Devloop

Хмельницький

Пришел на фирму и отработал там 6 месяцев. Атмосфера и коллектив супер, начальство очень адекватное и общается на равных. Всегда можно даже по-человечески сесть и поговорить.
Проекты есть интересные, но стоит обратить внимание, что за вами никто бегать не будет. Да, ты можешь работать дома или в офисе, можешь задержаться на обеде или с утра, главное требование — чтобы по проектам было все ок. Не забываем, что это работа и надо быть «взрослым» человеком.
Зарплата не выше рынка, но вовремя и не было задержек.
Devloop дал мне команду единомышленников, с которыми было классно проводить время и дал возможность учиться и двигаться в намеченном направлении.
Спасибо

Працював 7 місяців на позиції frontend розробника(react/react-native). В команді хороша і здорова атмосфера, всі навколо мають щире бажанням допомогти і поліпшити процеси які блокують. Це була моя перша робота в колективі і я дуже хочу подякувати керівникам за довіру, набуті знання, круті і цікаві проекти. You rock! Однак, моментами було непросто, компанія молода і спеціалістів високого класу, особливо у фронтенд команді, не багато. Часто приходилось вирішувати доволі складні завдання без варіанту допомоги від досвідченіших колег. Це можливість для швидкого і стрімкого розвитку, але шанс вигоріти — надвисокий. Вчасна компенсація, гнучний графік і варіант працювати віддалено — теж у плюси. Девлуп, дякую за все і бажаю тобі розвитку, яскравих, масштабних та закінчених проектів!

Работаю с компанией уже более двух лет. В большинстве случаев разрабатывали веб-сайты, но приходилось работать и с мобильными приложениями. За это время удалось почувствовать отношение всех сотрудников к работе в целом и не только :-) Могу сказать что сотрудники этой компании очень перспективные и целеустремленные. Знают толк в своем деле.
Все трудности что возникали они решали быстро и качественно.
Отлично справлялись из задачами любой сложности.
Всегда делали то о чём договаривались — можно сказать люди слова. Также подсказывали и советовали что как лучше в сложных вопросах, я их считаю отличными профессионалами в своём деле.

Працюю в компанії вже більше двух років. Загалом все дуже добре! Тут працюють люди які хочуть рухатись вперед і завжди раді допомогти одни одному. Нарікань які б могли бути та хотілось висловити немає. Є робочі моменти, які керівництво компанії завжди прагне вирішувати та вирішує. Бажаю тільки руху вперед та досягнення цілей!

Істрія невдалого стажування на посаду Junior Sales Manager в компанії Devloop (Хмельницький)

Що пообіцяли :
1. Стажування терміном у 2 тижні, яке в будь-якому випадку оплачується в 2000-3000 грн + %, якщо візьму проект на розробку.

2. Перший тиждень стажування — «введення» по технічній частині, другий тиждень — практична частина, включаючи пропозиції на фрілансі, швидше за все на Upwork. Також, одним з керівників компанії було повідомлено, що у планах є зустріч з власником компанії-компаньйона, сейли якого юзають Upwork як основну площадку — щоб перейняти досвід та цільові best practices.

3. Було обмовлено спроби за різні варіанти: Upwork, Lindekin, фріланси СНГ-ринку, холодні дзвінки. Отримана обіцянка допомогти розібратись у більшості ключових кейсів, в тому числі з комерційними пропозиціями для холодних дзвінків (так як досвіду на цей момент не було).

4. І в завершення, в перспективі, якщо вийде взяти проект за 2 тижні стажування — отримання офера на постійне працевлаштування, ставка 10000 грн + % від проектів.

Натомість «отримала»:
1. Перший день стажування (четвер) ми «пробіглися» по презентації з описом стеку технологій, які використовує компанія. Як виявилося пізніше на практиці, компанія використовує 3-4 з усіх перелічених.

2. Другий день стажування (п’ятниця) замість теоретичних цільових знань, була поставлена задача залишати пропозиції в Excel до проектів з Upwork. Практичного досвіду роботи з Upwork в мене не було, цей пункт був обговорений ще на співбесіді. Надалі, були надані логін і пароль, і вказано залишити 10 заявок за 2 години. За фактом, розібравшись з кабінетом Upwork, було залишено лише 5 пропозицій протягом дня. Решту пропозицій мене попросили залишити з дому на вихідних.

3. На 5-й день стажування і роботи з Upwork, все-таки була назначена зустріч з власником IT- компанії, сейлзи якого користуються Upwork-ом. Він мав розповісти мені про тонкощі роботи з ним. Перше питання було про рівень англійської — мовляв, для повноцінної співпраці з замовниками, потрібно мати розвинені мовні скілли. Так як мій рівень англійської наразі бажає бути кращим, спеціаліст порадив «закинути» Upwork та залишати пропозиції на СНГ-фрілансах. Також, було запропоновано повернутись до вивчення англійської, що було зроблено найближчим часом.

4. На 13-й день «зайшов» проект з фрілансу Freelancehunt, не отримала ні за стажування гроші, ні % за проект. Сказали, що можу якось на чай заходити.

P.S.: про взятий на розробку проект, я дізналася на 13-й день стажування, коли прийшовши додому ні з чим, прийнялася видаляти залишені мною протягом 2-х тижнів пропозиції на фрілансах. Так, зайшовши на Freelancehunt, було помічено проект, заявка на який була на моєму опрацюванні — і цей проект «зайшов». Якщо занурюватись у деталі: замовник до цього вагався стосовно ціни та бажав отримати розписаним кожен пункт розробки.
Згодом від колег була отримана інформація, що керівники все-таки обмовляли ситуацію, яка склалась, і чи варто вділити мені якийсь % за проект, який компанія все-таки отримала — на жаль, далі розмов не зайшли.

P.P.S.: коли я запитала, чи будуть отримані кошти за стажування, один з директорів, який попередньо проводив співбесіду 2 тижні тому та обіцяв фінансову винагороду за будь-якого ходу подій (нагадаю, незалежно від того чи буде взято проект), з посмішкою відповів, що «нема за що» давати. Як причина, була вказана мала кількость залишених пропозицій на фрілансах та відсутность отриманого проекту на розробку.

5. На завершення, мені, як варіант, запропонували лишитися на офісі і працювати на чистий % (до 10%) з проектів з Upwork. Пообіцявши надати три нерозкручених акаунти та подальшу допомогу з оцінкою проектів. Нагадаю, що попередньо ми обговорювали мій рівень ангійської та відсутність досвіду роботи з Upwork, тому дана пропозиція була мною відхилена.
Щодо спроби інших варіантів пошуку проектів (перерахованих компанією ще на співбесіді), на ділі — мені було відмовлено. Так, як досвіду з холодними дзвінками у мене не було, то один з директорів сказав, що пробувати їх не має сенсу та і інші варіанти теж.

Швидше за все, що компанія Devloop не зможе надати Вам гарантій стосовно отримання не лише якісного практичного досвіду, а, і за відсутності описаного оферу на період стажування, відмовить вам у грошовій винагороді — незалежно від Вашої продуктивності та результату.

Shame on you, Devloop.

Ілоно, дякуємо за вашу думку. Вона важлива для нас, ми знаємо тепер в якому напрямку рухаємося і що змінювати.
Можу сказати як відповідь на весь попередній текст, те що з вашої сторони не було виконано домовленостей які ми відповідно і не виконали зі своєї.
Детальний опис нашої спільної діяльності та всю розкриту хараткеристику зможу надати тим хто цікавитиметься вашою особистістю в приватних зверненнях.