Devlight

Івано-Франківськ

В компанії Devlight працюю вже більше 3 років на посаді iOS розробника. Від себе хочу сказати, що не не просто компанія, це — одна сімя. Круті проекти, професійні фахівці та просто чудові люди. На проектах використовуються різні підходи та архітектури, тому вектор розвитку завжди є. Вже багато разів переконувався, що компанія цінує в першу чергу людей та їх знання. Хоч доводиться разом переживати багато складнощів (ковід, війна і т.д.), але в компанії все стабільно і це надає додаткової впевненості та мотивації. Дуже радий, що колись випала нагода стати частиною цієї крутої команди!

Підтримали: Іван Захарчук

У Devlight працюю близько року. На компанію звернув увагу через її портфоліо, серед яких багато лідерів як українського, так і міжнародного ринку, кількість яких постійно збільшується)

Devlight забезпечує всіма умовами для комфортної роботи та карʼєрного росту працівників: від техніки до покриття професійних курсів та занять з англійської мови, медичним страхуванням та іншими заохоченнями. Серед плюсів варто зазначити можливість працювати remote за потреби.

Головне що варто сказати — це крутий, дружній колектив професіоналів своєї справи для яких робота — це ще одне хобі)

Працюю в Devlight вже 8 місяців
Можу сказати, що компанія дає можливість професійно зростати та працювати у команді дуже класних людей та сильних професіоналів.
Мені подобається атмосфера в компанії на всіх рівнях. Є довіра, щирість та людяність у стосунках.
Окрім професійного зростання, компанія має ряд заохочень, таких як часткове покриття професійних курсів та семінарів, медичне страхування та багато інших.

Проходила собеседование на позицию Manual QA. Общение с рекрутером прошло хорошо, но впервые получила не самые положительные впечатления от процесса технического собеседования.
По ходу разговора с QA Lead-ом было ощущение дискомфорта из-за некой снисходительности или предвзятости, по неизвестным мне причинам. Но разговор был будто с позиции выше + собеседник отвлекался на других, пока я отвечала на поставленный вопрос. Не самая лучшая тактика, чтоб расположить собеседника к себе, но такой цели, видимо, и не стояло. В целом, ощущение, что собеседование было для того, чтобы самоутвердиться, к сожалению.

Підтримали: Іван Захарчук

Доброго дня. Ми проведемо ретроспективу вашого спілкування із QA Lead. Дякуємо вам за зауваження.

что на самом деле можно сказать про Девлайт: как и все, в свое время встал перед выбором сотрудничесвта с компанией. До письма рекрутера про Ивано-Франковск знал только как город — отправная точка в горы) Сотрудничество предлагалось как ремоут но с обязательным месяцем сработки с командой. Приехал, пожил месяц, сработались и как следствие — переехал во Франковск :) Рабочие моменты: инетересные проекты, адекватная экспертиза перед стартом проекта, тоесть какое-то что-то непонятное не зайдет и разработчик потом не будет погибать в овертаймах; технологии и современные подходы — про это пишут все, но в реальности — не во всех компаниях стараются идти в ногу со временем. В Девлайте с этим все в порядке — если ты хорошо в чем-то разобрался и обосновал почему это хорошо и полезно — это новшество обязательно будет внедрено. Инициатива поощряется и каждый, кто имеет желание и стремление, может принять участие в развитии компании. Нерабочие моменты: компания семейного типа, такое ощущение, что ты не на работу ходишь, а собрался с единомышленникакми сделать что-то хорошо и провести с пользой время. С такой же легкостью и потом домой. Отдельно крутое впечатление от города, в любое время года тут прекрасно. В завершение — каждый может вложить свой пазлик в это лего. Да прибудет с тобой Сила, странник)

Підтримали: Оксана ПетрикIvan Harbar

Компания со своими ценностями, и важно, что она их придерживается, что редкость в отрасли, особенно у галерных гигантов, где они только на красивых презентациях. Классный процесс рекрутенга и найма, компания как маленькая семья, все отзывчивы и готовы помогать друг другу. Очень интересный флоу работы, технологии, менеджмент открыт к идеям и новшествам.

Тут працюють прихильники шарія, тому нікому не рекомендую втягуватись в це болото.

В Devlight завжди на першому місці були особисті та професійні характеристики команди. В роботі ми не обговорюємо політику та релігію, адже виримо, що кожен має право на вибір.

Працюю тут вже більше року. Компанія переживає зараз перехідний період та перебуває на етапі швидкого зростання, відповідно час від часу виникають провтики в менеджменті, проте кожна така помилка відкрито обговорюється і робляться відповідні висновки для уникнення подібних ситуацій в майбутньому. Серед найбільших плюсів, які я б хотів виділити: робота в молодій, амбітній, супердружній команді, використання на проектах найновіших технологій які зараз є на ринку, а також можливість безпосередньо долучитись до формування процесів ІТ компанії. Загалом подобається і те, що компанія надає не просто сервісні послуги, а пропонує продуктові рішення, для мене участь в проектах такого плану є дуже важливою.

У компанії Devlight вже 4 місяці.
Компанія забезпечує всім необхідним і по можливості постійно старається покращити як робочий процес, так і відносини з працівниками.
Дружній та відкритий колектив, кар’єрний ріст, командна робота, ефективний менеджмент та лояльне керівництво, яке з розумінням ставиться до працівників компанії. Також великим плюсом, напевне як і для кожного, є гнучкий робочий графік. В компанії хороша організація проведння різних корпоративних свят та інших цікавих заходів. Компанія росте і заходять все маштабніші та крутіші проекти.
В загальному враження від компанії тільки приємні. Всім рекомендую!

В Devlight чуть больше года.
Работаю удаленно из пригорода Киева.

Что хочу сказать — коллектив очень хороший и профессиональный. Каждый раз получаю удовольствие, когда приезжаю в Ивано-Франковск и имею возможность поближе поработать с командой.
Конечно, т.к. работаю удаленно, то мало что могу сказать про ежедневную жизнь в компании.
Очень нравится работать с этой компанией, получать новый опыт, вести крупные проекты, получать неплохую компенсацию за свои труды ;)

Працюю в Девлайті уже більш як півтора року, попередньо маючи досить тривалий досвід роботи в іншій компанії. За цей час працював і продовжую роботу на трьох абсолютно різних за галуззю і технічною реалізацією проектах, на кожному з яких отримав свій досвід і розвиток своїх навичок як менеджера.

Плюси — компанія динамічно розвивається, робота ведеться над великими, цікавими та складними проектами. Замість чистого аутсорса/аутстафа, компанія зосереджується на продуктових рішеннях і розвитку продукту клієнта як доданій цінності, і це, як на мене, основний плюс. Мінімальна ієрархічність — ти завжди можеш переговорити з будь-ким у компанії, незалежно від посади, і не доведеться чекати місяці, щоб ця зустріч була погоджена. Чудовий, дружній колектив. Оплачувані курси англійської по рівнях, тренінги і семінари (в розумних межах). Можливість працювати з дому/віддалено, якщо є така необхідність. Робота з новими і цікавими технологіями. Individuals and interactions over processes and tools.

Мінуси — як і у будь-якій невеликій компанії, чітко поставлені процеси тут знайти важко. Радує те, що на даний момент компанія активно ці процеси розробляє і документує. Розмитість ролей — інколи одна людина суміщає ролі, які на т.зв «галерах» виконують різні люди. Як наслідок, інколи трапляються роботи в овертайм. Поки відсутні багато «плюшок», які є у більших компаніях, але поступово це вирішують.

Як на мене, плюсів значно більше, а мінусів з часом меншає. So, let’s move forward!

Вакансії Devlight