2 відгуки

Працюю в компанії вже пів року. Що можу сказати про співбесіду:це була одна з найкращих співбесід за мої 7 років праці у цій сфері. без питань відірваних від реальності, все по ділу, і по стеку проекту, в якому мав працювати. І це, до речі, стало ключовим елементом чому я тут працюю. Працюю віддалено, з Києва. Робочий процес налаштований добре, є можливість прямого спілкування з керівництвом, яке не відірване від життя компанії, а приймає у ньому безпосередню участь.

Дякуємо, Тарас! Ми дуже раді, що Ти приєднався до нашої команди і тобі в нас затишно =)

Проходил собеседование в компанию.
Все этапы прошли крайне оперативно и оставили исключительно положительные эмоции.
Был вынужден отказаться от оффера, в пользу более горящего.
Могу однозначно посоветовать откликнуться на предложение этой компании

Ігор, дякуємо за теплий відгук! Будемо раді співпрацювати в майбутньому:)

Оцінка компанії: 99/100

Проголосувало 12 співробітників