4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

За останні 2 місяці я надіслав 4 запити.
Жодного разу не отримав жодної відповіді.

Я сама відгукнулась на вакансію Business Analyst в цю компанію на Djinni. Рекрутер Sonia мені відписала в телеграмі, і ми домовились про перший етап «прескрін з рекрутером». Після прескріну, через деякий час, рекрутер мала повернутись із фідбеком. Жодного фідбеку я не отримала. Просто ігнор. Через декілька тижнів ігнорувань, мені почали писати інші рекрутери цієї ж компанії із пропозицією розглянути їхні вакансії. Цікаво, а якби я погодилась, то теж би отримала просто ігнор?

Рекрутеру Соне удалось одновременно быть душной, хамоватой и неинформативный. Мое почтение.

Доброго дня, Євгеній.
Дякуємо Вам за відгук і те, що даєте нашій компанії можливість для покращення. Приносимо свої вибачення, якщо у вас залишились неприємні враження від комунікації з нашим рекрутером. Ми проводимо регулярні тренінги та скрінінги для своєчасного моніторінгу та покращення процесу рекрутменту . Ще раз дякуємо і бажаємо успіху у пошуку вашої роботи мрії.

Проходив співбесіду/всі єтапи відбіру у цю компанію. Було просте тестове завдання, нескладний єтап технічної співбесіди — і на наступний день офер. З особистих причин вибрав пропозиції іншої компанії, але цю рекомендую до співпраці — спілкування з hr, співбесіда залишили приємні враження)

Підтримали: Vladymyr Velychko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.