1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходив співбесіду/всі єтапи відбіру у цю компанію. Було просте тестове завдання, нескладний єтап технічної співбесіди — і на наступний день офер. З особистих причин вибрав пропозиції іншої компанії, але цю рекомендую до співпраці — спілкування з hr, співбесіда залишили приємні враження)

Підтримали: Vladymyr Velychko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.