Develit AB

Стокгольм (Швеція)

Працюю в компанії пів року і можу з впевненістю сказати, що ще не в одній компанії мені не було так комфортно. Давно мріяла стати частиною такої крутої команди та такого згуртованого колективу. Компанія постійно розвивається, розширюється та йде на зустріч своїм співробітникам.
Щаслива бути частиною команди!

Підтримали: Kate Ovcharenko

Саша, дуже дякую за відгук!
Разом зробимо ще краще!)

Працюю в компанії уже більше 8 місяців на позиції UI/UX дизайнера.
Маю тільки позитивні враження від роботи: доброзичливий колектив, лояльні менеджери, які йдуть на зустріч, віддалена робота з масштабними міжнародними проектами, гідна своєчасна оплата.
Поки з мінусами не стикалась.

Каріно, дякую за відгук!
Для нас він дуже цінний! Будемо старатися надалі забезпечувати такі умови)

Проходила співбесіди в компанію на посаду БА. Після фінального етапу представники компанії зазначили, що отримаю фідбек в певний термін. Однак, в зазначений термін фідбек я не отримала. Мій тематичний лист ейчар компанії проігнорував і не відповів на нього. Нажаль, висновки про повагу та професіоналізм очевидні.

Вітаю, Любове!

Нам дуже шкода, що склалася ця ситуація!
В листі я зазначила з яких причин виникла затримка і я повністю визнаю свою провину!

Прийміть мої щирі вибачення! Обіцяю не допускати такого в майбутньому і дякую за вас час на написання цього фідбеку.

Ця «чудова компанія » в особі СЕО на співбесіді запропонувала перейти на «узкій язік» мотивуючи тим що що воно не розуміє української , в той час коли в Україні триває війна пропонує переходити на мову ворога(англійську навіть не пропонували) . Не рекомендую кандидатам відповідати на вакансії цієї «недокомпанії» тому що вона явно підтримує своїми діями країну-терориста тому не раджу витрачати свій час на розмови з ними.
Дальше напишу на русском послание СЕО данной компании ну и ее сотрудникам которые так же как он очень любят этот придуманный язык: «Русский военный корабль иди на х&й!».

Підтримали: Nataliia Petryk

Володимире, вітаю!

Нам дуже шкода, що сталася така ситуація. Ми ні в якому разі не хотіли образити вас, ваші почутття і принципи.

Нажаль ми не встигли Вам запропонувати проходження інтервʼю англійською мовою, оскільки не очікували вашої реакції і те, що ви одразу покинете дзвінок.

З самого першого дня повномасштабного вторгення компанія активно підтримує Україну та своїх співробітників. Ми закликали всіх клієнтів не відмовлятися від роботи з українськими спеціалістами та активно розширюємо робочі місця.

Нам шкода, що ми не змогли дізнатися трохи більше про Вас, а Ви не дізналися про нас.
Ми Вам бажаємо успіхів у пошуків компанії мрії!

Це чудова компанія де я працювала в ролі BA і у мене залишились лише приємні спогади про цей час. Одними з важливих аспектів для мене були можливість професійного розвитку, вплив на розвиток проекту і прийняття власних рішень. І це цілком покрилося працюючи тут. Я працювала з декількома проектами і клієнтами тут, і в кожному були свої челенжі які разом з командою було приємно вирішувати. За рахунок того що в компанії багато проектів, є можливість працювати з різними цікавими системами, доменами і процесами, і не втомлюватися від рутиних задач. В компанії заохочують розвиток, дають можливість висловити свою думку і прислухаються до неї. Я відчуваю, що за час працюючи тут, я виросла як спеціаліст, вивчила багато речей в процесі роботи над проектами і попрацювала з дуже крутою командою, яка знає свою справу, відкрита до комунікації і намагається зробити найкраще. Тому я щиро рекомендую компанію як гарне місце для роботи і розвитку!

Підтримали: Aleksandra SerbKate Ovcharenko

Дякую! З тобою було приємно працювати!

Работая в Компании в роли BA. Офис Компании в Швеции, в Стокгольме. Портфель Клиентов представлен в основном шведскими компаниям, но есть и международные проекты, что позволяет расширить экспертизу каждого сотрудника и принять участие в интересных и значимых проектах. Касательно, Команды и Атмосферы: команда представлена опытными коллегами, коммуникация в компании открытая, всегда можно задать вопрос или предложить свое решение, высказать свою точку зрения-без внимания это не останется, коллеги всегда найдут решение, которое будет устраивать все стороны. Условия в Компании отличные, используется гибкий подход и учитываться особенности стиля жизни каждого сотрудника. С радостью рекомендую Компанию как надежного работодателя.

Підтримали: Aleksandra SerbKate Ovcharenko

Спасибо большое, Никита, за отзыв!

Всем привет , работаю в комании меньше месяца на позиции QA.
Интервью с HR и Tech Lead прошло комфортно и открыто . Быстро получила фидбек, HR всегда была на связи и отвечала на все интересующие меня вопросы.
О работе могу сказать что мне нравится коммуникация с колегами , интересные задачи и открытость каждого.

Работаю QA с 2019 года в компании. Как работник этой компании, могу сказать что полностью доволен CEO и коллективом.
Также у нас крутые заказчики из Швеции и много разных Web проектов и мобильных приложений.
Отдельно могу сказать о CEO, всегда позитивный и порядочный человек, по нему можно судить о компании :)

Підтримали: Kate Ovcharenko

Спасибо, Дима, уже трудно представить компанию без тебя, рады с тобой работать:)

Подавалась на вакансию UI/UX дизайнера, со мной связались очень быстро через телеграм. Рекрутер Катерина была крайне вежливой и приятной в общении, всегда интересовалась, будет ли мне удобно в то или иное время. Первый звонок провели в телефонном режиме, затем пригласили на собеседование, и к нему попросили подготовить свой проект для призентации. Само собеседование проходило уже в видео, также в безусловно дружелюбной и приятной атмосфере, видно что в компании ценят не только уровень скиллов, а еще и заинтересованы в тебе, как в личности. В целом очень рекомендую к сотрудничеству!

Підтримали: Kate OvcharenkoViktoriia Musiienko

Спасибо большое за приятные слова, Саша!:)

Очень надеюсь, что в будущем мы сможем поработать вместе!