devspiration

Київ, Львів

Став частиною дружнього колективу Devspiration в грудні 2022. Працюю на позиції Front-end розробника.
Я світчер і це моя перша ІТ компанія. У порівнянні з державними органами в якості роботодавця Devspiration однозначно виходить переможцем практично за всіма критеріями, окрім відпустки, тут 18 днів плюс всі державні вихідні. Приємним бонусом можу відзначити медичне страхування та безкоштовні курси англійської.
Процес найму виявився доволі комфортним, співбесіда проходила в два етапи. Спершу доволі приємне спілкування з рекрутером Василиною, потім адекватна технічна співбесіда з Олею та Олегом. Ніяких тестових, лише недовгий лайвкодинг. В результаті Оля стала моїм ментором і дуже допомогла мені влитися в світ дивовижної веб-розробки.
За цей час випало попрацювати на 4 різних проектах, три з яких були з нуля, тому ніякого страшного легасі мені не трапилось, лише можливість йти в ногу з часом.
Встиг отримати 2 рейзи компенсації, що доволі приємно. Загалом є відчуття що твою роботу цінують та поважають. Також є комюніті за напрямками, де завжди можна отримати пораду.
Більшість часу прауюю віддалено, але у Львові є чудовий комфортний офіс з мініспортзалом та неймовірною терасою на даху 15 поверху (чудовий краєвид на місто), де проходять тімбілдинги та івенти. Враховуючи ситуацію, всі івенти поєднані з аукціоном на підтримку ЗСУ. Також компанія часто долучається до зборів власними коштами та підтримкою ініціатив працівників.
В Devspiration можна зростати та розвиватись, тому однозначно рекомендую!

Олег, дякую Тобі, що поділився своїм досвідом. Щиро раді, що ти з нами💙

Вітаю.
Доєднався до компанії у січні 2023 року.
Самі розумієте ситуацію на ринку IT. Отож, не вагаючись, погодився на співбесіду.
Спочатку спілкувались із рекрутером Галиною. Розмова була дуже позитивною і видно, що Галина дійнсо переймається якістю її роботи. Все було супер на професійному рівні.
Потім технічне інтерв’ю. Ніяких відтермінувань, запізнень. Антон та Павло проявили себе з найкращої сторони. Було комфортно спілкуватись. Не запитували чому каналізаційний люк круглий та скільки тенісних мячиків влізе в шкільний автобус. Інтерв’ю пройшло, можна сказати, як бесіда із друзями на професійні теми.
Через 30 хвилин вже прийшов фідбек та офер.
Хочу відзначити, що на той момент у мене ще було 3 інтерв’ю у інших команіях і я повідомив заздалегідь про це Галину. Вона поставилась із розумінням і ми відклали процес прийняття мого рішення на кілька днів. Пізніше спислись знову і компанія запропонувала мені більшу компенсацію, і я погодився прийняти офер. Оскільки працюю не зі Львова, то в короктий термін мені прислали робочий ноут та крутецький гіфтбокс.
Отже вже ~11 місяців, як я працюю з чудовими, дружніми людьми. Політ нормальний. Все влаштовує (окрім 18 днів відпустки. мій молодший брат працює в продуктовій компанії то там 30 днів на рік=) ) Проте недостача днів відпустки добре компенсуєця і можна довзолити собі брати не оплачувані дні)
Однозначно раджу компанію, якщо хочете працювати із професіоналами!

Підтримали: Галина ЖукMariya Gotra

Дуже приємно читати такий позитивний відгук. Раді, що Ти обрав саме нашу компанію ♡

Я дуже задоволений своєю роботою в компанії Devspiration і хотів би поділитися своїми враженнями щодо деяких аспектів роботи у цій організації.

Я приєднався до Devspiration рік тому, і за цей час встиг побачити багато позитивних змін. За цей час компанія показала себе як відмінне місце для професійного зростання і розвитку.

Умови праці в компанії просто чудові. Ми маємо можливість працювати як в офісі, так і на відстані, що надає нам більше гнучкості та комфорту. Соціальний пакет і тімбілдинги. Крім того, регулярні благодійні аукціони показують, що компанія не тільки турбується про своїх працівників, але й про більші загальні питання.

Проекти, над якими я працюю, завжди цікаві та викликають інтерес. Devspiration надає можливість розвивати навички та використовувати останні технології у своїй роботі. Це робить кожен робочий день захопливим і стимулює до саморозвитку.

Devspiration також активно підтримує волонтерські ініціативи та допомогу військовим. Це показує, що компанія відчуває відповідальність перед спільнотою та суспільством, і це важливий аспект її культури.

Чіткість та прозорість процесів в компанії є ще однією перевагою. Всі аспекти роботи, включаючи процес найму, онбординг та перегляд заробітної плати, ретельно регламентовані і пояснені. Це допомагає створити сприятливу робочу атмосферу та забезпечити прозору комунікацію між співробітниками та керівництвом.

Загалом, моя робота в Devspiration є дуже задовільною, і я вдячний компанії за можливість бути частиною цієї команди. Я рекомендую Devspiration як відмінне місце для розвитку кар’єри та особистого зростання.

Щиро дякуємо за такий розгорнутий відгук 💙

Працюю в компанії 8 місяців на позиції Senior Content Writer. Співбесіда та процес найму загалом доволі комфортний та прозорий. Онбординг — плавний, усі відкриті до комунікації та раді допомогти.
Хочу похвалити компанію за сильну позицію в плані допомоги ЗСУ та волонтерство. Збори, аукціони та подібні події відбуваються регулярно, і, особисто для мене, це дуже важливий критерій вибору роботи.
Крім того, усі процеси в компанії чіткі та прозорі. Комунікація горизонтальна, а керівництво відкрите до діалогу. Кожен несе відповідальність за свої таски та може відстежувати вплив своїх зусиль на прогрес проєкту. Для мене це теж важливо, адже окрім командної роботи, я ціную можливість самостійно працювати над викликами, застосовувати власну експертизу без тисячі уточнень та валідацій, а також розвиватися в рамках своєї професії без нав’язливого втручання у твою роботу.

Щиро дякуємо, Анно! Дуже приємно читати такі теплі слова :)

Співбесіда в компанії пройшла скоріше як дружня бесіда — толерантно, з конкретними питаннями і дискусіями. Отримав дуже швидкий офер і, до речі, це стало ще однією з причин чому я тут.

Пропрацювавши в компанії кілька місяців можу сказати, що без жодних виключень усі колеги, з якими я перетнувся, були максимально люб’язними і намагались щиро допомогти з адаптацією та й геть з усім, що було треба :) Цей фактор для мене ключовий в роботі, тому я задоволений на 100%.

Проект свіжий та цікавий, і наскільки знаю — використання сучасних версій фреймворків є підходом, а не випадковістю.

Оскільки я працюю віддалено, і доволі далеко від Львова, то деякі переваги офісу об’єктивно оцінити не можу, але компанія регулярно запрошує на усіляки івенти, офіс зручний й комфортний, з виходом на дах, хоча я, на жаль, поки що був там тільки взимку. Сподіваюсь виправити це as soon as possible!

Дякую за такий теплий відгук. Сподіваюсь, скоро побачимося в офісі :)

Працую в devspiration вже 9 місяців. Можу сказати що це дуже крута компанія. Цікаві проекти, класна команда. Керівництво цінує своїх працівників і це дуже відчувається.

Підтримали: Галина ЖукMariya Gotra

Ольго, дякую за такий позитивний відгук. Ми раді, що Ти є частиною нашої компанії.

Я з devspiration вже близько року. Дуже зручно, що у львівського офісу є можливість працювати як з офісу, так і віддалено. Також в компанії дуже крутий HR та маркетинговий відділи, які регулярно проводять творчі й не тільки івенти, готують подаруночки, які потрапляють прямо в серце :)
А BBQ обіди на терасі — це окрема любов.

Також імпонують цінності компанії, активна допомога волонтерам, проведення благодійних аукціонів.
Робочий процес зручно налаштований, все досить чітко та зрозуміло, всі мої пропозиції були вислухані й дещо вдалося реалізувати. Навіть попри війну, компанія не скорочувала працівників, показала ріст минулого року, а також проводила регулярні salary review, що дало відчуття стабільності у хаосі 2022 року.

Підтримали: Sofiia TymkivMariya Gotra

Надзвичайно приємно чути такі відгуки! Дякую, Галю ми дуже раді, що ти стала частиною нашої команди!

Працюю в компанії вже пів року. Що можу сказати про співбесіду:це була одна з найкращих співбесід за мої 7 років праці у цій сфері. без питань відірваних від реальності, все по ділу, і по стеку проекту, в якому мав працювати. І це, до речі, стало ключовим елементом чому я тут працюю. Працюю віддалено, з Києва. Робочий процес налаштований добре, є можливість прямого спілкування з керівництвом, яке не відірване від життя компанії, а приймає у ньому безпосередню участь.

Дякуємо, Тарас! Ми дуже раді, що Ти приєднався до нашої команди і тобі в нас затишно =)

Проходил собеседование в компанию.
Все этапы прошли крайне оперативно и оставили исключительно положительные эмоции.
Был вынужден отказаться от оффера, в пользу более горящего.
Могу однозначно посоветовать откликнуться на предложение этой компании

Ігор, дякуємо за теплий відгук! Будемо раді співпрацювати в майбутньому:)

Вакансії devspiration