Devlight

Ивано-Франковск

Тут працюють прихильники шарія, тому нікому не рекомендую втягуватись в це болото.

Поддержали: Mykola ArtemyshynAndrii BeiAlex

В Devlight завжди на першому місці були особисті та професійні характеристики команди. В роботі ми не обговорюємо політику та релігію, адже виримо, що кожен має право на вибір.

Працюю тут вже більше року. Компанія переживає зараз перехідний період та перебуває на етапі швидкого зростання, відповідно час від часу виникають провтики в менеджменті, проте кожна така помилка відкрито обговорюється і робляться відповідні висновки для уникнення подібних ситуацій в майбутньому. Серед найбільших плюсів, які я б хотів виділити: робота в молодій, амбітній, супердружній команді, використання на проектах найновіших технологій які зараз є на ринку, а також можливість безпосередньо долучитись до формування процесів ІТ компанії. Загалом подобається і те, що компанія надає не просто сервісні послуги, а пропонує продуктові рішення, для мене участь в проектах такого плану є дуже важливою.

У компанії Devlight вже 4 місяці.
Компанія забезпечує всім необхідним і по можливості постійно старається покращити як робочий процес, так і відносини з працівниками.
Дружній та відкритий колектив, кар’єрний ріст, командна робота, ефективний менеджмент та лояльне керівництво, яке з розумінням ставиться до працівників компанії. Також великим плюсом, напевне як і для кожного, є гнучкий робочий графік. В компанії хороша організація проведння різних корпоративних свят та інших цікавих заходів. Компанія росте і заходять все маштабніші та крутіші проекти.
В загальному враження від компанії тільки приємні. Всім рекомендую!

В Devlight чуть больше года.
Работаю удаленно из пригорода Киева.

Что хочу сказать — коллектив очень хороший и профессиональный. Каждый раз получаю удовольствие, когда приезжаю в Ивано-Франковск и имею возможность поближе поработать с командой.
Конечно, т.к. работаю удаленно, то мало что могу сказать про ежедневную жизнь в компании.
Очень нравится работать с этой компанией, получать новый опыт, вести крупные проекты, получать неплохую компенсацию за свои труды ;)

Працюю в Девлайті уже більш як півтора року, попередньо маючи досить тривалий досвід роботи в іншій компанії. За цей час працював і продовжую роботу на трьох абсолютно різних за галуззю і технічною реалізацією проектах, на кожному з яких отримав свій досвід і розвиток своїх навичок як менеджера.

Плюси — компанія динамічно розвивається, робота ведеться над великими, цікавими та складними проектами. Замість чистого аутсорса/аутстафа, компанія зосереджується на продуктових рішеннях і розвитку продукту клієнта як доданій цінності, і це, як на мене, основний плюс. Мінімальна ієрархічність — ти завжди можеш переговорити з будь-ким у компанії, незалежно від посади, і не доведеться чекати місяці, щоб ця зустріч була погоджена. Чудовий, дружній колектив. Оплачувані курси англійської по рівнях, тренінги і семінари (в розумних межах). Можливість працювати з дому/віддалено, якщо є така необхідність. Робота з новими і цікавими технологіями. Individuals and interactions over processes and tools.

Мінуси — як і у будь-якій невеликій компанії, чітко поставлені процеси тут знайти важко. Радує те, що на даний момент компанія активно ці процеси розробляє і документує. Розмитість ролей — інколи одна людина суміщає ролі, які на т.зв «галерах» виконують різні люди. Як наслідок, інколи трапляються роботи в овертайм. Поки відсутні багато «плюшок», які є у більших компаніях, але поступово це вирішують.

Як на мене, плюсів значно більше, а мінусів з часом меншає. So, let’s move forward!