1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работал в компании на удаленке аутрич-специалистом в достаточно сложное время — а именно, во времена блэкаутов. Понравилось, что не приходилось работать с черными нишами по типу казино, так как все проекты образовательные. Есть собственная «википедия» для сотрудников — десятки мануалов по работе, где описаны мельчайшие нюансы и советы для новичков и не только. Так же в компании практикуется автоматизация рутинных задач с помощью самописных инструментов, что так же помогает экономить время. Отдельно благодарен моему руководителю и ментору Сергею, чей профессионализм и опыт повлияли на мое решение работать в компании.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.