2 відгуки

Молодой и дружный коллектив, компания небольшая, но имеет большой потенциал для развития. Если хочется получить разносторонний опыт, задачи разной сложности в избытке обеспечены).

Підтримали: David Kuharchuk

Павле, дякуємо за Ваш відгук — він цінний для компанії.

Компанія досить швидко розвивається! Чудовий, дружній колектив =) Є можливість отримати хороший досвід і вирости професійно. А ще тут умопомрачітельні корпоративи)))

Підтримали: David Kuharchuk

Дякуємо за позитивний відгук, Надіє, Нам дуже приємно!

Вакансії DevlViV