8 грудня 2023 1:55
Це неадеквати, вишлють офер, а потім зникають, не вислали техніку яку обіцяли, коли сам набрав уже в перший робочий день згідно оферу, то скинули сразу задачу, без онбордінгу, без знайомства навіть, договір сказали підпишемо після першого місяця роботи)))
А на наступний день написав їхній тіпа директор михайло, і каже що давайте ви пізніше вийдете на роботу, зробимо офер з новою датою виходу, хоча я уже один працював зі свого ноута.
Я запитав так а зарплата буде нараховуватися начинаючи с нової дати, чи оплатиться той 1 день, що я працював уже, на що сказали що не опалатиться і буде нараховуватися уже з нової дати виходу, короче циркачі.
Але по відчуттям, то це лохотрон, не факт що взагалі заплатили би.
Описана ситуація не відповідає дійсності.
На жаль, з першого дня роботи з Вадимом не заладилась комунікація, тому ми вирішили припинити співпрацю якомога раніше, щоб зберегти час для обох сторін.
Сподіваюсь, що Вадим зможе знайти компанію своєї мрії.
Шановний, я взагалі не розумію хто ви, з вами я не спілкувався, але даний коментар залишив для людей, щоби мали загальну картину про вашу компанію і приймали рішення маючи якусь хоч інформацію.
Хибна вона чи ні, то уже нехай кожен вирішує доя себе самостійно.
А на рахунок що ви вирішили припинити комунікацію, ну що ж, фантазії вашій тільки заздрити, але вдячний за гарний настрій
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.