Хочу висловити свою щиру подяку компанії, в якій я мав нагоду працювати як FullStack розробник. Ще з перших днів роботи я відчував дружню атмосферу та доброзичливе ставлення з боку колег і керівництва.
Компанія не просто слідує передовим тенденціям в розробці, але й дбає про своїх працівників. Готова йти на зустріч та допомогти у розвитку.
Дякую вам за чудовий досвід, здобутий у вашому колективі.

Проходив співбесіду в даній компанії. Пройшов кілька етапів. Все організовано на високому рівні. Завжди вчасно і дружелюбно. Також швидко відреагували на моє прохання стосовано дати проведення одного з інтервʼю. За це окрема подяка.
Хотів би звернути увагу на один момент який мені не сподобався це те що проігнорували моє прохання надати фідбек після відмови.

Доброго дня, Олександре. Ми щиро вдячні вам за відгук. Наша команда старається працювати швидко, злагоджено і якісно — стараємось із кожним днем ставати все краще. Ми врахуємо дане зауваження і надалі будемо надавати більш розгорнуті фідбеки.

Гарного дня та мирного неба над головою💙💛

Молодой и дружный коллектив, компания небольшая, но имеет большой потенциал для развития. Если хочется получить разносторонний опыт, задачи разной сложности в избытке обеспечены).

Підтримали: David Kuharchuk

Павле, дякуємо за Ваш відгук — він цінний для компанії.

Компанія досить швидко розвивається! Чудовий, дружній колектив =) Є можливість отримати хороший досвід і вирости професійно. А ще тут умопомрачітельні корпоративи)))

Підтримали: David Kuharchuk

Дякуємо за позитивний відгук, Надіє, Нам дуже приємно!