Devoted Studios

21...80 спеціалістів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Досить дивне ставлення до потенційних працівників. Провели співбесіду. Домовились про фідбек в понеділок. Відповіді не поступило. Написав рекрутеру в середу 26 липня. Рекрутер постійно в мережу, але не відповідає на повідомлення. Якось безвідповідально..

Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук, завдяки ним ми стаємо краще. В звязку з великою кількістю заявок більше часу пішло на обробку фідбеку тим паче що ми обирали між вашою і ще двума кандидатурами і не хотіли прийняти неправильне рішення. Вибачте за те що відразу не відписались, а відписались пізніше. Сподіваємось що ви знайдете своє ідеальне місце роботи.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.