Хочу поділитися своїм позитивним досвідом роботи в компанії, де я працювала як UX/UI дизайнер протягом майже двох років.

Під час мого перебування в компанії, я відчула неймовірну підтримку та стимулювання для творчості і самовдосконалення.

Керівник компанії Андрій завжди йшов на зустріч і допомагав вирішувати складні питання!
Хочу особливо подякувати менеджерам Валентину та Вероніці за співпрацю та підтримку, з такими менеджерами нічого не страшно!) Менеджери іноді виступають навіть в ролі психологів, так що завжди є з ним поспілкуватися і обговорити проблеми.

Ця компанія підходить для тих, хто хоче знайти друзів! Всі дуже приємні та доброзичливі, зідзвони проходять весело і невимушено.

Загалом, моє перебування в цій компанії було цінним досвідом, який допоміг мені розвинути мої професіональні навички в області UX/UI дизайну, а також розвинутися як особистість. Я вдячна всій команді за співпрацю та можливість працювати над цікавими проектами.

Підтримали: Andrii Kruten

Працювала в компанії як UI/UX дизайнер всього лиш 2 місяці, але компанія встигла справити позитивні враження:
— Робота була як дистанційна, так і була можливість ходити в офіс, де було все необхідне для роботи.
— Колектив дружній та приємний, не відчувала жодних бар’єрів при потребі звернутися з питаннями та уточненнями до менеджерів Валентина та Вероніки, які завжди все детально пояснювали та відповідали.
— Проєкти цікаві та різні, встигла попрацювати над декількома.
— Також була можливість відвідувати англійську.
— Всі організаційні питання вирішувалися оперативно та якісно.
Дякую СЕО Андрію та компанії за цю можливість та такий приємний досвід)

Підтримали: Andrii KrutenValentyn Hal

Працювала в компанії 5 місяці на позиції QA, частково офіс/ частково з дому.
Хочу відзначити кілька позитивних моментів:
— Компанія Девіарк — це компанія молодих, амбітних та талановитих людей. Мені пощастило бути частинкою цього гарного, дружнього колективу.
— Вдячна за цей шалений і прекрасний водносчас досвід роботи з різноманітними технологіями та процесами;
— Атмосфера в офісі приємна та дружня — стосунки зі співробітниками було підтримувати не важко — бо це відкриті та щирі люди.
— Девіарк — це дуже хороша компанія, якщо ти джун і тобі необхідний досвід! Тут є всі можливості, щоб його отримати.
— Лояльний та відкритий менеджмент. Валентин та Вероніка завжди мають відповіді на питання, підтримають та допоможуть знайти оптимальне рішення)
З недоліків:
— Робота по тайм-трекеру. Мене особисто відволікав та радше заваджав, аніж допомагав.
— Компанія маленька — роботи багато. Треба бути готовим до мультизадачності, працювати над двома-трьома різними проектами одночасно, та вміти переключатися на різні таски швидко та оперативно.

P.S. Дякую також за співпрацю Олегу (QA), Денису (iOS dev), Олегу (Android dev) за хорошу атмосферу та позитив навіть в запарах, — хлопці, ви супер!

Підтримали: Mariia LopachakValentyn Hal

Працював в компанії півроку на позиції node.js розробника, частково з офісу та дистанційно.

З позитивного хочеться відмітити наступне:
— Відкритий менеджмент. Завжди можна звернутись до керівництва по будь-яких питаннях.
— Багато різних проектів і тому можливість попрацювати з різними технологіями. Тобто тут ти не будеш писати одну фічу місяцями.
— Є заняття по англійській, хоча я з особистих причин не встигав на них.
— Зручно розташований офіс в центрі Львова.
— Комунікабельна та ініціативна HR, яка допомогла швидко влитись в команду.
— Незважаючи на всі події, були тімбілдінги які проходили в спокійній та дружній компанії.
— Атмосфера в команді. З усіма колегами було приємно спілкуватись та легко працювати.

З недоліків імхо:
— Компанія невелика, а роботи багато, тому потрібно часто швидко переключатись з однієї таски на іншу.

В цілому, якщо ти рівня джуніор і в тебе ще не так багато досвіду, то Deviark відмінне місце щоб його отримати!

П.С. хочу подякувати CEO Андрію, PM Валентину за можливість отримати кльовий досвід, HR Надії за всебічну підтримку і організацію побуту, QA Олегу за нескінченний позитив, а також всім, з ким так чи інше комунікував! :]

Проработал в компании практически год и готов написать свой отзыв :)

1. В первую очередь хотелось бы выделить руководство:

Руководство максимально прозрачное и открытое к диалогу. Ни раз обращался по различным вопросам, на которые получал информативные и честные ответы.

Огромная благодарность руководству за веру в меня. Компания отнеслась с пониманием к моему процессу смены технологий (PHP to JS), и послужила своеобразной точкой отсчета для моего опыта работы с JS на коммерческом уровне.

2. Команда:

Также это был мой первый опыт командной работы, который безусловно можно считать успешным. Атмосфера в разработке всегда была спокойной, максимально коммуникативной и продуктивной.

Заключение:

Я рекомендую идти работать в Deviark. Здесь есть все необходимое для продуктивной работы, хорошего общения и развития!

P.S Жалею только о том, что работал на удаленке, а не в офисе. По рассказам, там каждую пятницу пицца :)

Відгук про співбесіду в Deviark
Проходячи співбесіду по IOS від себе можу сказати: адекватні практичні питання, людське ставлення, жодної зверхньості.

Приємне спілування, але компанія обрала іншого розробика.

Бажаю компанії успіху)

Вакансії Deviark