2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Молодой и дружный коллектив, компания небольшая, но имеет большой потенциал для развития. Если хочется получить разносторонний опыт, задачи разной сложности в избытке обеспечены).

Підтримали: David Kuharchuk

Павле, дякуємо за Ваш відгук — він цінний для компанії.

Компанія досить швидко розвивається! Чудовий, дружній колектив =) Є можливість отримати хороший досвід і вирости професійно. А ще тут умопомрачітельні корпоративи)))

Підтримали: David Kuharchuk

Дякуємо за позитивний відгук, Надіє, Нам дуже приємно!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії DevlViV