Devlight

Івано-Франківськ

13 травня 2019 13:14

Denys Halyk, Project Manager с 2017 года

Працюю в Девлайті уже більш як півтора року, попередньо маючи досить тривалий досвід роботи в іншій компанії. За цей час працював і продовжую роботу на трьох абсолютно різних за галуззю і технічною реалізацією проектах, на кожному з яких отримав свій досвід і розвиток своїх навичок як менеджера.

Плюси — компанія динамічно розвивається, робота ведеться над великими, цікавими та складними проектами. Замість чистого аутсорса/аутстафа, компанія зосереджується на продуктових рішеннях і розвитку продукту клієнта як доданій цінності, і це, як на мене, основний плюс. Мінімальна ієрархічність — ти завжди можеш переговорити з будь-ким у компанії, незалежно від посади, і не доведеться чекати місяці, щоб ця зустріч була погоджена. Чудовий, дружній колектив. Оплачувані курси англійської по рівнях, тренінги і семінари (в розумних межах). Можливість працювати з дому/віддалено, якщо є така необхідність. Робота з новими і цікавими технологіями. Individuals and interactions over processes and tools.

Мінуси — як і у будь-якій невеликій компанії, чітко поставлені процеси тут знайти важко. Радує те, що на даний момент компанія активно ці процеси розробляє і документує. Розмитість ролей — інколи одна людина суміщає ролі, які на т.зв «галерах» виконують різні люди. Як наслідок, інколи трапляються роботи в овертайм. Поки відсутні багато «плюшок», які є у більших компаніях, але поступово це вирішують.

Як на мене, плюсів значно більше, а мінусів з часом меншає. So, let’s move forward!