7 травня 19:54
Всім привіт, хто завітав на сторінку DevelopsToday)
Маю загалом позитивне враження щодо роботи: професійна команда та комфортний робочий темп.
Задачі зрозумілі, процеси побудовані зрозуміло, тому легко вливатися в роботу.
Особливо хочу відзначити рекрутинговий процес, онбординг та щоденну комунікацію в команді — все без зайвої бюрократії, по суті, і чітко.
Мій особистий досвід позитивний, і компанію можу рекомендувати як місце з класною атмосферою та можливостями для розвитку ✨
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.