Devlight

Івано-Франківськ

В компанії Devlight працюю вже 7 місяців і я просто в захваті! Хороша зарплата, медичне страхування, власний викладач англійської та неймовірно крута команда! Подобається, що в компанії є можливість рости, впливати на проекти та створювати нові.

В компанії дбають про твій професійний ріст та хочуть максимально розкрити потенціал. Є компенсація за тренінги/курси. У компанії максимально проукраїнська позиція, мав змогу долучитись до курсу військової підготовки для цивільних за підтримки Devlight.

Майже кожен українець взаємодіяв із застосунками, які розробили чи зараз розвивають у Devlight («Нова пошта», Fishka, DOC.UA, «Епіцентр», Portmone, Eldorado). І це викликає у мене гордість, адже я є частиною команди, яка позитивно впливає на життя мільйонів людей☺️

Тут класні люди, які готові підтримати, підказати як і куди рухатись. Радий, що я тут і маю можливість рости разом з компанією✌️

Собеседовался в компанию, была указана вилка на вакансию.
С HR поговорили, всё нормально.
Тех. собес был комфортным. Ник крутой тех. интервьюер, несмотря на задачи с лайвкодингом и длительность в 2.5 часа всё прошло в очень комфортной обстановке и с уместным юмором. Прошёл его хорошо. Понравился и проект, показал заинтересованность в сотрудничестве. В этот же день прислали оффер, только с зп гораздо ниже верхнего уровня вилки. 2 месячные зарплаты за год урезали без единой аргументации. «По результатах технічної співбесіди на початок співпраці, пропонуємо **** » и никаких сдвигов. По факту верхняя граница вилки была указана чтобы люди поопытнее клевали и потом обесценивали их опыт.
Так что если видите вилку, находите среднее арифметическое и вычитайте ещё 100-200$ — так будет выглядеть ваш офер в лучшем случае.
Неприятно.

Підтримали: Andriy BurdaVladyslav Bulan

Вітаємо, Микито!

У нас з вами вже точно є щось спільне — відкритість ) Дякуємо за щирий коментар!
У сварці винні двоє ;)
Тому визнаємо, що ми допустили помилку — не пояснили вам причину саме такої суми в офері, вибачаємось, допрацюємо цей момент.
З вашого боку — неправильне допущення про нашу спробу таким чином заманювати кандидатів. Ми непохитні у своїх цінностях, тому жодна ситуація не змусить нас бути нечесними.
Дякуємо, що відмітили і позитивні сторони нашої комунікації, Микола (Ник) також висловив позитивні враженяя від вашого з ним спілкування.

Гарного вам настрою! Миру! Перемоги!

Пропрацював у компанії майже рік
Сказали що замовник скорочує штат та інших проектів немає так що можу бути вільним)
Щас бачу що виклали вакансію на з ЗП значно менше
Ну таке)

Доброго дня Павло.
Дякуємо за твій вклад в проект протягом нашої співпраці. Замовник справді скоротив штат команди, в котрій ти працював.
Вакансія відкрита на новий проект, де є вимоги по визначених софт скілах, тому не дивлячись на твою сильну експертизу, не могли запропонувати цю роль. Рівень винагороди ролі не відіграє.

Я працюю в Devlight вже 9 місяців. Хочу відмітити, що компанія надає всі можливості для професійного зростання і умови для зручної роботи. Додатковим приємним бенефітом є медичне страхування. Атмосфера комфортна та дружня, люди позитивні і відкриті.

В компанії Девлайт працюю від моменту самого її започаткування. Ця компанія пройшла через «вогонь, воду і мідні труби» і посіла гідне місце на ринку серед компанії. За весь період роботи у компанії, можу сказати наступне : компанія вміє притягувати правильних людей і робити із них супер кваліфікованих спеціалістів, які під час росту у компанії роблять дуже круті та цікаві рішення для бізнесу. Особисто сам пройшов у компанії шлях від рядового Андроїд розробника до Делівері керівника. І за цей період роботи, скажу що компанія на всіх етапах розвитку, зацікавлена у твоєму персональному рості та й у тому щоб зробити все, щоб ти максимально розкрив свій потенціал, через призму різноманітних челенджів.

За довгий період робити у компанії вийшло відшліфувати усі процеси життєвого циклу продукту, починаючи від першого знайомства із клієнтом і закінчуючи публікацією продукту у світ. У компанії кожного спеціаліста дуже цінують та поважають і стараються поставити у максимально комфортні умови, за допомогою хороших менторів, систему саморозвитку та навчання, можливості вислухати й допомогти із рішенням, креативно підійти до розв’язання будь-якого роду проблем. З досвіду скажу, що ніде не бачив, де б так люди як у цій компанії хотіли б якісно, віддано та скрупульозно робити свою роботу. І власне на мою думку компанія є тим ядром, яке все більше притягує до себе крутих спеціалістів і крутих клієнтів, у результаті чого виходять одні із найкращих рішень на ринку.

Чекала закінчення випробовувального терміну щоб написати відгук, але бажання не полишало мене з першого дня =)
Працюю в компанії майже 4 місяці. І ці 4 місяці пройшли дуже легко, комфортно і з постійною підтримкою команди.
З початком війни я, як і багато українців, залишилася без роботи і розуміння що робити далі. І випадково доля привела мене на сторінку компанії Devlight де я побачила відкриту вакансію PM. Досвіду в IT у мене не було, але було величезне бажання розвиватися в цьому напрямку. І я вирішила — а чому б не спробувати хоча б відправити резюме?)
Через декілька днів мене вже було запрошено на співбесіду. Враження від співбесіди — максимально позитивні. Ще через кілька днів я отримала офер з пропозицією приїхати в Івано-Франківськ на час випробовувального терміну. Я з радістю прийняла пропозицію)
Хочу подякувати за шанс, за те що ризикнули і взяли мене в команду без досвіду, повірили в мене і продовжуєте підтримувати)
В компанії панує позитивна атмосфера, прозорість процесів, поважне відношення до кожного члена команди, є можливість проявляти ініціативу і бути почутою, реалізовувати нові ідеї і завжди розраховувати на підтримку колег в складних ситуаціях.
Devlight це не просто компанія, це компанія з душею =)

Работаю в компании почти год и за это время мы очень подружились. Ценю возможность общения внутри коллектива не только по рабочим вопросам. В целом, компания в лице ее руководителей располагает чувствовать себя часть большой семьи Devlight. Особо хочу отметить, что даже сложные вопросы решаются в выдержанном тоне, это еще больше располагает и вдохновляет. И даже в последние полгода в условиях войны в нашей стране, компания проявила человечность и в отношении к сотрудникам и к стране.
Что же касается непосредственно самого процесса работы, то тут тоже есть чему поучиться. Компания старается быть на вершине технологических решений и постоянно совершенствует внутренние процессы, в чем не маловажную роль играют регулярные встречи 1 то 1. Радует возможность на любом этапе что-то изменить, сделать лучше, привнести свой опыт. Для инициатив компания открыта на 100%.
Как итог, могу сказать, что очень ценю возможность ежедневно расти вместе с компанией.

Работаю удаленно в Devlight уже год. Хочу отметить дружный коллектив, открытый и отзывчивый менеджмент. Проекты как для украинских так и западных компаний на которых интересно работать и можно развиваться. В течении года в том числе и из-за войны возникали разные проблемы и могу сказать что на эту компанию можно положиться, так как всегда шли на встречу и выполняли свои обязательства.
Рад быть в такой команде и работать вместе со всеми!

В компанії Devlight працюю вже більше 3 років на посаді iOS розробника. Від себе хочу сказати, що не не просто компанія, це — одна сімя. Круті проекти, професійні фахівці та просто чудові люди. На проектах використовуються різні підходи та архітектури, тому вектор розвитку завжди є. Вже багато разів переконувався, що компанія цінує в першу чергу людей та їх знання. Хоч доводиться разом переживати багато складнощів (ковід, війна і т.д.), але в компанії все стабільно і це надає додаткової впевненості та мотивації. Дуже радий, що колись випала нагода стати частиною цієї крутої команди!

У Devlight працюю близько року. На компанію звернув увагу через її портфоліо, серед яких багато лідерів як українського, так і міжнародного ринку, кількість яких постійно збільшується)

Devlight забезпечує всіма умовами для комфортної роботи та карʼєрного росту працівників: від техніки до покриття професійних курсів та занять з англійської мови, медичним страхуванням та іншими заохоченнями. Серед плюсів варто зазначити можливість працювати remote за потреби.

Головне що варто сказати — це крутий, дружній колектив професіоналів своєї справи для яких робота — це ще одне хобі)

Працюю в Devlight вже 8 місяців
Можу сказати, що компанія дає можливість професійно зростати та працювати у команді дуже класних людей та сильних професіоналів.
Мені подобається атмосфера в компанії на всіх рівнях. Є довіра, щирість та людяність у стосунках.
Окрім професійного зростання, компанія має ряд заохочень, таких як часткове покриття професійних курсів та семінарів, медичне страхування та багато інших.

Проходила собеседование на позицию Manual QA. Общение с рекрутером прошло хорошо, но впервые получила не самые положительные впечатления от процесса технического собеседования.
По ходу разговора с QA Lead-ом было ощущение дискомфорта из-за некой снисходительности или предвзятости, по неизвестным мне причинам. Но разговор был будто с позиции выше + собеседник отвлекался на других, пока я отвечала на поставленный вопрос. Не самая лучшая тактика, чтоб расположить собеседника к себе, но такой цели, видимо, и не стояло. В целом, ощущение, что собеседование было для того, чтобы самоутвердиться, к сожалению.

Підтримали: Svitlana HrytsakAndriy Burda

Доброго дня. Ми проведемо ретроспективу вашого спілкування із QA Lead. Дякуємо вам за зауваження.

что на самом деле можно сказать про Девлайт: как и все, в свое время встал перед выбором сотрудничесвта с компанией. До письма рекрутера про Ивано-Франковск знал только как город — отправная точка в горы) Сотрудничество предлагалось как ремоут но с обязательным месяцем сработки с командой. Приехал, пожил месяц, сработались и как следствие — переехал во Франковск :) Рабочие моменты: инетересные проекты, адекватная экспертиза перед стартом проекта, тоесть какое-то что-то непонятное не зайдет и разработчик потом не будет погибать в овертаймах; технологии и современные подходы — про это пишут все, но в реальности — не во всех компаниях стараются идти в ногу со временем. В Девлайте с этим все в порядке — если ты хорошо в чем-то разобрался и обосновал почему это хорошо и полезно — это новшество обязательно будет внедрено. Инициатива поощряется и каждый, кто имеет желание и стремление, может принять участие в развитии компании. Нерабочие моменты: компания семейного типа, такое ощущение, что ты не на работу ходишь, а собрался с единомышленникакми сделать что-то хорошо и провести с пользой время. С такой же легкостью и потом домой. Отдельно крутое впечатление от города, в любое время года тут прекрасно. В завершение — каждый может вложить свой пазлик в это лего. Да прибудет с тобой Сила, странник)

Підтримали: Оксана ПетрикIvan Harbar

Компания со своими ценностями, и важно, что она их придерживается, что редкость в отрасли, особенно у галерных гигантов, где они только на красивых презентациях. Классный процесс рекрутенга и найма, компания как маленькая семья, все отзывчивы и готовы помогать друг другу. Очень интересный флоу работы, технологии, менеджмент открыт к идеям и новшествам.

Тут працюють прихильники шарія, тому нікому не рекомендую втягуватись в це болото.

В Devlight завжди на першому місці були особисті та професійні характеристики команди. В роботі ми не обговорюємо політику та релігію, адже виримо, що кожен має право на вибір.

Працюю тут вже більше року. Компанія переживає зараз перехідний період та перебуває на етапі швидкого зростання, відповідно час від часу виникають провтики в менеджменті, проте кожна така помилка відкрито обговорюється і робляться відповідні висновки для уникнення подібних ситуацій в майбутньому. Серед найбільших плюсів, які я б хотів виділити: робота в молодій, амбітній, супердружній команді, використання на проектах найновіших технологій які зараз є на ринку, а також можливість безпосередньо долучитись до формування процесів ІТ компанії. Загалом подобається і те, що компанія надає не просто сервісні послуги, а пропонує продуктові рішення, для мене участь в проектах такого плану є дуже важливою.

У компанії Devlight вже 4 місяці.
Компанія забезпечує всім необхідним і по можливості постійно старається покращити як робочий процес, так і відносини з працівниками.
Дружній та відкритий колектив, кар’єрний ріст, командна робота, ефективний менеджмент та лояльне керівництво, яке з розумінням ставиться до працівників компанії. Також великим плюсом, напевне як і для кожного, є гнучкий робочий графік. В компанії хороша організація проведння різних корпоративних свят та інших цікавих заходів. Компанія росте і заходять все маштабніші та крутіші проекти.
В загальному враження від компанії тільки приємні. Всім рекомендую!

В Devlight чуть больше года.
Работаю удаленно из пригорода Киева.

Что хочу сказать — коллектив очень хороший и профессиональный. Каждый раз получаю удовольствие, когда приезжаю в Ивано-Франковск и имею возможность поближе поработать с командой.
Конечно, т.к. работаю удаленно, то мало что могу сказать про ежедневную жизнь в компании.
Очень нравится работать с этой компанией, получать новый опыт, вести крупные проекты, получать неплохую компенсацию за свои труды ;)

Працюю в Девлайті уже більш як півтора року, попередньо маючи досить тривалий досвід роботи в іншій компанії. За цей час працював і продовжую роботу на трьох абсолютно різних за галуззю і технічною реалізацією проектах, на кожному з яких отримав свій досвід і розвиток своїх навичок як менеджера.

Плюси — компанія динамічно розвивається, робота ведеться над великими, цікавими та складними проектами. Замість чистого аутсорса/аутстафа, компанія зосереджується на продуктових рішеннях і розвитку продукту клієнта як доданій цінності, і це, як на мене, основний плюс. Мінімальна ієрархічність — ти завжди можеш переговорити з будь-ким у компанії, незалежно від посади, і не доведеться чекати місяці, щоб ця зустріч була погоджена. Чудовий, дружній колектив. Оплачувані курси англійської по рівнях, тренінги і семінари (в розумних межах). Можливість працювати з дому/віддалено, якщо є така необхідність. Робота з новими і цікавими технологіями. Individuals and interactions over processes and tools.

Мінуси — як і у будь-якій невеликій компанії, чітко поставлені процеси тут знайти важко. Радує те, що на даний момент компанія активно ці процеси розробляє і документує. Розмитість ролей — інколи одна людина суміщає ролі, які на т.зв «галерах» виконують різні люди. Як наслідок, інколи трапляються роботи в овертайм. Поки відсутні багато «плюшок», які є у більших компаніях, але поступово це вирішують.

Як на мене, плюсів значно більше, а мінусів з часом меншає. So, let’s move forward!

Вакансії Devlight