поділитися своїм досвідом. Робота у такому колективі дозволяє швидко розвивати свої навички та ефективно вирішувати завдання. Особливо приємно відзначити зручність режиму роботи у форматі ремоут. Комунікація та співпраця з командою на відстані не становлять проблем. Однією з суттєвих переваг є відсутність будь-яких затримок у виплаті заробітної плати. Компанія демонструє відповідальність та високий ступінь фінансової стабільності, що створює додаткову впевненість у майбутньому. Оцінюючи робочий процес, важливо відзначити справедливий підхід до критики. Кожен отримує(за необхідністю звісно😂) конструктивні зауваження, які сприяють подальшому удосконаленню індивідуальних та командних навичок.
Загалом, працюючи в цій IT компанії, відчуваю себе частиною високопрофесійного колективу, де кожен член команди важливий, а робочий процес оптимізований до найменших деталей.

Підтримали: Olha DudykVitaliy Artyukh

I had a fantastic year working as a software developer at DevsX. The team was supportive, the projects were exciting, and I learned a lot ;)
Thank you for the valuable experience!

Підтримали: Yana ManziukOlha Dudyk

Дуже класний ремоут, мої очікування виправдані на 100%. Хоча всі ми віддалені один від одного — працювати дуже захопливо та комфортно. Всі хлопці молоці. Компанія проводить міти з професійного розвитку або просто поспілкуватися та пожартувати.
— Дуже прозорі рейти та безпосередньо проста та зручна комунікація в усіх питаннях.
— Вибір проектів до вподобань кожного.
— постійне професійне зростання.
Буду сумувати за вами! Успіхів і розвитку:)

Підтримали: Yana ManziukOlha Dudyk

Віта, дякуємо тобі! Ми теж будемо за тобою сумувати. Сподіваємося, що ще буде можливість попрацювати в одній команді. Всього найкращого тобі! На зв’язку)

Як full-stack розробник, я зосереджений на написанні коду, а більшого від мене і не очікують. У DevsX шарять, як розробляти проекти, які приносять гарний і стабільний прибуток. Мій проджект менеджер — це чистий хай левел, але контроль термінів у неї залізний)

Підтримали: Yana ManziukOlha Dudyk

Хей гайз! Я працюю в компанії React розробником і кайфую від нашої атмосфери. Кожен девелопер має чіткі таски, а коли виникають складнощі під час написання коду, то лід завжди на зв’язку. Якісний фідбек і регулярні колли дають можливість розвиватися і наближати свої скілли до рівня мідл стронг (а якщо наполегливо працювати, там і сініор не за горами :relaxed:).

Підтримали: Vita HolopuzYana Manziuk

Працюю вже пів року .Net розробником в компанії. Головне, що мені подобається, це:
— віддалена робота. Звісно це є у багатьох компаній. Але тут так було завжди, тому всі процеси заточені під remote.
— відсутність бюрократії. Питання вирішуються швидко. Завжди можна звернутися до фаундерів і отримати допомогу у вирішенні робочих моментів. Також фаундери можуть звернутися за порадою. Відчувається рівність.
— своєчасна ЗП. І salary review відбуваються успішно й регулярно.

Працюю в компанії DevsX на посаді Growth manager протягом 4 місяців. Робота дуже добре організована, чітко розподілені обов’язки в колективі, завжди є можливість отримати відповіді на будь-які питання. DevsX — це про підтримку, відкритість та щирість. Мій супервайзер — це мій мудрий наставник та насамперед друг, який вчить мене аналізувати та виправляти власні помилки, а не боятися їх. Слід зазначити, що компанія пропонує для усіх співробітників безкоштовні заняття анлійською, компенсує витрати на абоніменти в спортзал, басейн, йогу і тд. Відчуваю свій професіональний розвиток паралельно з розвитком нашої чудової, молодої та водночас приреченої на успіх команди! Мрію одного дня зустрітися офлайн з усім колективом!

Люблю в цій компанії колектив, відкритість, завжди допомагають та йдуть на зустріч! Головне підтримують при реалізації себе

Працюю в компанії близько пів року, як React Developer.
Для мене ця компанія — це перш за все команда професіоналів. Тут я можу не тільки працювати, заробляти, але й вчитися. Кожен день я маю можливість розвиватись, бо компанія працює зі стартапами, отже можна використовувати новинки в технологіях.
Також, важливо що компанія проста по всім процесам. Отже, не потрібно витрачати зайвий час на адміністративні питання.

Я mobile developer в DevsX, работаю в компании уже год. Параллельно получаю высшее образование.
Хочу сказать, что чувствую в компании себя очень комфортно. Нет лишней бюрократии. Вопросы решаются быстро. Основатели компании — сами разработчики. Поэтому они максимально исключили все лишнее, что может мешать продуктивному процессу.
Гибкий график, полностью удаленная работа. Это дает возможность много успевать и быть эффективным.

Хочу оставить отзыв по поводу данной компании. Пробовался на вакансию QA. HR Яна очень вежливая, все объяснила и договорились на тех собес. После тех собеса ожидал фидбэк, сказали что он будет в среду. Дождался этого дня, на часах было уже 20:00, думаю что подожду ещё, в итоге на часа 22:00, думаю гляну или HR в сети, может забыли, думаю завтра отпишу...И какое у меня было удивление, когда обнаружил что HR Яна почистила переписку всю в телеграмме (общались только там). Так поступать некрасиво это как минимум. Такого ещё не встречал. Ну что ж, этот момент был очень неприятен, во всем остальном все прошло хорошо.

Підтримали: Olha Dudyk

Доброго дня, Сергій! Дякую за зворотній зв’язок. Прийму до уваги. І бажаю вам успіхів та добра!

Працюю в компанії недовго, але вже зараз бачу, що люди, які працюють в компанії — це люди с добрими цінностями. Працювати дуже комфорно. Також я бачу, что є прозора система мотивації. Компанія молода, але ті результати, які досягненні за строк існування — надихають. Немає бюрократії. Засновники компанії з задоволенням ідуть на зустрічь в вирішенні робочих питань та моментів розвитку. Мене, як нового спеціаліста, «підхопили» та провели «за руку» по всім етапам адаптації. Дуже дякую! Рекомендую цю компанії до співпраці.

Розрахунок заробітної плати прозорий. Робота не забюрократизована. Комунікація всередині колективу є комфортною, завжди можна отримати пораду від інших розробників.

Якщо ви хочете себе реалізувати у своїй улюбленій справі, то ця компанія це саме те що тобі потрібно!