DevelopsToday

Київ, Варшава (Польща)

Працюю в Компанії з квітня за напрямом FrontEnd (це мій перший комерційний досвід). Пройшла 3 етапи співбесід (HR, Live Coding та CEO) — все було в дружній та привітній атмосфері, HR були завжди на зв’язку.
Ми маємо різноманітні активності (онлайн, але вони всі прикольні), english speaking club (дуже круто — за це окрема подяка). Щодо атмосфери і комунікації, мабуть, все залежить від проекту, але особисто мені пощастило — я маю підтримку, можу задавати питання та отримувати відповіді. Поки що враження від роботи позитивні )

Наталя, вдячні за твій відгук!

Дякуємо за теплі слова та позитивну оцінку нашої компанії.
Це дуже мотивує робити наші процеси ще кращими та розвиватися!

Працюю в DevelopsToday нещодавно, три місяці, на посаді PHP Developer.
Було кілька співбесід, які залишили приємне враження як від спілкування з HR-менеджером так і з технічними фахівцями. Тестове завдання особисто для мене хоч і було масштабне і зайняло багато часу, але реально цікаве.
Онбординг вийшов м’який та комфортний. Так, перший тиждень було важко, оскільки багато всього нового і не відразу зрозумілого, але завдяки моєму ментору Владу (йому особиста подяка), все поступово вийшло на рівень — усе зрозуміло і можна спокійно працювати.
До цього мені не доводилося працювати в продуктовій чи аутсорсинговій компанії, так що для себе за ці три місяці я отримав безліч нового досвіду як у плані хард скілів так і софт скілів. Робота у великому проекті, над яким працює кілька команд, особисто для мене, це новий корисний та позитивний досвід.
Англійська, так, її тут багато — листування, стендапи, мітинги, англійською, speaking club — все це дуже сприяє підвищенню скілів у мові.
Комунікація в компанії дружня і приємна. Поки що не було ситуації, щоб я не отримав відповіді на питання, що виникають. Всі завжди допомагають один одному в міру своїх можливостей.
Загальне враження від компанії дуже позитивне. Компанія не маленька з великою кількістю проектів та різноманітним стеком технологій. Загальна тенденція на розвиток і також у бік розширення стека технологій. Так на даний момент PHP це той самий напрямок який
компанія починає активно розвивати та просувати.

Артем, дякуємо за відгук!

Щодня наша команда старанно працює, щоб не зупинятися в розвитку та досягненнях!
Щасливі, що ти з нами!

Я работаю в компании DevelopsToday уже почти 4 года. В этой компании я выросла и продолжаю расти.
Проекты интересные, мне удалось поработать в довольно широком спектре технологий и это то, чего я вообще изначально ожидала от работы. Развивалась я в техническом плане, мне кажется, что стремительно. Это не то место, где джуна посадят кнопки красить и через полгода он только это и будет уметь делать. В компании царит атмосфера профессионализма и есть много крутых специалистов, у которых можно очень многому научиться. Мне помогали развивать не только хард скиллы, но и пришлось поработать над своими софт скилами. И я очень благодарна компании за то, что на различных этапах моего развития мне оказывалась хорошая поддержка.

Мне нравится, что отношения в компании максимально честные и прозрачные. Не люблю людей с двойным дном и здесь мне они практически не встречаются.
Также компания развивается, за 4 года я стала свидетелем многих положительных изменений и мне интересно, что же будет дальше и каких новых вершин мы достигнем.

К мнению сотрудников прислушиваются, конструктивный фидбек поощряется. С каждым проводят звонки one-on-one, где можно обсудить все вопросы, которые тебя волнуют. Есть много различных активностей: english speaking club, флешмобы и пр.
Это хорошее место работы как для новичка так и для тех, кто уже достиг того уровня, когда скучно просто писать код и хочется чего-то большего.

Анна, дякуємо за твiй відгук — це дуже мотивує нас робити процеси компанії ще кращими та комфортнішими!

Ми щиро вдячні за твій відгук. Раді що ти з нами!

Працюю в DevelopsToday вже майже рік. Весь цей час компанія росте та розвивається, а також допомагає розвиватися своїм співробітникам.
Компанія надає можливість працювати над різними проектами, роблячи роботу не рутиною, а цікавим процесом, під час якого можна отримати колосальний досвід і розкрити свій потенціал. А ще тішить, що результат роботи тільки на твоїй совісті і немає постійного контролю за твоєю роботою.
Приємно, що керівництво компанії не просто слухає, а й чує співробітників.
А колеги завжди відкриті та готові допомогти чи підказати.
Дуже задоволена та рекомендую іншим.

Підтримали: Anastasiia SemenetsHanna Kyriukhina

Тетяно, дякуємо за твiй приємний вiдгук)

Для нас дуже важливо створювати дружню та професiйну атмосферу для наших співробітників та надавати їм кращі можливості для розвитку.
Раді, що Ти частинка DevelopsToday :D

Проработал в компании Dt больше 2х месяцев на позиции QA. Прошел 4 этапа собеседования и после еще 3 недели ждал фидбек, как позже оказалось я был запасным вариантом, кандидат которого взяли передо мной, ушел от них, и тогда со мной связались.
В целом компания напоминает кузню для джунов после курсов с минимальной з\п, которых хотят продать как мидла (как и в многих компаниях).
Скорее всего в компании есть проекты на которых все устроено хорошо и все процессы настроены правильно и есть чему, и у кого учиться, но мне так не повезло :) Я попал на проект где фактически не было ни тим лида, ни менеджера, ни документации. Меня в первый же рабочий день кинули сразу в работу, перед этим провели 10 минутный онбординг )))) первая неделя была адская, много не понятного и спрашивать не у кого, а точнее нельзя, такие правила, типа «узнавай все сам как хочешь, но нам вопросы не задавай»

С плюсов:
— одна из немногих компаний которые дают возможность получить хоть какой-то опыт, с учетом того что все хотят джуна с 1 годом опыта.
— з\п выплачивают вовремя

С минусов :
— пользуются тем что бум джунов на рынке и если ты чем то не устраиваешь, могут показать на дверь)
— очень плохая комуникация в команде ( говорю за свой проект, на других может быть все отлично)
— нету никаких плюшек (курсы, анг, компенсация спортзала и тд)
— никакого пересмотра з\п с учетом добавления тебе новых обьязаностей

При этом всем я рад что была возможность поработать в этой компании, хоть и послевкусие осталось неоднозначное.

Дякую, Сергію, за зворотний зв’язок

Ми вдячні за твій розгорнутий і конструктивний фідбек
Ми цінуємо це і беремо до уваги всі пропозиції та відгуки, щоб покращити нашу роботу

Ми щиро бажаємо тобі всього найкращого та подальших професійних успіхів

Працюю в Develops Today трохи менше року на позиції рекрутера. Прийшла в компанію без досвіду та на початку свого шляху в новій сфері. Зараз можу сміливо сказати, що знаходжусь на своєму місці. За час роботи компанія виросла майже вдвічі, що не може не тішити. У компанії дружня атмосфера, багато активностей крім роботи і класні люди. Також великим плюсом є робота з будь-якого куточка світу і при цьому залишається почуття згуртованості. В цілому, рекомендую компанію та раджу приєднуватися до нас 🙂

Підтримали: Hanna Kyriukhina

Анастасiя, дякуємо за твiй теплий фідбек)

Для DevelopsToday важливо створювати дружню атмосферу для наших співробітників та надавати їм кращі можливості для розвитку.
Зробимо усе можливе, аби ця співпраця тривала ще довгі роки!

Була вакансія на Junior Manual QA, квітень 2022.
Відгукнувся, HR запросила на онлайн інтерв’ю.
Гарно поспілкувались. До HR питань немає.
Пройшов перший етап, надіслали тестове завдання котре необхідно було виконати за два дні.
Виконав та надіслав вчасно, але вже зранку наступного дня написали відмову (Наші спеціалісти перевірили Ваше завдання, Ви нам не підходите).
Коментарів до завдання не було, наче його і не дивились.
Попросив HR щоб мені дали коментарі по виконаному завданню. Чекаю до сих пір.
Через тиждень після відмови, в Linkedin, побачив що вакансія вже закрита.
Можна було повідомити що ми вже знайшли спеціаліста на посаду, я б у свою чергу не витрачав час на виконання завдання.

Доброго дня, вибачте за негативний досвід.

Мы завжди ретельно розглядаємо тестові задания.
Нам дуже шкода, що вам довелося довго чекати на відповідь

З нашого ж боку — наша компанія з вами сьогодні ж зв’яжеться.

Работала в компании DevelopsToday с сентября 2021 года.
До получения оффера три этапа интервью: сначала HR, потом тестовое, про которое скажу, что оно не стандартное и креативное, только ради тестового стоит обратить внимание на компанию, ну и потом техническое интревью и наконец с руководителем QA отдела.
Сразу отмечу, что с момента первого контакта и до окончания работы только положительные впечатления.
Компания заинтересована в профессиональном росте сотрудников и всячески поддерживает в этом направлении, в работе интересные проекты. После испытательного срока вас ждет обсуждение вашего индивидуального плана развития и этот план будет воплощаться в жизнь!
Помимо профессиональных аспектов это еще и дружная комьюнити, еженедельные разные активности от фото флешмобов до составления плейлистов, голосовалок и даже коллектиные игры в онлайн игрушки))))
Придя как junior без опыта я ухожу с уверенными знаниями, новыми скиллами и каплей грусти, потому что это был действительно крутой и позитивный experience.

Виктория, спасибо большое за теплые и приятные слова!
Ценим ваше внимание и рады слышать, что вам нравилось у нас работать.

Будем искренне рады новой встрече!

Пришёл я в эту компанию без опыта в веб-разработке. Собеседование было очень приятным и разделено на 3 части: c HR менеджером, тех. лидом и небольшое интервью с CEO. В целом, в компании царит дружелюбная атмосфера. Как Junior, в начале очень важны первые впечатления. Могу сказать сразу — они здесь положительные. Также тут много разных активностей, которые позволяют чуть-чуть отвлечься от рабочего процесса и поближе узнать коллег. Рекомендую!

Артем, добрый день !

Благодарим за отличный отзыв и позитивную оценку нашей компании.
Мы всегда стараемся создать благоприятную среду для работы и развития молодых специалистов

С наилучшими пожеланиями, компания DevelopsToday

Пробовался на позицию QA. Не смотря на то, что я без опыта — HR мне ответил и подробно рассказал о вакансии и о компании. Также был созвон — понравился профессиональный подход, задавал интересные вопросы. После как и обещали выслали тестовое задание. Я еще не делал подобных тестовых и с удовольствием его выполнил.
Получил исключительно позитивный опыт коммуникации, уверен в самой компании такая же атмосфера.

была заявка на должность QA.
сначало переписались по почте.
далее был колл. вроде как неплохо поговорили.
запланировали: что через пару дней получу тестовое задание для продолжение беседы,. но как сложилась судьба тестовое задание не получил,. начались праздники,. данный HR либо забыл (или забил),. а я не стал настаивать т.к поступали другие офферы.

— послевкусие знакомства с данной компанией осталось нейтральное после собеса и дальнейших действий (либо так нужен был человек. либо такая компания)

Вакансії DevelopsToday