2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії вже пів року. Що можу сказати про співбесіду:це була одна з найкращих співбесід за мої 7 років праці у цій сфері. без питань відірваних від реальності, все по ділу, і по стеку проекту, в якому мав працювати. І це, до речі, стало ключовим елементом чому я тут працюю. Працюю віддалено, з Києва. Робочий процес налаштований добре, є можливість прямого спілкування з керівництвом, яке не відірване від життя компанії, а приймає у ньому безпосередню участь.

Дякуємо, Тарас! Ми дуже раді, що Ти приєднався до нашої команди і тобі в нас затишно =)

Проходил собеседование в компанию.
Все этапы прошли крайне оперативно и оставили исключительно положительные эмоции.
Был вынужден отказаться от оффера, в пользу более горящего.
Могу однозначно посоветовать откликнуться на предложение этой компании

Ігор, дякуємо за теплий відгук! Будемо раді співпрацювати в майбутньому:)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 99/100

Проголосувало 12 співробітників
 • Компенсація
  97%
 • Умови праці
  100%
 • Кар’єра
  100%
 • Проект
  99%
 • Лояльність
  100%

Вакансії devspiration